Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama drama

Naruto spoiler.
A murit Neji, fml, probabil ca am nevoie de o viata cand ma apuc sa plang la discursurile din anime.
Besides, ceasul meu cu bufnita ticaie melodios, vreau sa fac o baie, lingvistica masii, I fucking love Sherlock Holmes, maine iar trezirea de dimineata dar mai am doar trei examene si e gata sesiunea. One Piece, here I fucking come xD!!! Ah yes, cum sa uit, am gasit pe net o carte, o capodopera, by all Gods, Enciclopedia Criminalilor in Serie. De la A la Z., f**k yeah xD!!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


Ok, nu m-am mai uitat de un secol la Naruto, daaaaar.......

De ce dracu moare Neji? He used to be one of my faves. Crazy-monkey-emoticon-178
[Imagine: ls.jpg]

f**k if I know. But I cried like a bloody baby. Maybe not bloody.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Fucking 10 la traduceri, damn it feels good. Mai ales cand stii ca n-ai lucrat decat noaptea pentru ca ziua era mult prea cald pentru a fi in stare sa misti un deget si cand in camera de la camin e mai cald ca in iad.

Cica as avea curs maine de la 8 unde se vor discuta nelamuriri and stuff legate de doua dintre examenele la japoneza + situatia testelor kanji la care n-am prea fost. Nu ma duc, am examen de la 2 la cursul practic + o traducere, tot la japoneza, de terminat ca si recuperare pentru multele absente pe care le am la cursul cu pricina. Yey!

Maine mi se intoarce si sacalul la Cluj si abia astept sa-l vad. O trecut o saptamana doar but I miss him like crazy. La la laaaa~

De saptamana viitoare intru in priza rau de tot pentru ca urmeaza examenele mai nasoale, but f**k this shit! Coffee, Dr. Pepper si Cola si invatatul va merge ca pe roate! <3

Seara faina va doresc!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

Oh my God, you guys are adorable.
Ce viata era la Poli in sesiune. Un examen pe saptamana, maxim doua, o luna de frectie de menta daca erai pregatit. Nici un stres la final de an dupa anul I.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

Well, daca tot ne dam cu capul de pereti pentru examene, am Lingvistica Generala si un morman de lectii de invatat. Se pare ca daca ai patru ore consecutive de o materie si numai una, reusesti sa vezi cai verzi pe pereti. Apoi listeaza frate o carte pentru ca de ce nu cand poti sa da. Apoi invata cartea si fa o gramada de proiecte pentru o materie de doi bani si ajungi cumva la ultimul examen, taras, asa cum poti. Ah da si ai grija sa nu uiti de angajare. Can I just... get drunk or something?
[Imagine: ak8THBQ.png]


Yesss-crazy-rabbit-emoticonYesss-crazy-rabbit-emoticon

Tocmai am scapat de teze
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

[Imagine: tumblr_n6pjbiIrVC1td8ifuo1_400.gif]
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

Wahahaha, tocmai am stat vreo trei ore in miros de diluant si frecand silicon si pigment din niste pompe. Acu am chef sa scriu. I don't think that's a good sign.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Llama drama (reloaded) Syryus 990 253.118 19-04-2013, 04:01 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Ryuu 300 79.583 19-08-2012, 12:58 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Lia 531 147.113 05-08-2012, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Llama wars Lia 473 140.885 26-07-2012, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, doorknob, ankle, llama Lia 514 157.771 07-07-2012, 01:55 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, mushroom, damma Aly 567 146.316 26-06-2012, 09:48 AM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Llama, llama, mushroom, llama Lia 489 123.102 07-06-2012, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Llama, llama, duck Lia 392 113.349 21-05-2012, 10:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)