Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lies, lies and more lies.

#1
Nu o sa dau nume, persoana din acest post va ramane anonima. Nu va zic daca e fata sau baiat asa ca nu intrebati.


Acuma multa multa multa dar nici chiar asa de multa vreme in urma, a fost o persoana, nascuta, botezata, crescuta, unsa cu toate alifiile si foarte foarte mincinoasa. Cineva i-a zis in fata ca e regina/rege al dramelor si a/l-a ignorat de atunci incolo, pana intr-o buna zi. Let's just say, her/his "name" on zup ain't fucking real, totul despre el/a e furat de la un coleg/a, pana si pozele de pe facebook, se plange la toti, are nume de proxenet/a celebru/a de prin ziare xD yep, she/he's fucking famous! In fine, long story short, stop believing any shit people say on zup, especially when you can't verify shit about his life... si da-ti fratilor search pe google dupa imagine, aflati imediat de unde este furata poza si cine e tipa/tipul in realitate.

Daca te simti, sa nu te bagi in seama. Am mai multe chestii despre tine decat crezi tu posibil, si stiu, oh frate, niciodata sa nu te pui cu mine sau Lia si apropo, proxenetii, aia pe bune, nu te lasa sa te duci sa zici in stanga si-n dreapta despre ei, covering their asses you bloody idiot. Ah da, cand mai inventezi boli, dudule/duduio, da si tu un search pe google. Sincer, pana la 18 ani nu au voie doctorii de permisiunea ta, ci de a unuia dintre parinti.

#2
Dezinformare...Narnia, avem nevoie de test psihologic complet ca sa putem crede acest post >.>. Big Brother is out there, we must not lower our guard, we must be certain of what is said. The Department of Love may be...listening...shhhht.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#3
Dupa o zi intreaga de cercetari, eu si Aly ne declaram titlul de detectivi ai Zupului. This Internet is a vast world, and many things can be uncovered if you don't erase your tracks behind your so called smarty pants.

Au fost mai multi useri pacaliti de farsa asta si cineva a fost ranit. Asta e avertizare pentru toti sa nu credeti vorbele dulci ale oricui. Si daca melodramele suna a telenovela 5 in 1, mai dati un seach pe google, fiindca e prea trist sa fie adevarat.

Persoanei in cauza i-as recomanda sa se uite la Whistleblower, sa vada acolo proxenetism real si conditii adevarate de abuz.

Asta si pentru cei care ne mai lovesc in fata cu cancer la plamani descoperit azi, dar circula pe net povestea de 6 ani, plus ca au sau nu au o mana lipsa din cand in cand, si cei loviti de masina intr-o intersectie inexistenta a unui oras.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#4
Cy, ai fi surprins cat de credibila pare versiunea noastra cand ai dovezi extensive colectate cu dati incepand cu aprilie anul trecut (sau undeva pe acolo, nu mai tin minte)
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#5
Meh, nu face acuze fara dovezi!



@CyBeR, maybe he's behind you. Oh god, pedophiles are out to kill you!

#6
Aynoia, orice nick ai avea, taci sfintilor papucei roz din gura. Nu tu ai hackuit zupul, asa ca nu mai lua credit si te da mare, gura si joc de glezne.

#7
Daca nu stiti e vorba de mine. Dar pun si eu o intrebare, numai un singur om exista in rom cu numele asta?
Si nu stiu de ce se baga zupul in asta, sincer.Pentru ca nu vad legatura?
Banii sunt puterea, banii sunt mandria si banii sunt totul.

#8
Pentru ca nu e drept ca cineva sa imprastie minciuni peste minciuni si cand minciunile alea sunt imprastiate pe zup, cred ca e si zupul implicat nu?

#9
Da, vrei sa iti enumar cator useri le-ai spus aceeasi chestie si apoi i-ai negat cuiva toata povestea si dat alt motiv, si ai ranit acea persoana care ne e simpatica si care face parte din aceasta comunitate.

You mess with someone unfairly on Zup under our protection, you mess with all the staff.

Si stiu ca nu poti citi engleza, du-te pe google translate.

Sau vrei sa publicam toata farsa?

#10
Ce a fost intre mine si Rares , a fost numai pe mess, ca ne-am dat niste reputatii pe zup , nu inseamna nimic.
Va intreb inca odata, in Rom. exista numai un sigur om cu numele Andrei Staicovici?
Banii sunt puterea, banii sunt mandria si banii sunt totul.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)