Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kon'nichiwa

#1
Heii ^^
So...numele meu e Ana,am 14 ani,sunt din Constanta :x si vreau sa-mi fac multi prieteni ^^
Daca aveti intrebari sa-mi spuneti,va voi raspunde cu placere ^^
Ja ne[/font]

#2
Bine ai venit pe Animezup, ..::Vampy::..!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Uelcom.

1. Iti plac vampirii? Iti place tuilait?

In functie de raspunsul de mai sus mai vedem noi...
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#4
Hello ! Bine ai venit pe zup şi să - ţi faci noi prieteni pe aici iar acest lucru chiar nu e imposibil să ştii. :]] Cum ai dat de forum, Ana ? Nice name btw. Şi încă un btw eşti aproape de mine. Şi eu sunt tot de pe acolo de prin Constanţa so poate ne vedem la vară când vin la mare :]]. Vezi că am planuri să stau o săptămână :]]. So, sper să fi activă pe aici adică mulţi cam pleacă după ce îşi fac topic probabil din lipsă de timp sau nu mai au chef să intre. Bine ai venit şi posturi multe and no spam. Ne mai citim * h u g g i e s *
-

#5
Heii si tie. :] Bun venit p`aci, distractie placuta, sigur o sa-ti faci multi prieteni. ^^
Haha si pe mine ma cheama Ana si sunt tot din Constanta. xD De pe unde din Constanta esti? In fine, daca nu te deranjeaza sa spui. xD Alte intrebaaari ... Ce anime-uri iti plac? Ce muzica asculti? Cantareti/ formatii? : d Paiii inca o data distractie placuta si hai ca ne mai citim. :3
[center][Imagine: 5ml548.png][/center]

#6
YKashim:
Arigato ^^
1.Da,imi plac vampirii la nebunie Smile
2.Da,am vazut toate cele 3 filme iar acum astept sa apara si Breaking Down ^^

Lynn :
Arigato ^^
Pai,sunt o mare fana a FanFicurilor,iar cum cautam pe Google,am dat de el si mi-a placut ^^
Sper sa ne vedem ^^
Cu siguranta nu o sa plec de pe site pentru ca il ador !

#7
Hahahaaa...presimt ca dupa raspunsul care i l-ai dat in legatura cu Twilight nu mai are intrebari 21
Dar sa lasam asta 10
Bine ai venit pe forum Ana...si sunt convinsa ca o sa iti faci multi prieteni...e destul de usor...
Ca tot s-a adus vorba de Twilight...daca tot iti place...mai bine citeai cartile crede-ma...filmurile sunt absolut penibil facute, in comparatie cu acestea (care sunt dezbatute mai mult contra decat pro...desi eu raman impartiala...mi s-au parut dragute cand le-am citit...dar next ca exista carti mult mai bune).
Sa inteleg ca o sa te intalnesc si pe la rubrica Fan Fiction...ce preferinte ai...proza sau poezie...
Cam ce animeuri ai urmarit...si care este preferatul tau.
Iti place sa citesti...daca da da-mi cateva nume de carti sau autori...
Ceva hobby-uri?
Si cam atat...distractie placuta pe aici.

#8
She:
Arigato >.^
Sunt din Techirghiol xD
E o lista lunga 71 dar in special imi plac:
-Vampire Knight
-Elfen Lied
-Kannazuki no Miko
-Kimikiss Pure Rouge
-Naruto
-11Eyes
-D.Gray Man
-Bleach
-Uta Kata
Muzica?
Pai,in general ascult mai mult japoneza dar imi plac toate genurile iar excluse sunt manelele si muzica populara si country
Cantareti si formatii:
-Yui
-Ayumi Hamasaki
-Kitade Nana
-Mizuki Nana
-Supercell
-Halcali
-Ore Ska Band
-Kotoko
-Uverworld
-Chieko Kawabe
-Yuki Kimura
-Eiko Shimamiya
-Hearts Grow
-Kanon Wakeshima
-Yellow Generation
-Hitomi Takahashi
-Kokia
si multi altii 71

A.Tatiana:
Arigato >.<
multumesc de sfat,cred ca o sa citesc si cartile ^^
Imi place si proza si poezia,nu pot alege intre ele
am urmarit foarte multe anime-uri dar preferatul meu este Vampire Knight
Da,imi place sa citesc.In general sunt atrasa de cartile cu vampiri
cateva carti:
-Morti pana la apus care face parte din colectia Vampirii Sudului
-Academia Vampirilor -Seria Academia Vampirilor
-Initierea -Seria Academia Vampirilor
-Interviu cu un vampir
si inca cateva
Hobby-uri:
-Rolele
-Skatebord
-Desenul
-Plimbarile si cam atat

Arigato inca o data tuturor ^^

#9
Buna Ana, bine ai venit pe forum sau bun venit in familie, deoarece zup-ul poate fi considerat o mare familie xD. Iti urez sedere placuta, sper sa te acomodezi repede si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Deasemenea, sper sa fi un user activ, deoarece mie una imi plac userii activi=]] Poate cu ocazia asta ne mai intalnim pe forum, cine stie.
Eu sunt Beki, desi numele meu real e Diana. In fine...toata lumea imi spune Beki. Intrebari...doar cateva...ce gen de filme iti plac si care sunt preferatele tale? Ce emisiuni tv urmaresti?

Cam atat pentru moment. Inca o data welcome si distractie placuta.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#10
@Tatiana: e filmele. Si cartile sutn la fel de penibile. Cum il cheama pe vampiru principal? Sa-i zicem X. X e cel mai perfect personaj inventat vreodata. E clar facut pentru a umple fanteziile fetelor care il asteapta pe Fat Frumos.

Trecand peste.
1. Canti?
2. De ce?
3. La ce?
4. De ce?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Kon'nichiwa! Danielle 11 4.101 25-01-2012, 03:11 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Kon'nichiwa CrazyFlapy 7 3.201 12-06-2011, 11:00 AM
Ultimul răspuns: Mitsukai Yoru
  Kon'nichiwa ♥Izaya-kun♥ 10 5.335 09-03-2011, 07:56 PM
Ultimul răspuns: ♥Izaya-kun♥
  Minasan, kon'nichiwa foxeye 7 3.163 06-01-2011, 09:58 PM
Ultimul răspuns: foxeye
  Kon'nichiwa Switch™ 5 2.732 28-12-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Switch™


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)