Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Jocul celor trei sageti ^ < v

Discutiile serioase O.O ~ Nu as spune ca-mi plac; de obicei, discutiile mele serioase reprezinta momentul cand vorbesc cu un profesor *atunci sunt chiar foarte serioasa* sau cand discut cu mama de ce nu-mi place ce a gatit~

^ Iti place de cine imi place si mie :]]
< Detest sa-mi spuna o anumita persoana *sper ca sughita acum* ca-s masochista, desi nu-s~
V Mereu se contrazice, chiar si daca stie ca nu are dreptate.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

Nope, ma contrazic destul de rar actually, tocmai pentru ca detest sa imi atraga atentia cineva cu privire la astfel de situatii, astfel mereu ma gandesc de doua ori inainte a afirma ceva. De obicei recunosc cand mi se demonstreaza ca am o lacuna in rationamentul meu, nu are rost sa fiu absurd si sa cad in penibil.

^Un user care este un fan al serialului Merlin din cate se pare. Am urmarit si eu cateva episoade si intr-adevar, pare destul de interesant.
<Mi-e tare somn, dupa ce voi termina acest post probabil ma voi baga in pat.024
vNu ii place sa se trezeasca de dimineata.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

Cui ii place? This is so so so right. And accurate. And oh... maine trebuie sa ma trezesc la 8. Na asta da profetie.

^ Un user care s-ar putea sa-si aminteasca nostalgia pe care o am eu acum in minte. The Stabbath (or something similar). Unde foloseam all this ^ < V thingies to stab and evilly murder or enslave others and it was so pretty <3

< Maine sunt inapoi la a doua mea casa si GOSH sper ca macar acolo sa fiu productiva si sa fac ceva, orice pentru scoala, ca macar n-oi avea cu cine sa ies in oras in fiecare clipa din fiecare zi *I feel so guilty after these weeks*

V mmm... Se delecteaza cu o carte buna zilele astea?
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

Zilele astea, nu din pacate. Nu mai am timp sa trec pe la biblioteca si cartile pe care le avem de citit pentru cursuri ma omoara cu zilele. E ca si cand citesi Istoria Cartofilor. Sper ca o sa reusesc sa gasesc una buna, am planuri xD.

^ Un moderator harnic si dragut cu toata lumea, cel putin din cate am vazut eu xD keep up the good work xD.
< Ar merge o cafea, dar daca mai beau o cana nu mai dorm toata noaptea. Si am nevoie de somn. Asa cum am nevoie de cafea... damn it.
v Savureaza cu placere o bere rece intr-o zi fierbinte de vara sau intr-o zi inghetata pentru ca Jack Frost are chef de joaca xD.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Am luat astazi cateva guri de bere de la tata, a fost cu lamaie, nu prea mi-a placut.

^ Iti place sa calatoresti cu trenul <3
< Am nevoie de somn, nu am dormit noaptea trecuta decat vreo doua ore, dar nu pot sa adorm.
v Nu a avut o zi prea buna.

Chiar nu am o zi prea buna... si simt ca nu o sa se schimbe asta.

^ You are kawaii xDDD, tres kawaii! Cred ca am scris corect, nu le prea am cu franceza.
> Beau o cafea si visez la tuneluri xD ah xD!
v Isi doreste sa manance ceva dulce atm.
[Imagine: ak8THBQ.png]


LOL cu asta chiar ca m-ai nimerit

^Iti place la nebunie tumblrul si muzica de calitate
>Nerabdator ca intotdeauna
vIti place sa desenezi chestii funny
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

Destul de adevarat~ Adica, cand desenez, lipsa talentului isi face aparitia si iese mai mereu ceva... abstract, as putea zice. Si, de aceea, prefer sa caricaturizez totul; adaug cate o mustata pe ici, pe colo, etc.~ Deci cred ca se pune ^^

^ Hmmm... Fan Hell Girl, se pare~
< Foarte plictisita si obosita; putin surprinsa de cat de mult m-a nimerit cele spuse in Horoscop.
v Asemenea ca mine, uraste sa i se spuna ca nu are dreptate~
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

Urasc sa mi se spuna ca nu am dreptate daca stiu cu siguranta ca am dreptate si vorbesc cu un om ridicol. In rest, invat sa accept ca oamenii pot sa greseasca xD.

^ Astepti noi episoade din Bleach, stiu ca astepti si stiu de ce xD.
> Imi e foame si vreau sa beau o cafea.
v E pe Zup de doi ani si jumatate.
[Imagine: ak8THBQ.png]


LOL nu sunt de doi ani si jumate...din pacate

^ Iti place la nebunie sa ma sperii
> Destul de infometat la ora asta
v Stii sa faci calcule complexe in minte
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)