Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Legaturi

#41
In timp ce cautai o hartie pentru a scoate la imprimanta noile povesti scrise de tine pentru ora de romana, observi ca primesti un mail. Intri si vezi ca ai ocazia de a castiga o chitara la concursul de muzica de pe net. "Modul de participare, mai intai faci cont pe site-ul respectiv: registrer, dupa ce apar regurile, "next" si continua cu datele necesare..."etc, ca mie cam sila sa scriu 65 . (pe langa concurs am inventat si modul de participare 21 )

randul meu 10 : pat, teme, pc

#42
Azi am o gramada de teme.Cui ii pasa?Ma ridic din pat pe la 10,deschid geanta.. sa mai ia aer, mai arunc ceva carti in ea, mai dau cateva ture pe la tv,un ceai/cafea.. si apoi expeditia se opreste la pc... gfx-uri, forum-uri, mass-uri.. si in cele din urma la scoala ^^

next:

Rechinas, lanterna, antichitate, soareci

#43
azi m-am trezit foarte devreme si era inca intuneric. Am vrut sa aprind lumina dar curentul era oprit. Am luat lanterna si am mers sa dau macare soarecilor mei mici si dragi apoi am adormit la loc si m-am trezit la 10 si era curent.Am aprins pc-ul si m-am uitat la un film cu rechinas.


testoase
cimitir

...::: Esenta oglinzii sparte :::...

#44
Cum sunt eu o mare fana a fantomelor, fie ele reale sau nu, m-am decis sa merg la vanatoare. ce loc putea fi mai bun decat un cimitir? Niciunul. Bun,ajung acolo. De undeva se vedea o lumina slaba,ca de lumanare,iar la inceput nu am luat-o-n seama,insa ramanea mereu in fata mea, indiferent unde m-as fi dus. Cand m-am apropiat,am vazut cateva testoase plimbandu-se,iar una din ele avea pe carapace o lumanare.M-am gandit ca fusese mana unor pusti teribilisti care n-aveau treaba acasa, asa ca, pentru a evita intalnirea cu ei, m-am intors acasa si am renuntat la scumpele mele fantome.

next:

aparat,
ploaie,
fluturi,
cruce,
suvita

#45
Pe timp de ploaie, fluturii stau ascunşi, iar cand vreau să scot aparatul sa-i trezesc, o cruce se vede la orizont. Mă uit mai bine, dar de fapt era şuvita mea. >.<

Next: jder, carpeni, bloody things (dă nume >.<) şi ... un 39 yulobo ˇoˇ

#46
Easy
Jderul se catzara intr-un carpen, gasind-o acolo pe youlaba *sti k eu asa te alint 78* ... o arunca de acolo si asa youlaba a facut buba..ii curge sange..

Mouse
picior umflat
computer defect
nervi
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#47
pey de exemplu...
Computerul meu este defect, am dat cu mouse-ul de totzi peretzii de nervi si m-am impiedicat de tst...prin urmare am piciorul umflat T.T

next: pat, bunica si..gay O.O

#48
24
Doi gay nu aveau unde sa si-o puna si s-au dus in patul bunicii 21) care,evident,acolo au gasit o bunica21

next: imprimanta,fatza imprimata,imprimanta fara tus(h)
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#49
Am vrut sa imi testez imprimanta cea noua si mi-a venit ideea de a-mi imprima fatza (O.O) desi trebuia sa stiu de la inceput ca pt asta imi trebuia tus si eu nu aveam asa ceva *Shock*

next: La mare, nisip, nestea 4

#50
MWaaa purrfect..

Eu...la mare...cu nestea...nu mai trebuie nimic adaugat
21)
errm..
next: kimono,matza cu gheare,cosul de gunoi
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Awsome People Area Legaturi raluca-z 0 1.726 13-02-2012, 10:22 PM
Ultimul răspuns: raluca-z


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)