Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama drama (reloaded)

FAK YEA
MhahahaMhahahaMhahahaMhahaha
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Sa-i traiasca familia aluia care a facut aceasta versiune de 10 ore, o folosesc cam de un an de fiecare data cand am de facut un proiect/o tema, citesc, am de invatat (adica nu foarte des) etc. Asta pe langa soundtrack-urile lu' Zimmer.

http://www.youtube.com/watch?v=Tm-ViInMmlw
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

Eu cand am de muncit in cantitati industriale incep cu Buena Vista Social Club si inchei cu oameni gen Moby,Chet Faker sau Silent Strike. 4

Acel moment cand in jurul tau sunt alcoolici si oameni ce cred ca au puteri supranaturale sau cand te plimbi pe strazi intunecate si cainii se repeda la tine ca sa te muste, iar tie nu prea iti pasa si deja o simti ca si o obisnuinta. - > povestea vietii mele (part II-a, prima e legata de pedofilii ce ii intalnesc la colt de strada cam de cateva ori pe luna)
Oricum, sa ne relaxam cu melodii satanice sau in care se vorbeste despre moarte, fiindca asa e normal.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

http://www.youtube.com/watch?v=UE1t1aM0t...ata_player


Pai mai ai si de la mine un cantec satanic despre dragoste.

Citat:part II-a, prima e legata de pedofilii ce ii intalnesc la colt de strada cam de cateva ori pe luna

Pe strazile orasului meu sunt doua lucruri de care trebuie sa te feresti: rahatei de catel prin fiecare colt de trotuar si un altul ar fi pedofilii.
Ar trebui sa se faca un ghid de supravietuire bazat pe fapte reale.
Si vad titlurile
"Meeting with dog poop"
"Bear Grylls meets Bear pedo -pedobear-"
"The cat poop hunter"

Mhahaha
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

@James Dean, multumesc. Daca o sa imi amintesc sa o ascult zilele astea, o s-o fac.

@Stormrage, nu stiu daca "Ma bucur ca nu este singurul loc unde se intampla asta" este adecvat de folosit (desi stiu ca nu este singurul).
Chiar ar trebui sa se faca niste ghid-uri. "Cum sa supravietuiesti in Romania" ar fi cel mai bun titlu.
Doamne, mi-ar placea sa traiesc intr-un oras foarte ciudat, dar nu agresiv. Ar fi interesant sa stau pe o banca si sa privesc tinerii cum se arunca de la blocuri, din cauza lipsei de nicotina (am avut ceva timp sa ma gandesc la asta in timp ce eram pe strazile orasului).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

(15-04-2013, 10:05 PM)James Dean A scris: Eu cand am de muncit in cantitati industriale incep cu Buena Vista Social Club si inchei cu oameni gen Moby,Chet Faker sau Silent Strike. 4


Desi imi plac, depinde de stare, nu pot sa fac treaba pe ceva cu versuri sau cu prea mult ritm ce-mi induce chef de dans sau visat. Din acest motiv nici Zimmer nu folosesc cand ma apuc de ceva foarte important si intr-un mod serios, ceea ce se intampla foarte rar. Nu sa fie important, ci sa ma implic eu pe bune. 21

And welcome, Mr. J.D., cred ca Yondaime va fi foarte fericit sa vada iar "muzica noastra proasta" pe aici. 21

Hai cu niste muzica "veche" si cunoscuta. Sa nu parem prea hipsteri.

http://www.youtube.com/watch?v=oE_6jXfOwzo
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

Eu cred ca o sa-i placa Taraf de Haidouks.
As posta niste The Smiths,dar o sa se supere Yondaime.


Skizzo Skillz era amuzant la un moment dat.

Stimati colegi ai forumului AnimeZup, astazi vreau sa anunt, cu bucurie in suflet, ca topicul Llama Drama va fi inchis de mine Mdeterminated
Vreau sa tinem un moment de reculegere, pentru cei doi membri care si-au dat viata pentru acest topic: @James Dean si @Batsy Mdeterminated




Va multumesc.
Sa spun cateva cuvinte despre cei doi soldati, care au fost biruiti de ThreadClosed pe front...

@James Dean , a.k.a. James, please Myaoming - Nu-l cunosc dar era de treaba. I'll miss him, anyway Msadtroll

@Batsy - Pe langa faptul ca she had the body of a Goddess si ca mintea de impartea apele in doua ca Moise, ea va ramane mereu fata cu care as fi vrut sa fiu prieten, dar nu mi-a dat add pe mess. Pacat... I will always love her Msadtroll

[Imagine: rip.gif]
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Llama drama Aly 1.019 257.058 10-05-2020, 11:52 AM
Ultimul răspuns: Syryus
  Llama drama Ryuu 300 81.777 19-08-2012, 12:58 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Lia 531 151.329 05-08-2012, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Llama wars Lia 473 145.163 26-07-2012, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, doorknob, ankle, llama Lia 514 162.057 07-07-2012, 01:55 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, mushroom, damma Aly 567 149.326 26-06-2012, 09:48 AM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Llama, llama, mushroom, llama Lia 489 125.924 07-06-2012, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Llama, llama, duck Lia 392 115.647 21-05-2012, 10:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)