Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

MEETING LA NIJIKON

#11
Mda...cel mai bine 21 da chiar ,are ceva daca anul avesta vom sta mai mult pe la stand?21
[Imagine: wqymg0.jpg]

#12
Omgg 8 bai nu credeam ca imi voi dori sa vad pe cineva atat de mult. Dar chiar vreau sa va vad p toti, si pe aia pe care nu ii cunosc. Din cauza bacului pentru care ma pregatesc am avut o asa lipsa de comunicare incat simt ca iau campii. 21 Vreau sa cunosc lume, sa ne distram, s rad, sa vorbesc, sa urlu si sa fiu strigata mitsu. <3

#13
Dar e cineva care sta la ' Metro (intrare autostrada bucuresti-pitesti) ? ca daca vin habar nu am sa ajung, de descurcat ma descurc eu sa ajung ...

astept un raspuns



p.s. NU SANT DIN BUCURESTI

#14
DreamsKeeper, aş putea încerca eu să te îndrum dacă doreşti.

Ah, de menţionat o posibilă prezenţă a subsemnatei la Nijikon.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#15
Deci a cazut21Se pare ca voi veni singur...xDD
Cya
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#16
(21-10-2011, 12:16 PM)Corina M. A scris: DreamsKeeper, aş putea încerca eu să te îndrum dacă doreşti.

Ah, de menţionat o posibilă prezenţă a subsemnatei la Nijikon.

mersi ! dar mi imi tr cineva care sa mearga cu mine .. ca de indrumat prin tel o sa mi fie greu ...
sau cineva care sta pe la palatul cotroceni (unde se face dreapta)

sursa mea de inspiratie e google map.





oricum vad eu cum ajung.....


#17
@DreamsKeeper poi ajungi la o gura de metrou daca e si de acolo sunt o gramada de banere..Poti merge cu metroul pana la tineretului sau C.Brancoveanu si pe urma intrebi,parca era o masina care ducea exact pe la palat da nu mai sunt sigur nici eu...
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#18
Eu o sa va astept acolo lA ORA 10. Vo f in fata la palat 15 vin si mai devreme daca vreti 5 va pot lua de la tineretului la ora 10 fara un sfert. sau cv de genul. Pentru cei care vor sa vina la ora aia. Nu vreau sa pierd nici macar un minut din niji 24

#19
(21-10-2011, 03:25 PM)Azazel A scris: @DreamsKeeper poi ajungi la o gura de metrou daca e si de acolo sunt o gramada de banere..Poti merge cu metroul pana la tineretului sau C.Brancoveanu si pe urma intrebi,parca era o masina care ducea exact pe la palat da nu mai sunt sigur nici eu...

Mersi dar sant cu masina personala :scary: ...





#20
@DreamsKeeper.
Nu e drumul cel mai scurt dar cred ca nu prea ai cum sa te pierzi pe el.
De la cotroceni o tii drept inainte pana dai de cheiul Dambovitei.
Apoi tii cheiul pana in pana o sa treci de parcul Izvor. O sa vezi pe dreapta mare casa poporului. Prima strada foarte larga dupa parcul izvor faci dreapta (Bd. Libertatii). Casa Poporului e incontinuare pe dreapta. Ajungi in piata Constitutiei (foarte mare si in fata Casei Poporului) faci stanga pe Bd. Unirii. Il tii pana ajungi in Piata Unirii, In Piata Unirii lucrurile sunt un pic incalcite dar trebuie sa faci dreapta pe Bd.Dimitrie Cantemir. Odata ce ai ajuns acolo o tii drept pana la capat adica pana la intersectia cu Gh.Sincai. O sa vezi un parc in fata pe dreapta (parcul tineretului). Mergi inainte pe Bd. Tineretului pana dai de o cladire mare, pe care nu o poti rata...care este Palatul Copiilor.

Daca tot nu iti este clar iti sugerez google streetview ca sa-ti faci o idee de traseu, semne, sensuri si alte detalii tehnice ce il intereseaza pe orice sofer.
[Imagine: s17omd.jpg] [Imagine: i1z6nr.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)