Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama Drama

(18-09-2012, 08:55 PM)Zoinks A scris: Mda. Trist, dar adevarat. Chestiile cu (ne)respiratul si sangele care nu circula nu prea se iau de mana cu facutul de copii, dar ce poti sa-i ceri unui vampir care nu moare la soare?

...dar care straluceste.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Sa straluceasca b-) Vampirii lui Meyer sunt un fel de combinatie nefericita intre Dracula, Tinkerbell si niste creaturi suferinde.
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]

Nu-l implica pe Dracula in chestia asta. E vorba doar de Tinkerbell, cu un regim alimentar mai... special.
[Imagine: tumblr_lv3rziB5Jg1qcnuye.gif]

(18-09-2012, 08:55 PM)Zoinks A scris: Mda. Trist, dar adevarat. Chestiile cu (ne)respiratul si sangele care nu circula nu prea se iau de mana cu facutul de copii, dar ce poti sa-i ceri unui vampir care nu moare la soare?

Ieu nu mor la soare deoarece sunt tu secsi.
Aooooleu,îmi contestatii abilitatea de reproducere o.O
Sper ca mii nevoie de demonstratii ala a vampaier *bosssmile*
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

Da, Tinkerbell, iti contest abilitatea de a te reproduce. Vezi o carte de anatomie pentru informatii suplimentare.
[Imagine: tumblr_lv3rziB5Jg1qcnuye.gif]

Nu e vina ta faza cu reproducerea 78 Bella e hermafrodita.
Esti asa secsi ca si soarelui ii e frica 21
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]

(18-09-2012, 09:30 PM)Miss M A scris: Nu e vina ta faza cu reproducerea 78 Bella e hermafrodita.
Esti asa secsi ca si soarelui ii e frica 21

Nu îi e frică,dar se rusineaza şi luminează mai incet
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

Intr-o zi o sa se stinga, iar tu si scandura ta veti trai fericiti pana cand ii enervati iar pe Volturi.
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]

Cum poti spune asta, Miss M? Tinkerbell nu se teme de guvernul zanelor sau ce-s aia acolo.
[Imagine: tumblr_lv3rziB5Jg1qcnuye.gif]

(18-09-2012, 08:55 PM)Zoinks A scris: Mda. Trist, dar adevarat. Chestiile cu (ne)respiratul si sangele care nu circula nu prea se iau de mana cu facutul de copii, dar ce poti sa-i ceri unui vampir care nu moare la soare?

Meyer e mormona femeia, deci traumatizata si frigida si vine de pe Marte.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)