Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi miau miau

#1
Hi , scuze ca am lipsit asa de mult (DRACU !! 4 ani) dar cum am spus in fiecare an "Ma voi intoarce...muhahahah ! miau ! " (sa se observe celalalte posturi) , asa ca am decis sa-mi refac prezentare.

Cum unii stiti sant Dreams Keeper sau Yokai sau ..... cei care ma cunost stiu ca sant un om care streseaza pe altii .

Pai ce pot spune despre mine pe langa ca sant cel mai prost din lume, nenorocit, cretin, imbecil, fraier, gras, cel mai ghinionist om ....handicapat la minte , laudaros .
Nici nu stiu ce scop am eu pe aceasta lume, tin umbra plantelor, sant un virus pt societate.

Sant lipsit de pasiune , nu ma intereseaza distractiile, am impresia ca mersul la un film sau iesitul in parc alaturi de cineva este un timp pierdut, un timp cand poate reusesc sa mai urc o treapta in evolutia prostiei .

Anime-uri am vazut multe la viata mea un top 5 ar fi cel mai bun mod de a va spune:
1. Chobits
2. Onegai Teacher
3. School Days
4. Kuroshitsuji
5....

Manga anul acesta m-am apucat sa citesc, deoarece animeurile au inceput sa aibe aceasi poveste.
1. Otoyomegatari
2. Immortal Regis
3. Kare no Satsujin Keikaku
4. Futari Ecchi
5....

Muzica in general rammstein , penumbra si ...

Alte intrebari ?

#2
Bine ai venit pe Animezup, DreamsKeeper!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salluty!!! Bine ai revenit pe Animezup [ ca din cate inteleg ai mai fost pe acest site 106 ], Dreams Keeper, sper sa-ti placa pe acest site si sa-ti faci cat mai multi prieteni pe aici, printre care si eu. As avea si eu cateva mici intrebari:
Care este personajul tau preferat?
Care sunt hobby'urle tale?
Care sunt melodiile tale favorite? cam atata.

Happy posting and no spam!

* Z-Bye *

#4
MWAHAHAHA ai vazut Kuroshitsuji deci ? O_O OMG care e personajul tau favorit ?
Iti place de sebastian, dar ciel ? Ce parere ai de Grell, dar noul sezon ? Iti plac alois si claude ? dar Hannah ( servitoarea ).
Ce culoare iti place ?
Te consideri un cretin ? De ce ? @.@' Iti place ca te intreb atat ? Vrei sa ma opresc ?
Da ? Nu ? De ce ?
Bine ai venit pe animezup. o sa fi activ ? Cat timp ? O sa stai mult ? Putin ? Mediu ?
Te enervez ? da ? Nu ? De ce ?
Miau Miau ? @_@ Iti plac pisicile *meow* Si mie. Tie ? Synt fluffy, nu ?
mai ne citim pe forum ? Vrei sa`mi dai idu`l tau ?
Bye Bye hug
-

#5
Oy salut Smile ma intreb daca iti dai seama cine sunt 21....daca nu sa iti dau un indiciu 21....discutii despre legendele grecesti si tot felul de chestii....paremi-se ca te-am intrebat si de religie cate ceva 21....oricum bine ai (revenit?) pe site...intrebari...nu stiu nu ma pricep...bafta si la mai mare Smile

#6
Citat: Care este personajul tau preferat?
Chi din Chobits

Citat:Care sunt hobby'urle tale
Hobbyurile mele sant cam ciudate ; unul dintre ele este sa stau , sa stau o zi pe fotoliu cu privirea in sus fara sa fac nimic. Un alt hobby ar fi sa enervez oamenii, dar in acelasi timp sai observ cu isi smulg parul din cap, altul ar mai fi pozatul diverselor lucruri (natura) .

Citat: Care sunt melodiile tale favorite? cam atata
.
Muzica cele favorite sant:
Ravi Shankar - Raga Rangeela Piloo (ma face sa ma relaxez) ,
Therion - Birth of Venus Illegitima (mai ales fufa)
Agathodaimon - Ne Cheama pamantul (foarte putin cunosc aceasta melodie)
Cradle Of Filth - The Death Of Love (sant prea tari, mai ales fufa)



Citat:MWAHAHAHA ai vazut Kuroshitsuji deci ? O_O OMG care e personajul tau favorit ?
Citat:Iti place de sebastian, dar ciel ? Ce parere ai de Grell, dar noul sezon ? Iti plac alois si claude ? dar Hannah ( servitoarea )
Da l am vazut , e ok sebastian dar in locul lui l as papa mai repede. Ai sa nu zic asa ceva chstia este ca Sebastian isi doreste o persoana care sai tina companie , dar Chiel se gandeste numai la razbunare fara sa observe si din alt unghi .
Al doilea sezon nu l am vazut astept sa apara toate episoadele apoi o sa ma iut la el.

Citat:Ce culoare iti place ?

Verde !

Citat:Te consideri un cretin ? De ce ? @.@' Iti place ca te intreb atat ? Vrei sa ma opresc ?
Da ? Nu ? De ce ?
Da ! pt ca asa mi se pare ca sant . Da ! NU ! pt ca ma amuzi cu aceste intrebari...sau oi fi vreo fana de a mea Zuppy04

Citat:O sa fi activ ? Cat timp ? O sa stai mult ? Putin ? Mediu
?
Nu promit , e in fc de placere . Cat timp nu ma plitisesc. Mediu.

Citat:Te enervez ? da ? Nu ? De ce ?

Nu ! pt ca esti amuzanta ... si aceste intrebari le puneam si eu cand eram mai tanar.... taica !!

Citat:Miau Miau ? @_@ Iti plac pisicile *meow* Si mie. Tie ? Synt fluffy, nu ?
mai ne citim pe forum ? Vrei sa`mi dai idu`l tau ?

Da miau miau , da ! Nu !
Id ul meu il gasesti la profil CRED ! daca nu Yokai.Youkai


Citat:Oy salut Smile ma intreb daca iti dai seama cine sunt 21....daca nu sa iti dau un indiciu 21....discutii despre legendele grecesti si tot felul de chestii....paremi-se ca te-am intrebat si de religie cate ceva 21....oricum bine ai (revenit?) pe site...intrebari...nu stiu nu ma pricep...bafta si la mai mare Smile

salutare ! sincer nu mai tin minte :eto: daca doresti sa mi aduci aminte .

#7
salutare si bine vam regasit ... dupa o alta perioada de chiul am decis sa mai dau si eu pe ici pe colo ca sa vad daca mai traiti sau nu .

Asa ca salutare si la revedere

#8
God, so I have this feeling that I know you but I don't know you at all. So, nu cred că te ştiu, I mean, I would have remembered... maybe. But tot am impresia că te ştiu de undeva. God help us all. Cred că am impresia că te cunosc după miau ăla, şi după nickname. But I just can't remember. What the... and the.

Trecând şi peste asta, bine ai venit ( sau revenit ) pe anime zup. Sper să te simţi bine aici şi toate cele. Eu sunt Teh, I also annoy people ( şi acum toţi îţi vor spune că sunt cea mai drăgălaşă creatură pe care au cunoscut-o dar adevărul e că nu mă cunosc în realitate, I'm annoying 21 ). Anyway, you're kind of funny. Somehow. Dar cum să crezi că e o pierdere de timp să mergi prin parc şi să te plimbi aiurea? Coooome on 5

Oricum, mi-e lene să citesc întrebările puse mai sus, aşa că mă limitez la ale mele. Şi mie mi-a plăcut Chobits, a really nice one şi Kuroshitsuji, well e printre favoritele mele ( like I love Ciel he's the best character ever ). Cine ţi-a atras mai mult atenţia în Kuroshitsuji? Şi ce zici de Alois?
And, of course, ce zodie eÅŸti?
Şi şi şi, îţi plac lamele? Nu de bărbierit, I mean llama, like the animal.

See ya around. Şedere plăcută şi toate cele hug .

#9
(11-12-2010, 09:37 PM)Teh A scris: God, so I have this feeling that I know you but I don't know you at all. So, nu cred că te ştiu, I mean, I would have remembered... maybe. But tot am impresia că te ştiu de undeva. God help us all. Cred că am impresia că te cunosc după miau ăla, şi după nickname. But I just can't remember. What the... and the.

Cine ţi-a atras mai mult atenţia în Kuroshitsuji? Şi ce zici de Alois?
And, of course, ce zodie eÅŸti?
Şi şi şi, îţi plac lamele? Nu de bărbierit, I mean llama, like the animal.

See ya around. Şedere plăcută şi toate cele hug .

Ai mai chiar nu iti aduci tu aminte... Zuppy06

Cu Ciel ca e cu picioarele pe pamant, Alois fiindca nu a fost invatat nu prea se pricepe cu diplomatia.. cu jocul vieti .. el mai mult a dorit sa se razbune.

Nu imi plac lamele deoarece flegmeaza !Zuppy07



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Miau Kliyss 3 2.310 17-09-2008, 05:55 PM
Ultimul răspuns: Kazuki
  miau miau =^_^= Dark Mistery_Chuu 9 4.287 06-05-2008, 10:06 AM
Ultimul răspuns: Dark Mistery_Chuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)