Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

MOTM - Iulie-August 2011

#1
Despre MOTM


Ce inseamna Manipulation?
Prin acest joc se intelege modificarea unor fotografii, prin folosirea a diferite tehnici. Ceea ce difera de sigurile normale este ca efectele de manipulare fac o poza mai reala din punct de vedere al graficii, completand doar cu diferite obiecte nu si cu efecte. De exemplu
IMAGINEA INITIALA
IMAGINEA FINALA

Cum votam

Fiecare zecime scazuta vreau sa fie explicata, nu vreau sa citesc pe aici ti-as da 10 dar nu am cum pentru ca am dat mai sus. Vreau motivul pentru care nu ati dat zece lucrarii. Alaturi de nota vreau si un comentariu decent, fara jigniri,si fara favoritisme. Persoana care se va afla ca a fost favorizata va fi scoasa din concurs.
Pentru partea a doua a votului se va alege o persoana si aceasta va acorda de la 1 la 5 puncte lucrarii in functie de complexitatea acesteia. Nu va fi o persoana random, dar o voi alege eu. Pentru a nu spune ca bag puncte de la mine voi face un print screen la pmul pe care persoana respectiva il va trimite.

Perioada desfasurarii
Concursul se va desfasura incepand de pe 9 Iulie 2011 si se va incheia pe 22 Iulie la ora 23:59.
Votarea se incepe pe : 23 iulie si se termina pe 12 august iar lucrarile vor fi afisate a doua zi.

Pozele
1
2
3

#2
intrebare: de ce-s asa micute imaginile disponibile?

#3
Acum am observat ca sunt asa mici, pareau mai mari ...
O sa le schimb lol.

#4
le poti lua de pe deviantart 4 sunt faine acolo si au o calitate foarte buna, multe din ele

#5
Micuţe!? La mine nu-s deloc, lol. CE E ÎN NEREGULĂ CU MINE?!

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#6
Ah, pana la urma unde-s pozele o.o ? Adica cel putin eu nu le vad, inca o.o.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#7
Au fost puse, insa, fiind prea mici, probabil le-a sters si acum cauta altele mai mari. Intr-adevar, pe dA sunt multe. Cauta acolo ^^

#8
Ok, here it is:

Wonderland 4

#9
Ha ha, ce gluma buna. Imi vreau drepturile de autor pe reguli macar 4, daca tot nu puteti organiza un concurs ca lumea cu idea si bazele altcuiva 4
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#10
Lolz, nu e vina mea ca tu ai plecat si s-a pus postul la dispozitie, nu am de unde sa stiu cine ce si cum este cu ideea. Te-ai trezit dupa un an sa ceri drepturi de autor cand nu te-ai tinut de treaba. O sa iti sterg alea, nici nu am stiut ca sunt facute de tine, de fapt nici nu stiu cine esti. Si sincer, ma indoiesc ca ideea cu Manipulation este atat de originala pe cat pretinzi. 21




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)