Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Manea in engleza - oh god...

#11
Linia melodica este Made Goran Bregovic ,am observat o asemanare destul de mare.Orcum este foarte neinteresanta melodia si nu va avea succes,deoarece tipul canta intr-o engleza stalcita.
Harukichi ai spus ca manelele o sa decada incurand.Da au inceput sa decada de foarte mult timp deoarece lumea sa saturata sa-i auda cum se lauda despre ce masini,cati banii si ce femei au ei.
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#12
Ne facem de tot de ras ...dupa ce ca romania se duce de rapa ... ne mai fac si astia de rusine >< ...Firati voi cu manelele voastre ...!
Doamne ...Traim in Romania si asta Ne Ocupa Tot Timpul!
Dar intr-un fel ..am ascultato si am inceput sa rad deci ...e groaznica21
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#13
OMG Doamne ce mi-a fost dat sa aud!
Cand am auzit melodia mi-a venit rau.Nu prea cred ca va prinde.In plus, ne facem de-a dreptul de ras!Nu-i destul ca in Romania suntem exasperati noi de vocea lor stransa de gat, se mai duc si la altii.
Doamne, si spun astia ca aia de la OTV n-au dreptate cu Apocalipsa.Pai daca astia se duc si peste graniat rasa umana va disparea de durere de cap!
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?


#14
oh nu!!! moor!!! nu manele!!!! romanii nu se pot remarca decat prin inteligenta scazuta, furturi si violuri? cel putin italienii sunt speriati de cartre noi... dar acum o sa aratam si mai mult ce coefiocient ridicat de inteligenta avem... evident ca eram sarcastica... mult noroc cu infruntarea acestei invazii... eu ma mut in America! Cu primul avion!

#15
*prima data cand a postat Shiva chestia asta nu mi se incarca player-u
10 luni ma tarziu....
Doamne! Cat am putut sa rad 24
Nu am auzit-o deloc prin clasa se pare ca nu a prins la public...manea in spaniola nu au scos ? In japoneza?...omfg...gata ca imi pierd si ultimi neuroni care mi-au mai ramas.

omg soo pink OoO/made by Gonty
professional procrastinator

my anime list
mazgaleli


#16
Pentru inceput trebuie sa spun ca "melodia" asta trebuie stearsa de pe fata pamantului!

Inca mai rad cand imi amintesc versurile24Ce minte bolnava a compus chestia asta!Ne facem de ras in toata Europa si in afara ei.Dhoame ia-ma acum!Le-am vazut pe toate in lumea asta.Cred ca si fratemeu vorbeste engleza mai bine ca astia.Bataie de joc nu alta!
In concluzie stergeti chestia asta de pe fata pamantului pana nu e prea tarziu!
I'm Kira.

#17
Wtf??!! Ce e asta?! Deja regret ca am dat click...Sincer, eu chiar m-am speriat cand am ascultat melodia asta. E o mare, mare prostie! Dupa ce ca manelistii sunt varza la cantat si fac niste melodi groaznice, mai trebuia sa inceapa sa si cante in engleza, asta chiar ca e amuzant 21. Oare de ce s-or fi apucat astia sa cante? Dupa ce ca sunt varza, ne mai si fac de ras bagand versuri in engleza prin melodie .___.
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#18
Defapt chestii aceasta nu-i nimic pe langa cea ce am gasit eu pe dragul nostru youtube.
Connect-r feat. Liviu Guta- Don't play with me asa se numeste melodia cantat de Liviu Guta un manelsit ,cu care n-am nimica nici de bine nici de rau si cu Mr. Connect-r prin ale sale vene curge sange de tigan,nu ca vreau sa fiu rasist si nu am nimic nici cu el canta bine.Dar nu stiu ce sa zic de melodia asta care nu a avut ocazia sa apara oficial.(am aflat acum cateva lunii de ea de la o emisune tv )

Ascultati-o si voi : http://www.youtube.com/watch?v=_GssYsy6Iss deci parerea voastra este ?(a mea nu prea exista).
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#19
in numele partilor sensibile ale lui Merlin, what the hell is that? nici macar nu are accent englezesc, deci este groaznica mel. oricum, indiferent de limba eu urasc manelele. si "maneaua" nu este un stil de muzica. nici nu sepoate considera muzica. 47 poate nu-mi plac manelele caci au niste versuri... gosh 47
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#20
*Stare....stare.....STARE o.o*...WTF?! It'z lame! laaame!
Pot sa vomit? *hide hiz face with the notebook*
Trait sa o aud si pe asta..hmm..as fi preferat manea pe varianta araba. It'll be cool :] [lol?]
Exceptand faptul ca urasc manelele, au si o exprimare nasoala 21 [engleza facuta cu frigiderul de servici, ha?]..incat la un moment dat am inteles "suvenir" pe acolo[wtf?!]. Versurile sunt foarte ..foarte..inspirate. Dupa o stare de soc, am ras 4 secunde, apoi m'am trezit la realitate. Nu'i pot intelege...
Still: OMG somebody stop them! I can't breath anymore!1onE!!1nshtx5
Tot ce'mi mai lipseste e sa'l aud pe Guta cantand alaturi de Michael Jackson. Then i'll kill myself. End/
[Imagine: mi08ow.jpg][Imagine: eujbj7.jpg]
J-ROCK Power!
----------------------------------------------------




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)