Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama drama

Welcome back xD sper sa ramai xD!
[Imagine: ak8THBQ.png]


Welcome back even if I don't know you at all 21
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

Multumesc DeDal N., Unknown. ^^
E ok, oricum nu cunosteam prea multi nici inainte, inafara de Lia, Sy si alte 2-3 persoane care nu mai activeaza pe aici. Eu am privit mereu din umbra si m-am amuzat, am fost mai tacuta si mai in banca mea inainte sa dispar din peisaj o vreme tehee.

Eu una te tin minte xD si cred ca avem nevoie de veterani inapoi pe site xD.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Haiiii theruuuuu!! owo

Welcome back! C:
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

Waah cineva care ma tine minte. Si eu imi aduc aminte de tine DeDal, te vedeam destul de des pe la fan fiction. Sau te confund? >_<

Heee~i Levy! ^^

Mai, da' e chiar liniste pe aici nu gluma. Unde e dramaaa? xD

Eram pe acolo pe atunci, in vremurile de demult apuse xD.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Indouazileplec, in doua zile plec, I AM SO EXCITED!!! Mai ales ca ma asteapta un drum de 9 ore cu avionul, de am o mie una chestii pe care vreau sa le fac pe drum, including writing poems and commenting on fanfics, trebuie sa-mi salvez niste linkuri si daaaaw. the excitement gosh. sunt prea prafela pentru bagaje dupa the legendary Mare Prafeleala de aseara, but I have to and and and MAI E ASA PUTIN TIMPPPPP Crazy-monkey-emoticon-131

excuse me but i'm waiting for this trip de dinainte de bac si acum in sfarsit s-a dus tot stresul si a ramas the awesome to-come experienceees Crazy-monkey-emoticon-136
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

Haven't been here in a while...phew.

@DreamGirl habar nu am unde pleci, dar avand in vedere entuziasmul nici nu cred ca mai trebuie sa iti urez vacanta placuta, distractie frumoasa, drum bun, have fun, be safe, etc. etc. etc. E de la sine inteles ca o sa fie...din plin.

Inca doua saptamani pana la simfonia valurilor si minunata senzatie provocata de aglomeratia litoralului romanesc. Oh, joy! Pana una alta imi construiesc serii nesfarsite de nervi incercand sa prepar potiuni. Ah, cat iubesc Harry Potter.
Un teanc de carti incearca sa imi atraga atentia, dar am un chef teribil de vizionat ceva bun. Problema cu gramada de serii anime e ca nu stiu niciodata ce sa incep. *sigh*
[Imagine: gif_400x200_c5172a_zps34750d67.gif]

- Horror and moral terror can never be exonerated. They have no real value. Pure evil has no real place.

Dupa lupte seculare de... 2 zile am ajuns si eu acasa. Ma rog, o sa fiu in Romania dupa cum am zis in vreo 10 zile. Diana, ne intalnim in Bucuresti?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Llama drama (reloaded) Syryus 990 253.105 19-04-2013, 04:01 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Ryuu 300 79.580 19-08-2012, 12:58 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Lia 531 147.106 05-08-2012, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Llama wars Lia 473 140.877 26-07-2012, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, doorknob, ankle, llama Lia 514 157.765 07-07-2012, 01:55 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, mushroom, damma Aly 567 146.313 26-06-2012, 09:48 AM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Llama, llama, mushroom, llama Lia 489 123.097 07-06-2012, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Llama, llama, duck Lia 392 113.347 21-05-2012, 10:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)