Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kanneysha's work

#1
Am intrat printr-o greseala pe acest forum si m-am gandit sa-mi las amprenta la aceasta sectiune,Fan art.Desenele mele nu sunt prea speciale,nici deosebite,dar nici esuate.Incerc prin criticile voastre sa fac lucruri mai bune.Sper sa fie un succse:

1.In people:
[Imagine: Minecolorversion.jpg]

2.Deviant art ID:
[Imagine: DAID.jpg]

3.In people:
[Imagine: Giftforrin.jpg]

4.Sketch:
[Imagine: sketchred.jpg]

Enjoy!

#2
Desenele sunt.. wow.. foarte frumoase!

Imi place cum sunt colorate .Si eu folosesc uneori creioane colorate dar nu-mi iese niciodata ce vreau >.< La anatomie nu am nimic de comentt ,e foarte buna .La fatza fetei brunete din primul desen , nasul ar fi trebuit putin mai jos dupa parerea mea ,dar e reusit si asa!

Multa inspiratie in continuare!

#3
Buun... so... you're a master of coloring *looking up to you and awwing*.

Ai multa rabdare la colorat... si merita pt ca e f bn... iti ies f bn fetele si parul deasemenea.. dar hai sa fiu eu aia carcotasa sa rupa randurile (ma astept sa fii si tu la fel cand mi-o veni si mie randul <--------that's like anytime you please ^^)

desen 1: da, nasul e cam sus la pers de jos... pers de sus... am impresia ca umarul mainii care ii trece prin par incepe de undeva mai departe decat m-as fi asteptat... but maybe that's just me...

Desen 2:capul e cam mare in raport cu corpul... sau, again, mi se pare mie?

Desen 3: Nimic de comentat... ti-a iesit chiar bine ^^

Desen 4: aici chiar am putin de tot de comentat... ceva e in neregula cu mana care trece prin par... might be that the fingers start from so nearby... But, then again... I could be wrong...

Per total, insa... wah, girl... Ya rock! De-abia astept sa mai vad ce-ai mai facut! ^^ (you're a girl, right? If not, than take it as 'wah, man' 10)
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#4
Ok,guys,thanks for the comments.And guess wjhat? M-am hotarat sa mai postez cu tot cu lenea mea xD.Am sa pun o turma so,pazea! xD

[Imagine: greenclouds.jpg]
[Imagine: AllTheSame.jpg]
[Imagine: chibiwolofclub-1.jpg]
[Imagine: myredlight02.jpg]
[Imagine: longtimeago-01.jpg]
[Imagine: One-shotcover.jpg]

#5
Well,folosesc creion NB cu mina 07(desi nu prea ti-o recomand,e mai mult pentru cei ce stiu intradevar hasura,incepatorii folosesc 05 ca sa poti invvata bine) si apoi culorile Stabilo in valoare de maxim 30 de RON.Altceva nu,poate doar stiloul cu ceneala neagra.Prefer sa lucrez cu lucruri simple,ca apoi,dupa ce scot efectele dorita,cand trec la obiecte sofisticate si sa spuneam ca le-as face pentru prima oara iti imaginezi ca ar iesi ca si cum as fi specializata in ele.Now,ca sa nu fie spam,am facut aseara un desen! xD Honey and clover style,i think:

[Imagine: PaintingBlueSky.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My work. Alexandra Miau 2 2.842 30-06-2012, 08:26 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  My work in Paint :) [Updated] Makii 6 8.038 24-07-2011, 04:23 PM
Ultimul răspuns: Dark Blue
  My work.. satsuki 1 2.408 10-04-2011, 09:37 PM
Ultimul răspuns: Dragonz Eyez
  my work BlioodKira 3 3.400 03-02-2008, 12:25 AM
Ultimul răspuns: ~Hell Girl~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)