Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama drama

Atestatul e total diferit de examenele alea. E doar o prezentare. E ceva in genul licentei din facultate ca sa ma exprim mai normal
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

Ana, yes yes, exact asta inseamna ^^ adica iei o bucata de Iphigenie auf Tauris care e piesa traditionala de la Goethe si o bucata de Woyzeck care e piesa moderna de la Buchner si le compari cu caracteristici si exemple 4 dpdv al formei, limbii, personajelor etc. Acum nu stiu cum a fost pt altii, dar pt mine a fost best case scenario si mi s-a parut tare simplu la punctul asta xD

Inteleeeg, Simplule.

Euuuuu ii intampin pe voievozi cu trei ore de somn la activ, yay!
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

Uuuuuu voievozi
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

I am sosososososososo upset I want to break something. WHY THE HECK nu se formuleaza in lumea asta cerintele clare? AHHH. I really need to break something.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

Ce subiecte de rahat v-au dat la istorie, ofc, evul mediu, nu e ca si cum ar fi durat ~ 1 mileniu.
[Imagine: ls.jpg]

EXACT. Dar la mine nu asta a fost problema, ci o chichita la subiectul I. Asemanarea dintre doua actiuni politice interne din primul deceniu al statului roman modern. Pentru mine statul roman modern incepe cu Marea Unire but apparently e Unirea Principatelor, desi intregul capitol e numit "statul roman modern". Fml ._. Jur ca e cel mai frustrant lucru din lume sa inveti o tona, sa stii sa rezolvi cerinta si sa o intelegi gresit.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

Te cred, te inteleg... Well, macar a trecut ce-i mai greu. You're almost done.

N., ghici ce am gasit in timp ce faceam curatenie prin camera!! Albumul cu Naruto dintr-a 7-a, de colectionam stickere de la Chipicao. Eram topite. 21 (sper ca ma aude)
[Imagine: ls.jpg]

Ioi, amazing! 24) Eu nu-l mai am pe-al meu, nu stiu ce s-a ales de el. In schimb, de cateva zile ma tot uit la albumele de sfarsit de a 8-a si a 12-a. O dat nostalgia-n mine.

Apropos, ai vrea sa ne vedem candva dupa 15 luna asta? 4
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

Of course.

Am mai gasit si desene, poezioare, etc. de le faceam cu voi 21 dintr-a 7-a sau a 8-a. Si desene super vechi cu Naruto si Slayers si etc. A da, si desenul de mi l-ai dat tu cu o zana bruneta.
Ba chiar am si o banda desenata despre noi, tot dintr-a 8-a... Aparem toti acolo 21 Pe tine te-am facut Sailor KoRn (lol?), ce imaginatie aveam.
[Imagine: ls.jpg]

Ce vremuri faine. 105 Si eu mai am desenul pe care mi l-ai dat, cel cu geisha cu pisica-n brate si trandafiri pe fundal. xD
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Llama drama (reloaded) Syryus 990 257.766 19-04-2013, 04:01 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Ryuu 300 80.931 19-08-2012, 12:58 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Lia 531 150.174 05-08-2012, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Llama wars Lia 473 143.737 26-07-2012, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, doorknob, ankle, llama Lia 514 160.731 07-07-2012, 01:55 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, mushroom, damma Aly 567 147.120 26-06-2012, 09:48 AM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Llama, llama, mushroom, llama Lia 489 125.183 07-06-2012, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Llama, llama, duck Lia 392 114.917 21-05-2012, 10:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)