Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi all
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna,ma numesc Cezar Orzetic,zis Vyvor si sunt un fan anime/manga inrait 10 In ultimult timp nu prea am avut timp sa ma ocup de aceasta pasiune a mea,adica sa citesc niste manga sau sa vizionez un anime...eram fan Naruto,Bleach,Death Note(in special Death Note) care a avut un final mai putin pe placul meu.Sunt un mare fan al muzicii metal,in special al trupei Bring Me The Horizon,si imi place sa desenez,imi place sa citesc si sa scriu,ma consider o persoana cu o imaginatie bogata si nelimitata 21 sper sa ne intelegem bine 10 Later!
Bine ai venit pe Animezup, IKilledTheSilence!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna ^ ^ Bine-ai venit pe animezup,sper sa te simti bine la noi.Am si eu cateva intrebari pentru tine:
1.Iti plac serialele coreene?
2.Iti place kmusic?
3.Care e anotimpul tau preferat?
4.Care e cartea ta preferata?
Well...sper sa-ti faci cat mai multi prieteni,si la cat mai multe posturi.Have a nice evening! Smile
Welcome here, dude! Sper sa-ti placa aici si sa nu te iei la cearta cu userii/moderatorii de pe aici ( prea rau )
Asculti j-music/k-music? [ eu nu ma omor ._.' ]
Seether, SOAD asculti?
Canti la vreun instrument?
Cam atat. Have fun si spameaza cat mai mult 8D. [ de fapt nu, nu face asta >_<' ]
Yuhuuu,bun venit!5Soooo..sper sa iti faci multi prieteni pe aici si em.."? sa te distrezi ! 15
Well..Vyvor 71...cati ani ai?....de unde esti? :- ? ..ai vreo fobie?...ai sau ai avut vreo porecla?...ce zodie esti?..ce hobby-uri ai?..ce genuri de filme iti plac?...animalul preferat?...culoarea preferata? : >.Caaaam atat ;; )..am pus deja destule intrebari...desi mai am:yada:.
Well...se ya'!:bye: