Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Legaturi

#31
stau si vorbesc la telefon, mancand un mar pentru ca temele imi este lene sa le fac si o picat netul....1010101010

next:
patine, chitara, patura
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#32
Stau in patura si-mi privesc chitara sprijinita de perete si patinele pe care nu le-am mai folosit din iarna. :-P

Next: birou, carti, bloc, nori. Smile

#33
Pe Birou am asezate Cartile si privesc din Bloc Norii de furtuna.
Next:telefon,pix,revista
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#34
Incerc sa dau un telefon prietenei mele, iar in acest timp ma joc cu un pix pe care l-am folosit sa completez rebusul dintr-o revista. (nu e adevarat! >.>)

Next: televizor, bunicuta, perna, calendar >.>

#35
televizor, bunicuta, perna, calendar

Bunicuta sta la televizor pe o perna, si se mai uita din cand in cand la calendar sa vada cand incepe noua emisiune...101010

pensula, calculator, elastic, colivie
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#36
Eu stau la calculator, ma joc cu o pensula, tocmai mi-am prins un elastic in par si ma uit la colivia papagalului meu.

Next: viata, parfum, adidasi si revista.

#37
viata, parfum, adidasi si revista.

Viata este ca o revista... are parfum de adidasi...21

maini, noroi, cauciuc , hartie
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#38
Mergeam cu masina pana la X acasa, dar a facut pana la cauciucul din spate si a trebuit sa cobor, iar acum sunt plina de noroi pe maini si pe picioare si nu am nici macar o bucata de hartie cu care sa-mi curat pantofii.

Nestea.Hazelnuts.Tastatura.Telefon mobil.
[Imagine: autumncopy.png]

"Se spune ca de la viata trebuie mai intai sa iei, apoi sa platesti. Unii au luat fara sa plateasca, in schimb eu am platit fara sa iau nimic."

#39
Nestea.Hazelnuts.Tastatura.Telefon mobil.

In timp ce ma uitam la un film,am scapat nestea pe tastatura,si telefonul mobil a incepu sa sune,dar nam raspuns pt ca mancam Hazelnuts.


referat.profa.idiot.pix.creta.ochelari....

#40
Un idiot isi prezinta referatul la profa. Ea isi aseaza ochelarii si scrie cu pixul nota idiotului, iar el scrie pe tabla cu creta albastra ca le va trimite tuturor colegilor mass cu "Cat de destept sunt eu".
O.O It wasn't me... secret

Next: next, hartie, povesti, mail, chitara.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Awsome People Area Legaturi raluca-z 0 1.712 13-02-2012, 10:22 PM
Ultimul răspuns: raluca-z


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)