Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi all

#1
Buna,ma numesc Cezar Orzetic,zis Vyvor si sunt un fan anime/manga inrait 10 In ultimult timp nu prea am avut timp sa ma ocup de aceasta pasiune a mea,adica sa citesc niste manga sau sa vizionez un anime...eram fan Naruto,Bleach,Death Note(in special Death Note) care a avut un final mai putin pe placul meu.Sunt un mare fan al muzicii metal,in special al trupei Bring Me The Horizon,si imi place sa desenez,imi place sa citesc si sa scriu,ma consider o persoana cu o imaginatie bogata si nelimitata 21 sper sa ne intelegem bine 10 Later!
I’ve made my bed so i’ll lie in it. I’ve dug my grave so god help me die in it.
I've dug my grave. So ill lie in it. I’ve made my bed, so ill die in it...

#2
Bine ai venit pe Animezup, IKilledTheSilence!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna ^ ^ Bine-ai venit pe animezup,sper sa te simti bine la noi.Am si eu cateva intrebari pentru tine:
1.Iti plac serialele coreene?
2.Iti place kmusic?
3.Care e anotimpul tau preferat?
4.Care e cartea ta preferata?
Well...sper sa-ti faci cat mai multi prieteni,si la cat mai multe posturi.Have a nice evening! Smile
[/font]Always keep the faith <3

#4
Welcome here, dude! Sper sa-ti placa aici si sa nu te iei la cearta cu userii/moderatorii de pe aici ( prea rau )
Asculti j-music/k-music? [ eu nu ma omor ._.' ]
Seether, SOAD asculti?
Canti la vreun instrument?
Cam atat. Have fun si spameaza cat mai mult 8D. [ de fapt nu, nu face asta >_<' ]
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#5
Yuhuuu,bun venit!5Soooo..sper sa iti faci multi prieteni pe aici si em.."? sa te distrezi ! 15
Well..Vyvor 71...cati ani ai?....de unde esti? :- ? ..ai vreo fobie?...ai sau ai avut vreo porecla?...ce zodie esti?..ce hobby-uri ai?..ce genuri de filme iti plac?...animalul preferat?...culoarea preferata? : >.Caaaam atat ;; )..am pus deja destule intrebari...desi mai am:yada:.
Well...se ya'!:bye:
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)