Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lies, lies and more lies.

#21
Vlad Tepes la atac, Dracula suge sangele tot!!!




Sunt unica care se distreaza prea bine si rade de nu mai poate? O mai am si pe mama care se uita ciudat la mine ca stau si rad si scriu.

#22
Si eu rad aici, ar trebui sa deschidem o poveste colectiva 24 pe bune ca ar fi o telenovela ce ar atrage toti userii, imi place.

Once upon a time, there was this little insignificant character roaming on the vast fields of the Internet. One day this little outcast of a sorry human being was thrown against the gates of Animezup land. But because his personality, name and personal history said little and categorized him an an average silly boy with no real intelligence nor talent, he created a whole new background story, that would absolve him for lack of any skills. This particular story was located in between non fiction and fiction, in the fantasy isle. It was a bitch to believe, but many did, because it seemed like this boy had been through a lot, and he seemed so convincing in his detailed accounts of his invented life. He ran around the fields, like an insomniac, letting every person he had the chance to find late at night in the most dark corners, what a sick, twisted and tearjerker life he had lead.

To be continued?

Cum suna?

#23
Suna bine. hai sa facem poveste colectiva!


Lol, stii, noi doua teoretic ar trebui sa fim certate 21)

#24
Si eu sunt tipa dezgustata complet, uimita de ceea ce vede si ii se intampla. Bine ca n-am mancat nimic. Meh. Btw, de ce ai mai postat convorbirea noastra aici? Cred ca ti-am vorbit destul de frumos, de fapt frumos e, dupa mine, putin spus. Baiete, nu stiu ce crezi tu, dar eu am fost dispusa sa-ti dau un sfat prietenesc, inainte sa nu dai de probleme serioase. Oricum, tu ai intrecut masura. Sper ca esti multumit acum ca s-a ajuns aici.

Cat despre faza cu mine si Rares, unde ne-ai adus in discutie, sa stii ca nu ma intimidezi. Ai noroc ca sunt calma din fire si destul de intelegatoare. Crede-ma, nu ai vrea sa ma vezi cum fac daca ma calca cineva pe coada.

Anyway, peace!
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#25
Noi mereu suntem certate Aly, cine te-a mintit 24? Lol, girl, we are some silly brawds sometimes.

#26
Eu sunt Luze. Si sunt prietena cu Andy,orice ar fi.Poate a luat pozele,da si?
Asta e....Nu-mi pasa cum arata,ok? Imi pasa ce fel de om e cu mine. Se poarta minunat si puteti sa aruncati cu pietre si in mine,dar eu stiu cat de mult l-a iubit si il iubeste pe Rares.
Poate ca a gresit ca nu i-as spus unele lucruri,dar toti gresim.Nimeni nu e perfect.
Nu mai judecati,va rog frumos. NU am chef de cearta si asa nu ma simt bine. Probleme cu inima,conteaza?
Va multumesc.
P.S. ''multumesc'' ca nick-ul LUze e patetic.E din Uraboku 78 Ma rog. Intai uitati-va la nick-urile voastre si apoi ale altora.
La revedere,

#27
Acuma, tu cum stii engleza, pardon, cum stii sa scrii si cu diacritice? Iti sapi si mai adanc groapa.

Apropo Aynoia, mai tacati fleanta aia de zbieratura acrita. Sincer, taca taca taca si faci pe altul paracios dar tu ce esti donsoara proasta de ii bubuie si singurul neuron? Haha, "ma duc la maica-ta sa te parasc" LMAO, EPIC SHIT THESE DAYS!!!



@Luze, logic ca asta vine de la cineva care si-a luat la warn de ii sar capacele pentru ca fura pozele altora, pardon, amandoi sunteti de o teapa.

#28
Te spun mamei tale, bu hu hu! Vai la ce recurg unele jeguri de oameni. You know what sweety? That your sad friend and leave, and never come back! Leave and never come back! You are useless pricks that thrive on lies and deceit and are not worthy of talking to decent human beings. Go stick a strap-on and have fun penetrating Zwai where the sun don't shine.

Yes, we have that conversation.

Nu sunteti singurii care aveti informatia la mana despre Rares, si noi avem multe despre voi, in alte conversatii care nu il implica pe Rares. Vreti sa le facem publice?

#29
In momentul de fata spectatori la acest topic sunt eu, dopamine, Fiction, Luze, MaDyX, Niska, Zwai...nimic ca o drama buna sa aduca lumea, asa-i?
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#30
Pe mine ma amuza groaznic situatia asta si am ocazia corecta de a jigni niste useri care merita sa fie arsi pe rug. Kill it, kill it with napalm!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)