Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Jocul celor trei sageti ^ < v

Lol, nope.

^ ii place Death Note? 4
< mi-era nitel dor sa stau pe forum si sa nu fac nimic.
v considera ca Birdman e un film bun, dar nu merita Oscarul.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

Birdman nu este un film prea bun dar merita Oscarul Smile

^ his catch phrase is: I am batman
> la munca , in pauza de masa, stau pe net
v urmatoarea persoana este plictisita.

Wow ai ghicit din prima 21

^ Esti o persoana prea fericita la ora asta
> Vreau o ciocolata calda la ora asta ca nu mai pot de somn
v Iti place sa vezi stelele noaptea si sa te intrebi mereu "cum ar fi fost daca..."
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

Imi place sa privesc stelele noaptea, daca sunt afara iar cerul este senin, insa nu ma intreb mereu "cum ar fi fost daca..", de cele mai multe ori doar ma bucur de spectacolul vizual la care sunt martor.

^ Apropierea BAC-ului te streseaza
> Am exagerat azi cu mancarea, stomacul meu sufera.
v Stii sa canti la un instrument muzical.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

Instrument muzical? Not really. I suck big time cand vine vorba de asta, desi mi-am dorit sa pot manui vioara de ceva vreme. Poate peste 20 de ani voi reusi. Wish me luck xD!

^ Esti big fan Tokyo Ghoul manga, aici stiu ca am dreptate.
> I am tired af right now.
v Ai vrea sa poti mangaia o pisica in acest moment. Am I right?
[Imagine: ak8THBQ.png]


Nu-mi plac pisicile. ^^'

^ Unul dintre putinii useri activi pe forum. Super-mega-giga-fana Kaleido Star si One Piece, dar si Gravitation. 4
< Trebuie sa se apuce de un eseu imens, dar e trezita de la 6 dimineata, deci o lasa pe maine si se va panica la deadline, adica maine seara.
v Ii este dor de vremurile cand forumurile (de orice fel, dar in special anime) erau foarte active. #nostalgie
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

Oh, heck yeah. I miss them times and I miss them a lot.

^ Huehuehehe, fan Attack on Titan, da.
> Vreau cafea si am cafea, chiar pe birou in fata mea dar stiu ca voi regreta mai tarziu, cand ma rostogolesc prin pat ca un vierme.
v Prefera seriile subtitrate fata de cele dublate.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Evident, nici nu incape indoiala. Stiu ca am vazut un film american dublat in italiana si nu am putut sa-l iau deloc in serios. A trebuit sa-l revad "cum trebuie".

^ Nu ii place cum s-a terminat Shaman King.
< ii e foame, dar ii este prea lene sa se ridice de la birou. Dar se va intampla minunea, pentru ca are pofta de tigara.
v avea prieteni imaginari cand era mic/a
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

Yeah, aveam un prieten imaginar care era caine si avea aripi de zana, pe care il chema Darius. Uneori mi-e dor de el.

^ Is one of the most awesome people I met on this forum. I really like reading your posts, Bats, they make me smile. 4

< Just ate pizza and am currently drinking wine with my boyfriend and two friends.

v Esti elev/a de gimnaziu sau liceu si iti doresti sa vina vacanta de vara mai repede ca sa nu mai ai atatea de facut si sa chillax.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

^ Moderator global pe forum
< in niciun caz nu-s elev. am terminat si facultatea de mult. intentionez sa-mi iau si un doctorat cu o lucrare plagiata fiindca e la moda.
v nu a mers sa voteze dupa ultima campanie.
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)