Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ma iubesti dar nu stii cine sunt (hentai +horror)

#1
Capitolul 1: Inceputul vietii de dupa moarte...

Am sa va spun o poveste....

Era miezul noptii iar zapada nu se oprea sa cada inghetand tot orasul Tokyo.
Pe strada inzapezita se afla un baiat cu parul negru hainele ii erau rupte si mergea cu picioarele ca secerate, corpul ii era acoperit de murdarie iar cu fiecare pas scotea cate un oftat care ar fi izgonit si Moartea. Privirea o avea mortuara si vocea ca unsa cu sange, baiatul privea in fata fara putere nici stalpii de lumina nu putu sa-l ghideze.

Mai departe intr-o casa se afla o fata al carui par saten se potrivea perfect cu ochii verzi, deschide geamul privind fulgii de zapada mari si frumosi desi vantul o ingheta teribil de tare iar mainile statea sa-i degereze.
Cand priveste in jos il vede pe baiat mergand ca si cum ar avea in spate o piatra grea, brunetul cade pe jos iar fata saritoare din fire ia o jacheta neagra la indemana si fuge jos in picioarele goale punand-o pe baiat.
- Esti....huu. Si se opreste din vorbit din cauza mirosului teribil de descompunere.
Baiatul o priveste cu durere in irisii lui caprui si in secunda urmatoare o prinde de rochia subtire rupand-o de la piept lasand ca sanii rotunzi ai fetei sa fie invaluiti de frigul apasator.

#2
Ok, ce-i asta? Daca asta-i un capitol de fic eu sunt broasca >.<. Te rog frumos ca de acum incolo sa faci capitole mai mari, totusi, nici macar 15 randuri nu ai...
[Imagine: Jun0xCa.png]

#3
Capitolul 2: Moartea I

Baiatul ramane cu privirea la ea apoi luandu-si mana de pe rochia alba ce acum era pe jumatate.
- Scuze... Zice cu un glas ragusit vrand sa se ridice.
- Stai esti ranit! Il opreste aceasta prinzandu-l agresiv de mana.
- Sunt si mort nu-ti face griji...Oricum nu-ti faci cu adevarat... Iar cu inca un pas din gura lui tasni o cascada de sange.
- Stai macar intra la mine in casa sa-ti bandajez raniile.
Baiatul isi intoarce privirea spre ea.
- Cine esti? Intreaba cu un glas de adreptul demonic.
- Eu sunt Sayuri...Raspunde cu un gafait.
- Sayuri si ma cum! Incepe sa urle.
- S..A. Incearca sa-si rosteasca si numele de familie, insa glasul si la fel corpul ii tremurat de spaima.
- Zi odata!
- Sayuri Sato! Ii striga inapoi numele ei inca tremurand din cauza privirii lui reci si apasatoare.
- Bine...Sa mergem. Revine la glasul lui ragusit ridicand capul spre cerul intunecat si lasand fulgii de nea sa-i astupe fata.
Sayuri il ia usor de brat si il duce in casa unde il pune pe canapea si ii aduce apoi un lighean cu apa calda si cu o carpa curata.
- Ma duc sa ma schimb vin imediat. Ii zice bland si iesind din camera.
Atunci baiatul ia tot ligheanul si varsa apa peste el lasand la iveala un frumos par castaniu, priveste intr-oparte a incaperii si incepe sa zambeasca slab.
- Se pare ca am scapat pana la urma... Ii spune ragusit entitatii negre pe care nu mai el o vedea si care dispare in urma cu lanturiile ce ii atarnau de mainile scheletoase.

Fata se intoarce in camera avand o bluza groasa maro si pantaloni lungi de culoarea sangelui. Se uita la apa de pe jos si se apropie ingrijorata de el.
- Esti bine? Il intreaba incercand sa-i reziste mirosului oribil ce iesea din corpul lui.
- Ti-am spus ca nu ai de ce sa-ti faci griji...Nu acum... Ii raspunde tot ragusit uitandu-se in ochii ei ca iarba primaverii.

#4
Te rog sa treci pe la Reguli generale Fan Fiction si de asemenea pe la Ghidul incepatorului si sa te conformezi. Nu este mult de citit, si trebuie aplicate de fiecare data cand mai postezi ceva, indiferent daca este oneshot sau poveste in sine.

Multumesc.
[Imagine: tumblr_m95uonbiuU1re9dfoo1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] P. S. Sa stii ca te iubesc naruhinasasusaku 2 2.977 16-09-2013, 09:14 PM
Ultimul răspuns: Little Star
  [Yaoi] Ghici cine te priveste? Kira's Scarlet 6 3.402 10-02-2013, 11:31 AM
Ultimul răspuns: Turta Dulce
  Cine ar fii crezut?[Naruhina] Ino.O_Me 1 2.980 11-02-2012, 12:10 AM
Ultimul răspuns: Diz
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.393 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Iubind supranaturalul! [+18] [horror / yaoi] Aliss_anime 7 4.725 30-09-2009, 08:50 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Horror Stories Kiubi 1 3.028 12-02-2008, 07:05 PM
Ultimul răspuns: Kiubi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)