Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Merhaba.

#11
Bine ai venit pe AnimeZup, viitoarea mea fana! Yondaime
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#12
ohayo Cristina :]
Trebuie sa recunosc ca postul- prezentare m-a dat pe spate.. inca nu am vazut pe nimeni sa-si puna media de la BAC 39.Felicitari pentru ambele medii 10. Ai pus deja ochiul pe o facultate ?
Eu sunt Serqet alias Crisis[ yeah, avem acelasi prenume 10].
As avea niste intrebari, dar nu la ora asta O.O. Anyway, bun venit si distractie cat mai placuta 10
[Imagine: aaaakip.jpg]

#13
Bonjour! Bine ai venit!
Mi-au luat-o mulţi înainte cu întrebările dar ia să videm...
Culoarea favorită?
Anotimp preferat?
Hobby, dacă ai.
Dacă mâine ar fi sfârşitul lumii, ce-ai face până atunci? ( cam random question da na)
Ai văzut filmul Agora?
Cum a scris adineauri serqet, şi eu sunt impresionat că ţi-ai postat şi mediile; isteaţă foc văd, presupun că şi la fel de frumoasă 4

În concluzie îţi doresc doar atât:
Have fun!
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#14
Ma scuzati de late reply dar nu am avut net.

Yondaime: Welcome'ul tau maa da pe spate, dear. Nu fi intuziazmat. Si scuze de duritate dar eu nu prea sunt fana "afemeiatilor". fara ofense. Nu ma arunc cu capul inainte dupa ori si cine Smile Dar mersi ori cum de intentie.

Crisis: Avem acelasi prenume. Nice. Daca m-am gandit l-a vre-o facultate.. As dori sa dau la drept. Poate in galati. mi-am pus dosarul anul asta. Din toamna sunt studenta la drept. Si mi-am mai pus dosarul la "Litere" Franceza-Romana. Astept intrebarile tale. Mi-ai facut o impresie buna ca persoana, poate ma bate norocul si mai vorbim.

Ocea: Boda'proste de welcome.
- Negru(non culoare) si Mov ca si culoare.
-Primavara. nici fig nici cald, numai bun de respirat.
-am slava Domnului. Ma dau cu skate-ul, schiez, dorm, mananc, visez cu ochii deschisi cel mai mare fis al meu, citesc, desenez si mai scriu romane. Sper ca e de ajuns.
-Daca ar fi sfarsitul lumii maine as sti un singur lucru 'nu va fi' si as dormi pana dimineata fara nici un pic de stres.
-Nu. Dar daca tot ai zis o sa ma uit.
-Da la fel de frumoasa dar nu ma streseaza frumusetea. Creca v-ati dat seama ca nu's piti si nici usa de biserica Smile . Am avut noroc ca am invatat.. multi pustani realizeaza tarziu ce inseamna cu adevarat "a invata". pentru ei e" ahh ce as mai freca menta dar nah,,, prea plictis hai la o bere". 4

multumesc mult apreciez. sunt surprinsa ca va placut si sper sa ma cunoasteti si mai bine pe viitor. cine vrea of crouse. ;3

#15
M-ai impresionat foarte mult, cu întrebările şi aş vrea să te cunosc mai mult, cât s-o putea, cât vrei şi tu10
Apropo ziceai că la facultatea din Galaţi?, deci nu eşti din galaţi eşti prin apropiere, sau...?
De exemplu eu pe 16 sau 17 ajung în Galaţi şi stau o săptămână poate ne-o-m vedea 21
Vai da nu eşti piţi, slavă zeilor ce nu există, aştept să văd ce-ai scris, că m-ai făcut curios.

am şi alte întrebări:
Ce titluri ai la romanele tale?
Ai vreun erou? un model?Indiferent în ce domeniu.
A da, ai vârsta legală să fii aşa deşteaptă? 10
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)