Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Minasan, kon'nichiwa

#1
Buna tuturor ! Sunt noua pe acest forum , imi place la nebunie. Dupa cum v`atzi dat seama deja imi place mult Naruto, in special Sasuke-kun :love: .
Hmmm, ce as mai putea spune despre mine : o pasiune de-a mea este cititul, dar sunt foarte pretentioasa la carti 4, sunt foarte multa imaginatie, sunt foarte inventiva si gasesc pentru orice o solutie.
Si a da , sper sa ma primitzi cu bratzele deshise.
Minasan wa suki :bye:
[Imagine: Near__s_Signature_by_SofiWood.gif]


#2
Bine ai venit pe Animezup, Lirit!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Arigatō! & daca are cineva vreo intrebare, voi raspunde la ele Smile
[Imagine: Near__s_Signature_by_SofiWood.gif]


#4
Ohayooo Lirit. Ar fi bine daca nu ai folosi limbaj de messenger.
Anywho, am cateva intrebari pentru tine. Doar cateva.
In afara de Naruto ai alte anime-uri preferate? Manga citesti? Daca da, ai una preferata?
Esti fan yaoi/yuri/hentai? Ce fel de carti citesti? Fantasy, de dragoste, realiste...? Una preferata ai?
Si inca o intrebare, ce te inspira?
Well, spor la postat. Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#5
Hey Lirit .

The questions :

1 . Cum te numesti?
2 . Cati ani ai?
3 . De unde esti?
4 . De unde ai aflat de Zup?
5 . Ce zodie esti?

Well , cam atat ^^' . Welcome , happy posting without spam and have fun . hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#6
DeDal Notorius imi pare rau, nu voi mai scrie asa daca este deranjant. Nu am foarte multe animeuri preferate, dar in afara de Naruto unul care mi-a placut a fost Death Note, am urmarit mai multe, dar nu toate m-au impresionat. Nu prea am citit manga, doar online si probabil dupa cum te asteptai cea preferata este "Naruto". Cartile care atunci cand le-am citit m-am simtit de parca as fi fost acolo au fost "Cronicile Wardstone" scrise de Joseph Delaney. Daca nu le-ai citit ti le recomand cu cea mai mare incredere. Genul in care se incadreaza cartile acestea sunt horror, deci se subintelege ca acesta este genul meu preferat. Ca tot ai intrebat yaoi/yuri nu sunt un fac, dar nu sunt nici impotriva. Inspiratia mi`o gasesc de cele mai multe ori in evenimente petrecute in viata mea, persoane din jurul sau chiar personaje fictive. Sper ca ti-am raspuns la toate intrebarile![posturi unite]
Zuza.
1.That's what nicknames are for
2.18 ani(Am I too old for anime???)
3.Gomenasai, dar nu raspund nici la asta
4.L-am gasit intamplator
5.Sunt fecioara
Imi pare rau ca nu ti-am raspuns la toate intrebarile.
[Imagine: Near__s_Signature_by_SofiWood.gif]


#7
Bun venit draguta. Vreau sa te intreb daca esti scriitor si daca da, cu ce ne vei bucura ochii?

#8
aharonenstein in primul rand imi cer scuze pentru raspunsul tarziu. S-ar putea sa scriu si eu cate ceva, dar asta voi mai vedea depinde de timpul pe care il voi avea pentru ca in momentul de fata scoala imi ocupa destul de mult timp pentru ca se apropie bac-ul :stress: . Oricum, sper sa am timp si de scris Smile
[Imagine: Near__s_Signature_by_SofiWood.gif]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Kon'nichiwa! Danielle 11 4.076 25-01-2012, 03:11 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Kon'nichiwa CrazyFlapy 7 3.201 12-06-2011, 11:00 AM
Ultimul răspuns: Mitsukai Yoru
  Kon'nichiwa ♥Izaya-kun♥ 10 5.310 09-03-2011, 07:56 PM
Ultimul răspuns: ♥Izaya-kun♥
  Kon'nichiwa Switch™ 5 2.720 28-12-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Switch™
  Kon'nichiwa ☻vαмpιхυ`☻ 11 4.722 03-09-2010, 06:08 PM
Ultimul răspuns: ☻vαмpιхυ`☻


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)