Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Miau

#1
Saluty!
Ma numesc Cristine, sunt din Timisoara si de curand am implinit 17 ani. Ador sporturile, cel putin sa le privesc ca de practicat nu merge21. Printre sporturile mele preferate se numara Formula 1, tenis, sarituri cu schiurile, patinaj, gimnastica si asa mai departe.
Ascult cam orice gen de muzica, dar predominant este rockul de la soft pana la hard, depinde de starea mea. Formatii preferate: Poets of the Fall, Nickelback, Him, Hinder, Metallica, Nightwish, Within Temptation, Sonata Arctica, Good Charlotte, Simple Plan, Hoobastank si pana maine nu cred ca mai termin cu enumeratul.
Ador sa citesc cam orice, nu pot zice ca sunt adepta unui singur gen. Momentan scriitorii mei preferati sunt Dan Brown si Mircea Eliade, de asemenea ador poeziile lui Bacovia. Ultima carte citita a fost Dracula-Bram Stoker (in engleza).
Imi plac emisiunile de pe Discovery, mai toata ziua tv-ul e pe acest post21.
Si bineinteles, nu in ultimul rand imi plac anime-urile (Gravitation, Paradise Kiss, Loveless, Kyou Kara Maou, Inuyasha, Kaleido Star etc).

#2
Buna cristine..sau ar trebui sa-ti spun kliyss ?? OK!Ma bucur sa ni se mai alatura cineva pe forum si sper sa te simti bine aici!As avea cateva intrebari.Nu multe,deoarece introducerea ta a fost destul de complexa.Ar fi:
1 trupa preferata

2 animeul preferat[daca ai putea sa-mi spui si de ce ar fi si mai bn ^_^ ]

3 cartea preferata[citita lol ]

4 si....nu in ultimul rand,daca asculti manele 4

cam atat.astept raspunsul si sper sa ne intelegem bine si sa-ti faci multi prieteni pe forum. bye !!! :bye:
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#3
pai poti sa imi spui cum vrei:p
1. In momentul de fata trupa mea preferata e Poets of the Fall.
2. Hmm...pai cred ca e Gravitation, deoarece imi place relatia dintre cei doi, Yuki si Shu, pentru ca iti demonstreaza ca 2 oameni se pot iubi chiar daca (,) caracterele lor sunt total opuse; si faptul ca, chiar si cele mai dure persoane pot iubi, si au o latura sensibila si desigur momentele amuzante.
3. Pai greu sa ma decid, dar cred ca Ingeri si Demoni-Dan Brown.
4. Nu, nu ascult manele21.

#4
Kunniciwa kliyss 4
welcome to zup,adica here[vechea mea zialda 10 ]
1 ce zodie esti
2 manga citesti
3 ask rebelde[chiar daca sau retras]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hi miau miau Miauti 8 3.871 12-12-2010, 08:44 PM
Ultimul răspuns: Miauti
  miau miau =^_^= Dark Mistery_Chuu 9 4.292 06-05-2008, 10:06 AM
Ultimul răspuns: Dark Mistery_Chuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)