Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting Pitesti?

#21
Ahh. Acum am vazut topicul T-T.
I'm here. Pitesteanca originala 5.
Tare as vrea deci sa ne intalnim... ^ - ^
Si nah, a trecut vacanta.. > . < Pff. Ce ne-gasitoare-de-topicuri-interesante suntttt 21.
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#22
Undeeee???? Sa ne intalnim undeva...21 108
Ca de cand tot stabilim si nu ne-am mai adunat pe nicaieri. Oricum...eu sunt libera toata saptamana...mai putin in week end'uri.....Plec la tara...:[[
"Time present and time past
Are both perhaps present in time future,
And time future contained in time past.
If all time is eternally present
All time is unredeemable." T. S. Eliot

Check it out

#23
Duh dumh duh dumh.
Mi-am făcut intrarea spectaculoasă, lol. Eu una că acum a început școala intru decât vinerea și în weekend-uri, de aceea poate nu o să fiu prea activă pe aici luni-joi. Eu am ore de la 12 până la 6 în fiecare zi... Eu pot dimineața de pe la 10 până pe la 11 jumătate și de la 6 încolo să merg pe undeva ._. Ceva sugestii ca să fim sincronizați 21?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#24
Deci nimeni nu vrea sa ne intalnim? T.T....la o bulgareala ceva...frecus..15?
Sambata, Duminica asta...ceva? ca tot raman in Pitesti. :3 Poate ne adunam si ne ducem pe Trivale...cu sania...vedem noi ce facem.
Doritori? ^.^
"Time present and time past
Are both perhaps present in time future,
And time future contained in time past.
If all time is eternally present
All time is unredeemable." T. S. Eliot

Check it out

#25
Brrr, bulgareala, deja sunt racita, no chance! Glumeam, merge, dar mnoh 21.
Umm, pot weekend-ul asta, dar nu in Trivale, serios, putem sta la caldurica, por favor :<. + de asta, eu stau departe de Trivale, adica nu departe, dar totusi si sa iau taxiul nu-mi convine, abia am bani pentru o ciocolata calda, asta ca bani de buzunar, si sa dau 10 lei sau cine stie cat pe taxi mi-e aiurea.
Ce ziceti sa mergem la MC inauntru? Adica ar fi cald si am putea sa vorbim cat am vrea, dupa sa ne plimbam prin parcuri, gen 1907, este unul langa primarie printre blocuri, sau cel de la Finante, sau sa luam autobuzul pana-n Prundu fara sa avem bilet - lol, nu, glumeam -.
Oricum, de pe la vreo 2-3 pana pe la vreo 6-7 sau cine stie cat, este destul de frig afara 21.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#26
Vine cineva din Pitesti la Otaku Festival? Daca exista vreun individ interesat si care n'are dorinta de a merge singur sa lase mesaj aici. Vom stabili apoi cum/cand ne vom intalni sau daca vom merge in acelasi tren/autocar.
You won't hear me, but you'll feel me
Without warning, something's dawning, listen.
Then within your senses,
You'll know you're defenseless
How your heart beats, when you run for cover
Your can't retreat I spy like no other.

#27
E vara, e cald, iar in Padurea Trivale e racoare. Din ce am vazut pitesteni exista, unii chiar sunt dornici de o intalnire. Propun weekend'ul asta sa ne intalnim in Piata Primariei si de acolo sa ne indreptam spre o zona in care putem socializa. Daca vrea cineva, sa posteze aici si stabilim in cursul saptamanii o data exacta de intalnire.

#28
Meeting...? Anyone...? Parasiti'va beciurile, abandonati anime'urile si hai sa ne intalnim. C'mon don't be shy, no one will bite. Oricine ati fi, oricum ati arata, oricat de ciudati sau normali ati fi, va veti gasi locul. Come forth and meet others like you. Prezentati interes si vom stabili un loc de intalnire pana la final de saptamana. Have a nice day!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)