Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mda ... new ppl la orizont ... me xD

#1
Like i said ... new ppl la orizont ... me 10
So, sa-ncep cu inceputul, sau cu sfarsitul? Well:
name: Mihaela
age: 15 * actually almost 16 19
location: you don't have to know ^^
Anime-uri : Paradise Kiss, Special A,Nana, Vampire Knight, Nyan Koi,A Certain Scientific Railgun, Death note, Blood +, La Corda D'Oro * primo+secondo passo, Full Metal Panic, Full Metal Panic? Fumoffu ,Skip Beat, Jigoku Shoujo and so on ...
mai tre ceva? 21 Mda, am uitat de muzica: Breaking Benjamin, Dead by April, Sum41, 3 Doors Down, 3 Days Grace, Within Temptation, Nightwish - well, mai sunt insa sa nu ma lungesc prea mult 105 poate va plictisesc ...
Well, nice to meet ya ... i guess Smile

#2
Bine ai venit pe Animezup, Hyruna!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Miha hug
Ce faci mama?
Ma bucur sa te vad pe aici.Ce pot sa iti spun?Welcome on Anime Zup^^.
Sa ai parte de muuulte postari si muuulta distractie,sa nu uit....si o multime de prieteni
Cam atat am avut de zis.
Welcome inca odata.
Huggies and kisses <3

#4
waah, thanks pt urari Dia, Teh Smile
well, film favorit: fiecare film e frumos in felul lui so nu pot alege; gen: comedie, romance, horror
ce mi-a placut a fost "Calaretul fara cap" 21, l-am vazut de 2 ori ... though dupa ce l-am vazut prima data, abia am adormit 24, that was something 39
carte favorita - nu prea citesc, nu c-as avea timp >>" prea multa matematica 21
manga, well, am citit cateva, insa nu f multe; ce mi-a placut mult a fost Eternal Sabbath si Bloody Kiss 71




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)