Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama Drama

http://www.youtube.com/watch?v=KGts0kR-r...ure=relmfu

șine vrea să asculte niște șaining norvejian?

(06-09-2012, 06:07 PM)Daria A scris: Aly, sti, dupa ce ai postat aia cu "RE: Llama Drama
*slaps Daria*

TUTO!!! >.<
"
primul post facut este ala la care ai dat tu quote pentru ca vad ca tu crezi ca te IGNOR. Dar PUR SI SIMPLU UIT, PUR SI SIMPLU SI EU AM PROBLEME SI NU POT SA IMI ADUC AMINTE DE TOATE, MAI ALES CA STIU CUM AI NETUL UNEORI SI PREFER SA NU INCEP O DISCUTIE CA DUPA SA SE TERMINE CU "MERG SA IMI PUN LA INCARCAT LAPTOPUL VORBIM PESTE O MIE DE ANI"!!!!!

Aproape mia dat o lacrima.....
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

(06-09-2012, 05:56 PM)Narnia A scris:
(06-09-2012, 04:48 PM)CyBeR A scris: Daca scoteai o exprimare mai de lemn Aly mama...

Ma aplec in fata intelepciunii dumitale si imi cer scuze ca alta exprimare mai de lemn nu am.
Off thy meds today?
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

(06-09-2012, 06:07 PM)James Dean A scris: http://www.youtube.com/watch?v=KGts0kR-r...ure=relmfu

șine vrea să asculte niște șaining norvejian?

Tocmai ii ascultam pe tipi astia. Hail Metalhead Romania.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Super, o sun pe Aly si imi inchide sii dupa-mi da mesaj ca imi inchide din cauza ca mi-a spus Lia o chestie de care nici nu stiu si eu voiam doar sa ii zic ca nu o ignor. GREAT!
[Imagine: Jun0xCa.png]

buvnitz are gusturi bune cu metalul . 21)
țțțțțțțțțțțțțțțț

(06-09-2012, 06:15 PM)Astaroth A scris:
(06-09-2012, 06:07 PM)Daria A scris: Aly, sti, dupa ce ai postat aia cu "RE: Llama Drama
*slaps Daria*

TUTO!!! >.<
"
primul post facut este ala la care ai dat tu quote pentru ca vad ca tu crezi ca te IGNOR. Dar PUR SI SIMPLU UIT, PUR SI SIMPLU SI EU AM PROBLEME SI NU POT SA IMI ADUC AMINTE DE TOATE, MAI ALES CA STIU CUM AI NETUL UNEORI SI PREFER SA NU INCEP O DISCUTIE CA DUPA SA SE TERMINE CU "MERG SA IMI PUN LA INCARCAT LAPTOPUL VORBIM PESTE O MIE DE ANI"!!!!!

Aproape mia dat o lacrima.....

Astaroth, stop acting like a bitch.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

(06-09-2012, 06:16 PM)CyBeR A scris:
(06-09-2012, 05:56 PM)Narnia A scris:
(06-09-2012, 04:48 PM)CyBeR A scris: Daca scoteai o exprimare mai de lemn Aly mama...

Ma aplec in fata intelepciunii dumitale si imi cer scuze ca alta exprimare mai de lemn nu am.
Off thy meds today?

Da, sigur. Nu vrei sa ma internez la spitalul 9 sau la vreo clinica de reabilitare? Nu am nevoie de sarcasmul tau Cyber.

(06-09-2012, 06:29 PM)Daria A scris: Super, o sun pe Aly si imi inchide sii dupa-mi da mesaj ca imi inchide din cauza ca mi-a spus Lia o chestie de care nici nu stiu si eu voiam doar sa ii zic ca nu o ignor. GREAT!

Si fix de-asta nu iti zic >.< Nu am nevoie sa ajung subiect de barfa pe forum.

Dar sa imi bag ce nu am, TE SUNAM SA VORBIM FFS!
Nu, clar, ori sunt eu proasta ori sunt eu proasta de nu pot intelege ce se petrece cu tine 22
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)