Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Labirintul inselaciunilor

#11
Mi-a placut foarte mult esti chiar o persoana interesanta imi place felul tau de a gandi..mama sakurei :)) doamne..e atat de..diaboloca..dupa mine.. eu in general prefer naratiunile..care au actiune..dar mi a placut si acest dialog... poate ca ai exagerat un pic cu descrierea hainelor...doar un pic mi-a placut ideea ca sakura nu are nici o treaba cu sasuke iar faza cu "freiere" e chiar dura, in fine astept urmatorul capitol ... sper ca va fi la fel de frumos ca si acesta

P.S. si eu sunt nouaaa..adica..noua de 2..-3...ore..si..as vrea sa stiu..cum pot...sa pun si eu povesti sau poezii...pentru ca ..din punctul meu de vedere..am si eu un pic de talent.. o//o si.. ma gande-am ca poate..ai dorii sa ma ajutsi :pls: dar bine..nu vreau sa fac o parerea proasta..sa nu crezi ca lucrurile de mai sus sunt spuse doar pentru ca vreau sa ma ajuti..:mellow: pentru ca nu e asa:)

Multumesc si succes in continuare!:X

#12
Esti inca la inceput, sa sti ca nu este sfarsitul lumi daca mai gresesti, pana si cei buni au zile rele. Incearca sa descri mai mult, cititorii trebuie sa simta snetimentele lui Sakura. Dialogul dezvoltal, fal mai frumos si mai interesant. Ideea este buna, chiar vreau sa vad ce faca va face Sakura cand il va vedea pe Sasuke. Dar este cuplu sasusaku, nu? NU spun mai multe deoarece nu isi mai are rostul.

Bye Bye



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Labirintul iubirii Marina. 5 3.292 28-01-2011, 12:01 AM
Ultimul răspuns: Assyria


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)