Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

MEETING LA NIJIKON

#1
HELLO! CUm mai este doar o singura saptamana pana la Nijikon si n-am cu cine merge,ma gandeam ca v-ar tenta sa formam un grupusor de....eu stiu 10-15 persoane .
Ora: sa zicem 10:30-11? am pus cu semnul intrebarii pentru a alege
Locatie: Tineretului=statie sau peron cum va e mai simplu
A da,cativa useri au acceptat ideea si de aceea va rog sa va confirmati sau sa va infirmati prezenta pana vineri seara la ora 22 21) sau ceva de felul asta pentru a sti pe cine astepta si etc..
[Imagine: wqymg0.jpg]

#2
Eu vin, eu vin... problema e ca vin direct la palatul copiilor si probabil doar a doua zi 4. Dar daca sunteti cu grupuletul acolo luati-ma si pe mine 4

#3
Eu as veni dar nu vin , imi e lene si ma vad cu altii 4-5+ sa merem acolo
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#4
Nah... I'll meet ya there... at tha stand! Not that any of u know me, anyways, so it's cool, neh? 10
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#5
(15-10-2011, 07:56 PM)Zer0 A scris: Eu as veni dar nu vin , imi e lene si ma vad cu altii 4-5+ sa merem acolo

FAnul meu preferat te roooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooog ca tot acolo te dai jos de la metrou.
[Imagine: wqymg0.jpg]

#6
acolo se da toata lumea jos la metrou... ce vrei sa zici cu asta?

#7
Nici ea nu stie ... ea crede ca merg cu metrou la Nijikon pentru 2 statii de tramvai ...
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#8
Vreau sa zic ca daca tot te dai jos intr-un punct,de ce sa nu ne vedem mai multi? mda ,ma rog lasam cum a picat Smile daca vreti sa veniti bine...dacas nu va gasim noi prin Palat
[Imagine: wqymg0.jpg]

#9
Mai bine ne-am intalni la stand la zup la o ora gen 11 ca sa ... socializam. Ca fiecare vine cu prietenul, prietena, animalul de companie so that's why <3

#10
Veniti la stand, cel mai bine 4

Am pregatit si un soi de poster/condica de prezenta, unde va veti putea trece numele/nick-urile de pe forum, ca sa stie lumea cam cine e prezent pe acolo




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)