Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Legat de probleme

#31
In post? 22
Esti sigura? Poate si l-au pus intentionat acolo... Imi poti da un exemplu, te rog?

#32
O@n@ http://animezup.com/forum/showthread.php...902&page=2
uite la postul ei
Mie mi se pare absurd sa iti pui defiecare data link cu chibi dar pe pagina urmatoare flaw...adevarul iese la iveala...
ai dreptate o face intentionat.gomenasai
o.o" wot

#33
nu stiu daca e de la forum dar totusi trebuie sa zic
inainte cand vroiai sa stergi un topic aparea "sunteti sigur ca vreti sa stergeti subiectul respectiv?" si dadeai acolo ok si disparea topicul
ei bine acuma am apasat X-ul [delete] pentru ca era ceva postat de 2 ori acelasi lucru ca pe urma sa vad ca s-a sters tot topicul 22 poti verifica asta 17

#34
N-ai sters cumva primul post din topic? ca daca stergi primul post din topic se sterge automat si topicul...
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#35
22 oops --_-- thanks ady si da era primul post >_> tocmai acuma am aflat si eu 22 ehh asta e 2

#36
Stiti problema cu chibiurile.Stiam eu ca am mai vazut pe cineva cu chibi bagat la post.
Uitati: http://animezup.com/forum/showthread.php...7#pid21817
O.O
o.o" wot

#37
Da, l-a pus intentionat... si? Nu cred ca deranjeaza pe nimeni atat de mult daca isi pune chibi-ul in post de fiecare data, desi e o prostie. 106
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#38
Nu stiam daca e intentionat.Adica stii ady e a 2-a persoana .Deja o fac in prostie.Vroiam doar sa ma asigur ca si la asta e intentionat.
o.o" wot

#39
Oricum e prostie sa-ti iei chibi-ul si sa-l bagi in post doar pentru ca sa ai mai multe bomboane sau trageri de par...
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#40
Pana la urma nu vad nimic rau in asta 10
Nu face nimic interzis de regulament.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Probleme/Updateuri si restul Aly 12 7.989 14-02-2013, 12:37 PM
Ultimul răspuns: Syryus


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)