Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting in Brasov.

#61
Hey guys ... damn ... anime-fans in brasov , i must be seeing things ... :p

Knd va adunati mai multi , (si sa nu va cunoasteti toti intre voi) sa ma anuntati si pe mine pls...
Apropo ... cam ce gen de anime va plac ? Smile

#62
Îmi cer mii de scuze, eu nu pot ajunge mâine. Adică, am să fiu în Braşov de la 8 până la 13 şi, sincer, nu vă deranjez pentru asta, but promit că mă revanşez şi ne vedem noi cumva, cât de curând. xD
Firefly, trimite-mi, te rog, un pm cu id-ul tău şi, Mysth, trimite-mi şi tu unul cu id-ul, mai vorbim pe mess dacă e, stabilim ce şi cum facem. Iru, tu ai id-ul meu. 5
Ne auzim pe mess. :]

#63
Eu doar mâine mai pot că vineri plec în ţara nimănui. T.T

#64
Eu de sambata sunt libera in absolut orice zi doriti... Deci doar spuneti si voi fi acolo 15 .
Edit:
Mysth trimite'mi si mie un pm cu Id-ul tau 21.

Legat de idei cu locuri in care am putea merge, stiu eu o ceainarie draguta in centru, dar deschide doar la 5. Tot in centru e o chestie cu fa'ti singur inghetata, iar foarte misto si putem sa lalaim prin parc.

Genuri de animeuri care imi plac: Comedy, Romance, Yaoi, Ecchi, Action, Fantasy, Slice of life, Shounen-ai etc 21.

#65
@ Iru, chiar ieri am mâncat îngheţată de acolo, e foarte foarte marfă 21 Mi-am pus cel puţin patru arome în cupa de "cea mai mică îngheţată". Oricum, putem merge şi pe acolo. Btw, e posibil să ajung vinerea asta prin Braşov, i-am spus tatei căăă cunosc pe cineva cu care-aş vrea să mă văd - şi cum nu ştiam dacă Firefly va mai fii, am făcut referire la Cori T_T - şi nu mi-a zis încă nimic concret. Sper totuşi să pot veni şi să ne şi vedem, aşa cum a zis şi Corina, mergem la îngheţată, eventual la ceainărie ... 106 Ne plimbăm prin parc, stăm de vorbă, neh, nu avem cum să ne plictisim 21

#66
Poate ajung şi eu, doar să ne încadrăm între nişte ore etichetabile. Adică, mai dimineaţa aşa. Pot să o corup pa mama să plec pe la 4 cam aşa şi să mă văd cu voi vreo două ore , dacă veniţi pe la două.

Btw, la mulţi ani încă o dată, Iruuu :3

#67
Cred că aş ajunge la două cu trenul la gară ... Vineri mă refer şi-am putea sta cu Firefly până pleacă apoi rămânem ... care-o mai rămâne ... Eu, Cori ... eventual şi Mystch, dacă vine - sper că nu i-am pocit prea tare username-ul 21 -

Edit: La mulţi ani, Corinaa, te-ai făcut mare mah. ;> Sper să-ţi iasă o moacă mai bună decât a mea în buletin ! 21

#68
Ms Firefly 21....

Eu maine nu prea pot... Sau eventual daca pot, pot dimineata doar cateva ore si e cam aiurea. Ca dupaamiaza incep sa apara musafirii care nu pot ajunge azi 21. Deci, eu de sambata pot aproape sigur in orice zi la aproape orice ora.

#69
Iru, atunci rămâne pe sămbătă dacă e, că n-are rost să ne complicăm pentru câteva ore. I mean ... dacă e, ne vedem sămbătă ? Chiar facă Firefly pleacă, mergem noi două prin oraş, mai vorbim : - ?? Vedem noi ce facem, nu murim de plictiseală D:

#70
eu vin daca suntem totusi 3, minim 3 ... am tot mers prin oras si mama sa cam saturat de fazele mele. nu vreau sa merg de 10 ori 21



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bucuresti/Brasov/ Timisoara Lia 27 14.374 02-08-2014, 05:10 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)