Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama drama

Inca 3 lectii la kanji si termin materia pentru examenul de luni!!! <3 <3 <3 Mai fac una noaptea asta, recapitulez ce-am facut azi, una maine + recapitulare, duminica recapitulare pe autocar, apoi duminica seara cand ajung la Cluj ma ocup de ultima lectie (care, comparativ cu celelalte, e relativ usoara). Singura problema e ca pentru teoria literaturii n-am invatat nimic, nada. Si tot luni am examen si la aia. -.- f**k. N-am decat sa citesc ce apuc pentru seminar (thank god ca nu-s decat 5 ganditori!!!) si sa-mi citesc grilele de cateva ori. Nu mai citesc cursurile, n-am timp. Eventual imi inregistrez grilele si le ascult tot duminica pe autocar. Am ce face 6 ore, apparently. Pf. Sper sa ma descurc.

Bafta la admiteri, fetele!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

Oh wow, esti la limbi straine japoneza? That's so cool <3 La care facultate?
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

Thanks. 4 Facultatea de Litere, actually, din cadrul UBB, Cluj-Napoca. Pe specializarea japoneza-engleza.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

Ohmygosh this was epic. Abia acum realizez cat de dor imi fusese de Oldies si cat am asteptat iesirea asta. Sushi-chan, be assured, mi-am respectat promisiunea cu partying for you too, toate dor, toate 21 ahhhhh, off to a very long sleep now. /dreamy out
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

Ma gandeam serios sa merg si eu acolo, acum un an, si mama ar fi foarte fericita sa ma vada acolo, insa inca trebuie sa ma hotarasc intre facultatea de litere care mi-ar putea aduce bani (oarecum) si un job, sau teatru/film care m-ar putea lasa pe strada, fara un sfant, dar as fi implinita.
Decizii, decizii...
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

Am gasit peruca de culoarea bunaaaaaaa *happy happy happy*. Dar nu o comand inca, sa am rabdare yes yes.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

Stormy thankies dar ma refeream la fotografiile de la sectiunea foto haha. Mersi Levy ^_^
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

Awww, facand curat in dulap mi-am gasit costumul de Claymooore. Acum ca l-am reprobat, poate nu e atat de fail pe cat l-am crezut. In definitiv, doar peruca a fost pretty failish at the moment. Aww the nostalgia. Future plan: cand o sa invat sa lucrez cu materiale smechere, ii refac biata armura din carton tare si material plasticos 21 My sword still rocks.

Later edit: 9,95. WHAAAAT. Ma uit la ecran ca la felu treispe. AHHHH I NEED TO GET DRUNK AGAIN YES.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

ma uit la zetsuen no tempest si imi vine sa ma omor si vorbesc la telefon cu simple. va transmite simple salutari

I got my D.Gray-Man volume 24 yesterday in Cannes. There was soooi much stuff to buy in fnac T.T. The only bummer is it was in French. All.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Llama drama (reloaded) Syryus 990 259.515 19-04-2013, 04:01 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Ryuu 300 81.237 19-08-2012, 12:58 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Lia 531 150.611 05-08-2012, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Llama wars Lia 473 144.153 26-07-2012, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, doorknob, ankle, llama Lia 514 161.254 07-07-2012, 01:55 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, mushroom, damma Aly 567 149.035 26-06-2012, 09:48 AM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Llama, llama, mushroom, llama Lia 489 125.430 07-06-2012, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Llama, llama, duck Lia 392 115.077 21-05-2012, 10:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)