Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Kitz revine. :)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salutare, zuppari. Eu sunt Kita, si acesta este un cont nou. Unii m-au stiut sub numele de MilcseicCuCiocolata acum ceva vreme.
Acum am revenit cu forte proaspete pe forum sub numele acesta.
Simtiti-va bineveniti sa imi puneti intrebari! ^^

Regards.
Bine ai venit pe Animezup, Golden.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Wait wait wait Oo ca eu nu stiu ce s-a intamplat cu celalalt cont al tau, i must find out.
Till then, have a fun and so on.

Btw btw, whats ur real name ?
Ai facebook ? xd
Cu celalalt cont al meu s-a intamplat ca am uitat parola^^.
Maria e numele meu real, dar prefer Kita, toata lumea ma striga asa. Puteti sa-mi spuneti cum doriti Smile.
Ma, facebook am, dar poze nu oO. E facut ca sa pot vedea bunaciuni cu profil privat.
Merci de welcomizare Adina, sper sa ne mai intalnim p-aci si sa mai vorbim^^.
weird questions but ya' :

@Mamo-chan

Nu neko lover, I mean aproximativ da' nu stiu de unde ai dedus asta 21.

1. In general alea cu tipi hot. Kiddin', fantasy.
2. Nu-i bat, da' le zic ca mi-a pierit inspiratia din cauza lor si ca daca nu mai iese epic vin si-i violez. deci nu ma deranja de la scris 15.
3. Lots. Nu sunt asa de mofturoasa la muzica, ascult multe genuri. de la '90 pana la k-pop si j-rock.

@ Darkness

1. Am zis si mai sus, facebook am doar ca sa vad profiluri private sau sa comentez, dar poze n-am.
2. Uhm.. lung? xd nu stiu, sa-l masor cu rigla? cam pana la cot.
3. Am jucat wow online o vreme^^.

Astea au fost intrebarile, va multumesc de welcome-ul calduros si vad ca forumul e foarte prietenos. ^^
o zi buna.