Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lies, lies and more lies.

#41
Personal credeam ca acum cand copii au internet de la varste mai mici o sa fie mai realisti cu prieteniile virtuale. Totusi simt nevoia sa va dau un sfat pe care l-am primit si eu la randul meu la 16 ani.

Oricat de mult ai vorbii cu cineva virtual niciodata nu vei cunoaste acea persoana mai mult de 20%

Internetul este ca Narnia. Magic daca esti idealist, o groapa in pamant daca esti cinic.
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#42
Eu le-as face ceva mai multe si destule. Si nu stiu de ce am impresia ca povestea asta o sa inceapa sa instaureze ceva paranoie prin jur.

#43
(07-08-2012, 01:28 AM)MajinCloud A scris: Personal credeam ca acum cand copii au internet de la varste mai mici o sa fie mai realisti cu prieteniile virtuale. Totusi simt nevoia sa va dau un sfat pe care l-am primit si eu la randul meu la 16 ani.

Oricat de mult ai vorbii cu cineva virtual niciodata nu vei cunoaste acea persoana mai mult de 20%

Internetul este ca Narnia. Magic daca esti idealist, o groapa in pamant daca esti cinic.

LOL. O sa zica lumea ca zici de mine. Should change my username.

#44
(07-08-2012, 01:18 AM)Arya A scris: I'll send you a huge file if you can stand some gross conversations, and also what we've uncovered last night.

Wanna participate in this collective story? You're a hell of a writer.

Sorry, Cy, for trying to corrupt her.

Sure, count me in. I need to exercise my hand anyway.
[Imagine: tumblr_m95uonbiuU1re9dfoo1_500.gif]

#45
Show your butt on mess, or Skype, we're having a conference.

/Case closed dear friends, expect a story soon enough




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)