Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kitz revine. :)

#1
Salutare, zuppari. Eu sunt Kita, si acesta este un cont nou. Unii m-au stiut sub numele de MilcseicCuCiocolata acum ceva vreme.
Acum am revenit cu forte proaspete pe forum sub numele acesta.
Simtiti-va bineveniti sa imi puneti intrebari! ^^

Regards.
[Imagine: sig24forkitu.png]Thanky Mao-chan! <3
[Imagine: 1znbkwk.png]
Thx Mimi! <3
My Tumblog.<3
“There midnight’s all a glimmer, and noon a purple glow, And evening full of the linnet’s wings.”—W.B. Yeats
The perfect bad girl. <3


#2
Bine ai venit pe Animezup, Golden.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Wait wait wait Oo ca eu nu stiu ce s-a intamplat cu celalalt cont al tau, i must find out.
Till then, have a fun and so on.

Btw btw, whats ur real name ?
Ai facebook ? xd

#4
Cu celalalt cont al meu s-a intamplat ca am uitat parola^^.
Maria e numele meu real, dar prefer Kita, toata lumea ma striga asa. Puteti sa-mi spuneti cum doriti Smile.
Ma, facebook am, dar poze nu oO. E facut ca sa pot vedea bunaciuni cu profil privat.
Merci de welcomizare Adina, sper sa ne mai intalnim p-aci si sa mai vorbim^^.
[Imagine: sig24forkitu.png]Thanky Mao-chan! <3
[Imagine: 1znbkwk.png]
Thx Mimi! <3
My Tumblog.<3
“There midnight’s all a glimmer, and noon a purple glow, And evening full of the linnet’s wings.”—W.B. Yeats
The perfect bad girl. <3


#5
weird questions but ya' :

@Mamo-chan

Nu neko lover, I mean aproximativ da' nu stiu de unde ai dedus asta 21.

1. In general alea cu tipi hot. Kiddin', fantasy.
2. Nu-i bat, da' le zic ca mi-a pierit inspiratia din cauza lor si ca daca nu mai iese epic vin si-i violez. deci nu ma deranja de la scris 15.
3. Lots. Nu sunt asa de mofturoasa la muzica, ascult multe genuri. de la '90 pana la k-pop si j-rock.

@ Darkness

1. Am zis si mai sus, facebook am doar ca sa vad profiluri private sau sa comentez, dar poze n-am.
2. Uhm.. lung? xd nu stiu, sa-l masor cu rigla? cam pana la cot.
3. Am jucat wow online o vreme^^.

Astea au fost intrebarile, va multumesc de welcome-ul calduros si vad ca forumul e foarte prietenos. ^^
o zi buna.
[Imagine: sig24forkitu.png]Thanky Mao-chan! <3
[Imagine: 1znbkwk.png]
Thx Mimi! <3
My Tumblog.<3
“There midnight’s all a glimmer, and noon a purple glow, And evening full of the linnet’s wings.”—W.B. Yeats
The perfect bad girl. <3





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)