Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Montaj Nijikon 2010

#11
si eeeuuuu!!1 Doamne haios mai este omul asta 21 1 poster + free hug+ ceai 21
[Imagine: wqymg0.jpg]

#12
(04-11-2010, 10:21 PM)Yondaime A scris: Am fost un SufărStar in acea zi.
'Was cool yo? Yondaime


Alin, iti zic ca tu ai fost vedeta Nijikonului. Ai fost absolut fenomenal. M-am perindat pe acolo si totusi am ratat cele mai bune faze. La anul stau lipita de Zuppy.
[Imagine: wqymg0.jpg]

#13
Nobody realised i was the girl with the tea TT.TT


*goes and cries in her corner*
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]

#14
adica o.O, eu stiam ca tu esti cea cu ceaiul...

#15
21 Alin are bafta! Pe bune! (tan cred ca sti despre ce este vorba 21 )

Amica mea (cu care am fost la Niji) vrea autograf de la : Tan, Alin si Flaw. Faza extrem de dubioasa este ca se incapataneaza sa iti faca un cont pe zuppy.
Apropo, au facut dubiosii din clasa mea un chestionar (il voi posta mai tarziu putin) cu nominalizatii pentru rolul de mascota pentru urmatorul Nijikon. Pe locul intai este Calu/Iapa , pe locul 2 ( cred ca stiti cine) si pe trei Pedo.

* Acest chestionar s-a perindat prin clasele a 8-a B si a 8-a A . Studiul a fost facut pe 60 de oameni *

P>S : Tot ce am scris mai sus a fost dictat (cu alte cuvinte dar ma rog) de ,,fani''
[Imagine: wqymg0.jpg]

#16
eeeeeeeeuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!! da' und' ai facut video-ul ? eu eram la niji si nu te-am vazut ......... ( desi sunt sigura ca voi m-ati vazut , alergam de colo colo si am tipat aishiteru pe scena cand au salutat guild 21 )
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

#17
cred ca eram si eu pe acolo cand lau filmat 39
:bye: euuuuuuu =)
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#18
(19-11-2010, 09:44 PM)Michiyo-chan A scris: eeeeeeeeuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!! da' und' ai facut video-ul ? eu eram la niji si nu te-am vazut ......... ( desi sunt sigura ca voi m-ati vazut , alergam de colo colo si am tipat aishiteru pe scena cand au salutat guild 21 )

Numai tu? Eu aveam (de fapt noi-eu si alte 2 fete) o plansa imensa pe care scria mare GUILD! Cei din spate cred ca ne-au injurat permanent 21 nu mai vedeau nimic...
[Imagine: wqymg0.jpg]

#19
brat I cumparat of intrare (DE VLAD!) If Primul lucru pe care am vrut sa-L vad a standul AnimePrime Fost. Nu am Fost attentive AEP film lume nu am vazut STIU EP if sau nu, pana cand am ajuns stand Acol i-am vazut pe Falcon.

#20
Cati fani am Yondaime
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)