Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Montaj Nijikon 2010

#1
http://www.youtube.com/watch?v=bYpGukFrE9k&fmt=22

watch it, trebuie neaparat 24, dar daca vi se pare muzica naspa , da-ti la 3:36, da de acolo incepe actiunea, super vanzatorul AnimeZup (aka Yondaime) in actiune ^_^

edit: sa vad daca pot da de alexander sa ii cer filmarea toata de la zona noastra

later edit:

CEA MAI TARE FAZA A NIJIKONULUI
http://www.youtube.com/watch?v=i1lb3PHhj0E

#2
Am fost un SufărStar in acea zi.
'Was cool yo? Yondaime
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#3
Propun ca Alin sa fie urmatoarea mascota a festivalului Nijikon!
Cine e de acord sa ridice mana sus si sa strige tare "eeeeu"!

#4
* Tan raises his hand.
eeeeu!

#5
Haha foarte tare videoul 24) pacat ca nu am fost la niji T_T 46 ,dar la anu sigur vin :bv: [da vin alb,rosu,sec,demisec,dulce,demidulce 15 21)] Oricum faza cea mai tare a fost aceea cu Pedobear XD. *BigBang rise za hand too XD* EU EU EU EUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU =]]]]] [ca sa fie 2 voturi 15]

#6
*cries*
vroiam sa vin si eu la nijikon ;_;


P.S. ar fi tare sa vedem fata lui yondaime inconjurata de beculete,la urmatorul nijikon ^^

#7
Nu, nu mi se pare tipul potrivit ca mascota adica.. n uca as avea ceva cu el.. [desi am XD dar ma rog.. ] dar efectiv nu e amuzant 106 stiti zicala mea.. amuzant ca un ... etc etc.. as propune pe altcineva mult mai potrivit ca mascota.. dar in nici un caz pe el
in plus, din videouri si din auzite.. si avand i nvedere ca nu am fost.. nu stiu ce fel de parere sa imi rau
am auzit ca a fost shitty, am auzit ca a fost si misto.. nu stiu ce sa mai cred 21 ma rog , sper sa fiu si eu anu viitor acolo
ps: nice video, pacat ca zici ca e facut in 2003
[Imagine: chibi_94.gif]

[center]


[Imagine: newworldsig.png]
[/center]

#8
@ blueobelix - oh hush, you've no sense of humor, you party pooper, you

Eu votez ptr, asa or sa fie impacate si fanele yaoi. He's such a nice fluffy uke, rly he is.

#9
he looks more like a seme 39

#10
uke clar. he wears pink ffs. what has been seen cannot be unseen


/also, dye his hair pink, put im on a diet, n you'll get that pink kid from gravitation/




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)