Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

MOTM - Iulie-August 2011

#11
Sunt Lia/ Uberwald/ Lorien/ Mittwoch, nu te apuca sa stergi nimic. Da, a fost idea mea dupa ce am deschis SOTM, regulile sunt facute de mine.

Sunt inca moderator la sectiunea asta, nu ma fa sa iti sterg eu posturile ^^.

Mi se rupe cine il organizeaza 10, dar nu-mi place sa-mi fie copiate regulile.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#12
i hate you guys ;_; dupa ce ca e un concurs la 2 luni, il ruinati si pe asta ;_; Good job

#13
Pai ... sorry si eu tot mod sunt so ar trebui sa ne intelegem cumva. Cred ca m-am facut clara mai sus, si daca ai vreo problema sau vreun "deranjament" imi trimiti un PM si vorbim, asa ca aici te rog frumos sa incetezi in a arunca asa ... comportament.
Pe bune, urasc oamenii de genul. Doar gura e de ei, daca vrei cu adevarat sa capeti respect fa ceva, nu doar da din gura, ca toti puteam sa facem asta. Din moment ce iti iei o responsabilitate te si ocupi de ea, nu vii doar cu pretentii pe care eu nu am de gand sa le iau in seama.
Punct.

#14
De fapt motivul pentru care l-am inchis e ca trebuia sa trag de fiecare grafician sa participe si era plin de noobi Smile

Sunt moderator de 6 ani, cred ca stiu sa imi fac treaba si nu, nu e numai gura de mine. M-am mutat si nu am Internet, cam de aia nu mai dau pe forum sa ma ocup de concurs, plus ca e conexiunea praf din cauza exploziei care a lasat intreg Ciprul fara curent 10. Sa nu te ia gura pe dinainte ^^

Cat despre comportamentul meu, sa fim seriosi, prea arsa ai sarit domnisoara moderatoare, eu am cerut sectiunea asta, daca nu ai de gand sa imi respecti cererea de a nu-mi folosi regulile, pot vorbi cu Bogdan sau Aly sau Tan. Mi se pare corect asa.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#15
Citat: De fapt motivul pentru care l-am inchis e ca trebuia sa trag de fiecare grafician sa participe si era plin de noobi


@Uberwald, parcă concursurile de pe zup erau făcute ca userii să se simtă bine când participă .-.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#16
Of, ce sa va fac eu acum?

Inteleg ca nu iti convine sa iti fie copiate regulile dar daca sunt niste reguli bune si vorbim totusi de aplicarea lor la un alt concurs pe acelasi site, nu ar putea fi ok daca le foloseste si mentioneaza clar ca sunt niste reguli facute de tine?

Altfel... nu stiu, e cam ciudat. Poti avea "copyright" asupra modului in care ai formulat regulile, dar nu si asupra aplicarii lor. Ar fi cam ciudat, mai ales la un astfel de concurs.

Nu se poate ajunge cumva la un compromis?

#17
Tinand cont ca nu a fost decat un participant, il voi declara castigator pe acesta.
Asa ca
[Imagine: 446152.gif][Imagine: 446152.gif][Imagine: 446152.gif]
Jigoku este castigatoarea locului intai.
Felicitari.

#18
yay! Era culmea sa fiu pe locul 2 21
merci frumos, tho\'

#19
24 Era o idee buna. Ma nu stiu ce sa fac. Nu prea participa lumea lunar, ar fi fost mai ok daca il scoteam de la of the month [adica un user22] unde e concurenta24 si il puneam gen sezonier.24

#20
heh, eu imi vreau medalia 21
[presupun ca se da una, ca la DOTM sau FOTM sau SOTM etc o.o]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)