Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Katy Perry

#1
Katy Perry


Nascuta pe 25 octombrie, 1984 este o c�nt?rea?? american?. A devenit cunoscut? datorit? hitului din 2008 �I Kissed a Girl� care a atins prima pozi?ie �n peste 20 de ??ri, inclusiv Statele Unite, Canada, Marea Britanie, Australia ?i United World Chart. �n Statele Unite, melodia a devenit al 1000-lea hit.

[Imagine: Katy_Perry_warped_tour.jpg]

i kissed the girl

Voi ce parere aveti despre ea? Si cat va place?
Mie una mi se pare ca are o voce excelenta si cred ca are talentul necesar pentru a intra in topul pieselor mele favorite 10
Ce credeti voi?

PS: Argumetati spuneti-va parerea in mai mult de 2 randuri.Se poate si fara spam
-

#2
Da...am ascultate de cateva ori melodia "I kissed a girl" si este destul de draguta.Versurile sunt ceva mai ciudate..si chiar ea a declarat intr-o revista ca acum,fanele nu ii mai cer autografe ci o saruta.Da..e ceva chestia asta21.Este o tipa destul de indrazneata pentru o fata al carui tata e preot.Dupa cum ai spus si tu...are o voce destul de buna si in curand le va detrona pe asa-zisele "dive" ale muzicii(sper...).
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
Nici eu nici colegele mele de clasa nu putem sa o suportam. De cand cu melodia "I kissed a girl", este o moda sa te uiti la yuri... Not true. Pur si simplu nu'mi place. Dar asta nu inseamna ca o sa comentez ca un troll.

Cum ai si facut 21.
Editeaza si spune-ti o parere , nu numai...' nu-mi place ' si gata...-__-
[Imagine: 01op7.jpg]

#4
Nu pot sa spun ca nu imi place Smile imi place si 'I kissed a girl' dar si noua melodie 'Hot N Cold'
numai ca dupa mine Ketty Perry s-a cam facut de ras la premiile Mtv latino... chiar trebuia sa se arunce in tortul ala?dar cel mai tare m-a distrat cand domnisoara putin turmentata cred eu xD si-a dat seaana ca nu se poate ridica pt ca tot alunce pe frisca si aiesit in 4 labe din scena 24 xD 24
sunt curioasa ce o sa faca la E.M.A Smile ca doar prezinta si acolo si decerneaza premiile Smile impreuna cu Michel Phelps 8
totusi... nu inteleg de ce colegele se gandesc la mine cand aud melodia asta xD ele zic pt ca de la mine au auzit-o prima oara xD

#5
Acest album este a treia ei incercare,dupa ce primele doua au fost un dezastru.Mie imi place noua ei melodie(Hot N' Cold) mai mult decat I kissed a girl.
Katy Perry e draguta,se imbraca bine dar...live nu canta chiar asa bine(cum fac aproape toate vedetele).
http://www.youtube.com/watch?v=NQv5V2Ljf...re=related
Si apropo de premiile Mtv..multy prea tare faza.A cazut de vreo sapte ori pana sa renunte si sa plece in genunchi 24.
Dar mie imi place de ea pentru ca nu are "fite de vedete".
[Imagine: da-1.jpg]


Twilight... Would you die for love?


It's on my lips, it's in my dreams.
It's a story told by two.
You say you want to be happy.
I can make your dream come true.


my yaoi fan fic


[Imagine: chibi_1341.gif]
chibi-ul lui Pure Love

Bomboane...multe bomboane pentru Asha :X

#6
...mie imi place mult Katy Perry! :love: ...am chiar si doua megapostere puse pe pereti cu ea:d...Pot sa spun ca este fabuloasa;a facur furori cu albumul ei de muzica pop,u ca si celelalte doua,de muzica stil gospel...Cel mai mult imi place melodia UR so gay...este pur si simplu geniala,iar versurile piesei spun totul!!
Ascultati-o! >.< http://www.youtube.com/watch?v=hXcSI0U0zVU
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#7
si mie imi place :X:X: chiar este preferata mea ... astept sa vad urmatoarea ei melodie ... nush de ce imi place ... am citit multe despre ea imediat dupa ce am ascultat prima oara melodia " i kissed the girl " ea chiar stie sa cante ... si vocea ei imi place ... ce sa mai spun .. ?? imi place stilul ei de a se imbraca si chiar imi place de ea :X:x ma uimit cu talentul ei .. nu e ca alti .. le place sa cante dar nu au voce .. ea nu este asa chiar are voce .Cei care asculta numai manele sau numai un singur gen de muzica si nu incearca si altceva ar putea spune ca nu canta bine ca nush ce ... dar se insala ... nu le place lor dar in realitate Katy are milioane de fani...:):):):):):):) ... in 4 cuvinte : IMI PLACE DE EA :X:x:X:x:X:x

#8
stiti noua melodia care ruleaza pe la tv si pe site0uri.
http://www.dailymotion.com/video/x6zmvj_...w-hq_music melodia.

Mie una mi se pare draguta, chiar foarte reusita, imi place ca este si amuzant videoclipul. 21
Mai ales cand miresele alea nebune cu obraji murdari de rimel care a curs de la "lacrimi" 78 E amuzant cum il alearga pe tipul ala si la sfarsit cu zebra. 24. Ma intreb ce legatura are miresele si ajunge la zebre o.O
Tipul ala ( alexander il cheama in videoclip 21 ) apoi cand preotul il intreaba daca vrea sa o ia de sotie ))

E amuzant videoclipul, pe deasupra, cum canta pot spune ca e frumoasa vocea acesteia ( katty )

1.Ce parere aveti despre videoclip? 21
2.Ce parere aveti despre melodie si cum este cantata. ( mai punem si versurile xd )
-

#9
Hmm...sincer si mie mi-a placut la inceput adica melodia "I kissed a girl" a facut furori prin inimioarele tuturor >_< doar ca intr-o zi mi s-a trazit mie sa ascult niste live-uri cu ea si am ramas o.O"",am zis ca....e afona complet XDDD.
Melodia noua..o.O "Hot N' Cold" e destul de comerciala dupa parerea mea.Really now...inainte sa inceapa versurile am crezut ca e o noua versiune de videoclip la "I kissed the girl",pur si simplu...ritmul e cam acelasi -_-''.
Whatever...scuze pentru fani,dar asta e parerea mea si nu,nu o mai ascult XD,pur si simplu...I don't like her anymore -_-''

#10
Nu pot spune ca vocea ei este una iesita din comun, si nici stilul vestimentar pe care il adopta in melodiile sale nu e ceva memorabil.
Videoclipul melodiei "I kissed a girl", nu eb deloc provocator in ciuda versurilor... si ca tot am adus vorba de versuri. Mie sincer imi plac. De obicei melodiile pe care le canta starurile, exprima intr-un fel sau altul startea emotionala pe care ei o au in perioada respectiva. Iar mie chiar imi place ca nu ii este teama sa arate ca oamenii nu iubesc numai sexul opus... eu chiar nu am nimic impotriva...
Si ca tot am adus vorba de melodii, Hot & Cold, e agreabila cat de cat..
Chestia cu miresele din videoclip e singurul lucru mai bizar si unic...
:bye:








Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)