Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama Drama

24))))
Maine ma scoate si la pizza, lol
[Imagine: Jun0xCa.png]

(02-09-2012, 12:04 PM)Min A scris:
(02-09-2012, 11:55 AM)Chriss A scris: Eu mor de ciuda T-T, mi-am luat vineri ochelarii (adica a fost mama dupa ei) si stau putin inclinati, cand i-am probat nu am observat pentru ca ma grabeam, iar saptamana viitoare cabinetul e in renovare, deci pot sa ii duc sa ii indrepte abia pe 10...

Daria, av-ul tau imi face pofta *¬*

Ah, du-te cu ei undeva sa-i rezolvi o,0 Trebuie sa fie un loc acolo unde stai tu.
Cred ca in viitorul apropiat voi avea si eu nevoie, dar cred ca pentru citit. Nu ca nu as vrea 39
[posturi unite]
http://www.youtube.com/watch?v=r2n96DQgx...r_embedded#!
ce fac unii pentru bani 22
___________________
Si minune asteptata: PSY a ajuns pe locul 1 in top 100 pe youtube. A detronat-o intr-un final pe Carly Rae Jepsen .

Fail.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

(02-09-2012, 02:16 PM)Daria A scris: 24))))
Maine ma scoate si la pizza, lol

Esti sigura ca nu ai facut nimic? 21

Sunt sigura T.T
Adica inafara de lenevit nu am facut nimic ._.'
[Imagine: Jun0xCa.png]

(02-09-2012, 03:33 PM)Daria A scris: Sunt sigura T.T
Adica inafara de lenevit nu am facut nimic ._.'

Poate are ea ceva sa-ti spuna39
Asa face si mama cand vrea ceva sau ma rog,trebuie sa-mi spuna ceva..
My tea’s gone cold I’m wondering why I ,got out of bed at all.The morning rain clouds up my window,And I can’t see at all;And even if I could it’ll all be gray,
But your picture on my wall
It reminds me, that it’s not so bad,
It’s not so bad.

Ar fi culmea, adica daca ar fi vrut sa imi spuna ceva ar fi facut-o deja o.o'...
De o luna nu mai dorm bine si ca de obicei, in timpul zilei tot obosita sunt orice as face. Grr >.<
[Imagine: Jun0xCa.png]

(02-09-2012, 05:08 PM)Daria A scris: Ar fi culmea, adica daca ar fi vrut sa imi spuna ceva ar fi facut-o deja o.o'...
De o luna nu mai dorm bine si ca de obicei, in timpul zilei tot obosita sunt orice as face. Grr >.<

Poate vrea o relatia fica-mama mai buna? Sau face asta ca sa-ti ceara ceva pe urma...mai mult a doua varianta *credema mamele sunt malefica*
Muahahahwawa
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

Mi-as dori mai mult sa ma pregateasca pentru o surpriza mai mare, gen 'imi cumpara telefon acum si nu la sfarsitul clasei a opta' ar fi awesome dar nu prea cred .-.'
[Imagine: Jun0xCa.png]

(02-09-2012, 06:08 PM)Daria A scris: Mi-as dori mai mult sa ma pregateasca pentru o surpriza mai mare, gen 'imi cumpara telefon acum si nu la sfarsitul clasei a opta' ar fi awesome dar nu prea cred .-.'
Sau poate a ramas gravida:d si nu stie cum sa-ti zica.

(02-09-2012, 06:14 PM)Lexxu A scris:
(02-09-2012, 06:08 PM)Daria A scris: Mi-as dori mai mult sa ma pregateasca pentru o surpriza mai mare, gen 'imi cumpara telefon acum si nu la sfarsitul clasei a opta' ar fi awesome dar nu prea cred .-.'
Sau poate a ramas gravida:d si nu stie cum sa-ti zica.

Asta ar fi o tragedie....cel putin eu asa cred (no luati in sensul rau )
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks




Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)