Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Megas XLR

#1
Well am vazut reclama la televizor si mi-am amintit de el...

Oricum este un anime destul de interesant,mai de graba comic decat reusit,ma amuza mereu cand eram trist,si imi placea faptul ca era fara sens,as dori sa apara din nou deoarece sunt intr-o stare cam deplorabila acum,si as dori sa am ceva care sa ma inveseleasca.

Desenul avea un storiline destul de interesant,insa mi se parea ca s-a cam exagerat Smile.Oricum fiecare desen cu farmecul sau pana la urma.

Totusi consider ca cea mai interesanta replica pe care o dadeau cei de la edsen era aceea in care ziceau la sfarsitul genericului de la inceput "Misto!" 21.De fiecare data cand auzeam cadeam din picioare de ras.

Cam asta ar fi.
[Imagine: deidaradq4.jpg]
[Imagine: deidaradq4.134c2d98db.jpg]
What I’ve done
I'll face myself
To cross out what i’ve become
Erase myself
And let go of what i’ve done

#2
LOL 1,114 au intrat si nici unul nu a lasat un amarat de msg 21 .. Ce pot sa spun despre Megas XLR un desene foarte reusit dupa parerea mea , CoOoOop era super 71 robotul arata foarte misto o grafica buna zic eu dupa parerea mea story destul de reusit mai toate episoadele aveau legatura nu azi se lupta cu unu maine cu altu , poimaine cu altu si tot asa ...

#3
Imi amintesc cand il difuzau sambata sau duminica dimineata. Imi placea sa ma uit la el, personajele erau bine facute (iar Coop era chiar "solid" 21), grafica era bunicica si povestea era destul de interesanta. De data asta nu s-a mai pus accent pe superputeri, ci pe roboti si alte masinarii, pastrandu-se insa simtul umorului.
Nice cartoon, mi-ar placea sa-l revad.
:bye:
[Imagine: chibi_1662.gif]
Haideti, cheliti-mi chibi-ul!
Descarcati-ca pe el!
Si acum, asa-i ca nu ma vezi ataca?

:nh:

[Imagine: girlholdinglollipop.jpg]
Hey! Mai mananci aia?

[Imagine: thkouichikimuraoretachi.jpg]

Kouichi Kimura...

So what if I still like Digimon Frontier?
I know about your secret teddybear!






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)