Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Legat de probleme

#41
Quiz-urile sunt inscrise automat atunci cand sunt create 4
Probabil nu a fost inca aprobat de un administrator. Totusi, acum nu vad nimic in lista cu approvals 39
Fie l-a aprobat Marina mai devreme, fie s-a intamplat ceva cu sistemul de submisii. O sa verific maine, cand ma intorc acasa.

[edit]Am testat... E de vina sistemul >.< Probabil am modificat ceva din greseala cand am refacut template-ul de la quiz-uri. Scuze, o sa refac pe cat de repede posibil!

#42
Ok 2 am o problema.

1)Cand cineva da sa intre la chibi-ul meu ii apare asta: http://i264.photobucket.com/albums/ii199...111111.jpg

2)Cand cineva imi da bomboana apare asta : http://i264.photobucket.com/albums/ii199...a/01-1.jpg

3)Cand cineva ma trage de par apare asta:
http://i264.photobucket.com/albums/ii199...sa/011.jpg

Intrebarile mele sunt:
De ce apar ca guest?
De ce nu imi apare chibi?
Ce e cu warning-ul ala?
22 E de la mine?

edit: cum am postat mi-a aparut asta
Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /home/cedikco/public_html/animezup/forum/inc/datahandlers/post.php on line 761

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/cedikco/public_html/animezup/forum/inc/datahandlers/post.php:761) in /home/cedikco/public_html/animezup/mkportal/templates/zup2/tpl_main.php on line 2


? ce e ?

edit 2:Ignorati mazgaliturile de la link-ul 3.Chestia era doar dde ce sunt guest(am pierdut fisierul nedesenat 22)
edit 3: Vriam sa ma uit la ceva sa imi pun arma si imi apare asta:
Ne cerem scuze, dar acest serviciu este disponibilor doar utilizatorilor Animezup. Pentru a-l putea folosi trebuie sa fiti logati pe site, dupa care sa dati click pe butonul cu Chibi Maker din meniu. Daca nu aveti cont pe Animezup, o puteti face la acest link.

Si eram logata O.O
o.o" wot

#43
Atunci cand ti-ai schimbat nick-ul, nu s-a schimbat si cel de la Chibi. Acel link ramasese tot cu id=Misa amane 10 ca nick-ul tau initial.
Personal, consider ca ar iesi o incurcatura daca nick-ul s-ar schimba si acolo. Ar trebui sa iti schimbi semnatura de fiecare data cand iti schimbi nick-ul >.<
Acele erori erau perfect normale tinand cont ca nu exista nici un chibi la acel link 10

[edit]Fleeting Ray, am rezolvat si cu quiz-urile 4

#44
asta incepe sa ma enerveze

Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /home/cedikco/public_html/animezup/forum/inc/datahandlers/post.php on line 761

Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /home/cedikco/public_html/animezup/forum/inc/datahandlers/post.php on line 761

Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /home/cedikco/public_html/animezup/forum/inc/datahandlers/post.php on line 761

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/cedikco/public_html/animezup/forum/inc/datahandlers/post.php:761) in /home/cedikco/public_html/animezup/mkportal/templates/zup2/tpl_main.php on line 2

te rog eu sa faci ceva cu ea chiar de fiecare data cand dau edit la posturi sau postez ceva nou apare acel lucru 22 si a aparut doar azi 39

#45
Ok, am o banuiala privind cauzele... Am mai facut (iar) niste modificari... sper sa mearga acum 42

#46
flaw nu stiu ce ai facut dar iar au inceput sa apare acele warning-uri de mai sus 39 si ai spus sa iti zicem imediat ce apar 17

#47
Grozav... >.<
Sper sa nu fie din cauza ca am modificat ceva recent, ca nu imi aduc aminte.
Oricum, vom trece in curand la ultima versiune de MyBB, versiune mult mai sigura, mai eficienta si mai rapida.
Trebuie doar sa astept sa fie updatate unele plugin-uri, in special pet shop-ul, rpg stats si rpg shop.

#48
Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /home/cedikco/public_html/animezup/forum/inc/datahandlers/post.php on line 761

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/cedikco/public_html/animezup/forum/inc/datahandlers/post.php:761) in /home/cedikco/public_html/animezup/mkportal/templates/zup2/tpl_main.php on line 2


22 asta imi zice dar oricum nu sta mult .Vreo20 secunde/30 si dispare

edit2:Quizurile nu merg

Citat:Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting ',' or ';' in /home/cedikco/public_html/animezup/quiz/quiz.php on line 21

asta apare

si nici sa iti faci blog nu te lasa 4
o.o" wot

#49
http://i267.photobucket.com/albums/ii304...39a10b.jpg
Erm... My Buddy list? 42

#50
22 Mie imi merge!
Ai pe cineva in Buddy list? Poate face asa din cauza ca nu ai pe nimeni 39



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Probleme/Updateuri si restul Aly 12 8.044 14-02-2013, 12:37 PM
Ultimul răspuns: Syryus


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)