Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama Drama

ma dudui,de ce nu va spalati voi rufele pe privat?

Eu am sunat-o, nu-i vina mea ca imi inchide si ca pe mess nu este 29
[Imagine: Jun0xCa.png]

atunci scoate dosarele de la securitate si arunca pe aici cu intamplari compromitatoare !!!

Nu sunt pe mess. Ma mir ca nu iti dadu Lia... Fine, te sun.

ACUM AI CRESCUT SUSPANSUL,DUDUIE... CE TREBUIA SA-I DEA LIA?

AWESOME!
Varu-miu vine maine in Pitesti si sta tot septembrie ca nu-i lasa sa stea in camin pana incepe faculta 24
[Imagine: Jun0xCa.png]

(06-09-2012, 06:47 PM)James Dean A scris: ACUM AI CRESCUT SUSPANSUL,DUDUIE... CE TREBUIA SA-I DEA LIA?

O banana.

OWwawaowoawoaoeoaoowowowo ♥

https://m.ak.fbcdn.net/a3.sphotos.ak/hph...3683_n.jpg
[Imagine: Jun0xCa.png]

Nervosi oameni pe aici. Asa se intampla cand isi mai uita lumea medicamentele.

Stau si citesc una din cartile alea SF delicios de absurde, cu personaje poetico-dramatice, cu.limbaj si port parca scoase din basmele populare. Un absolut deliciu. Pana maine o sa ramana doar amintirea aromei unei asa carti.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

(06-09-2012, 08:09 PM)CyBeR A scris: Nervosi oameni pe aici. Asa se intampla cand isi mai uita lumea medicamentele.

Stau si citesc una din cartile alea SF delicios de absurde, cu personaje poetico-dramatice, cu.limbaj si port parca scoase din basmele populare. Un absolut deliciu. Pana maine o sa ramana doar amintirea aromei unei asa carti.


Hand of Oberon / Courts of Chaos?

Lasa bre lumea sa se enerveze! Ale tineretii valuri..
Innocence proves nothing

[Imagine: itswG.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)