Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire fumata

#21
Deja sfarsitul ficului? :((

in orice caz... ^^ imi place la nebunie modul tau de descriere ,gresesli nu am vazut ,poate doar de exprimare pe ici pe colo ,dar le-am trecut cu vederea ,caci erau putine :d

ai incheiat totul atat de dramatic :( Kate chiar a suferit mult dupa Matt ,si... ei bine ,stiti cum se spune: Realizezi cu adevarat valoarea unui lucru ,abia dupa ce-l pierzi... :((
[center]
[Imagine: 33f5bok.jpg]
[Imagine: ohl43m.jpg]Check this out!
Addicted To Your Eyes [+16 boy x girl]
[/center]

#22
E SUPERB!!:X=P~
Il iubesc!:x...

Dupa greseli de tastare nu am avut timp sa ma uit:-?...chiar nu am vazut..sincer, nici n-am cautat ca...na....am fost prea fascinata de continut.:):X:D

Singurul lucru de care imi pare rau este ca s-a terminat:(:o3...
Chiar mi-a placut sfarsitul ptr ca iubesc dramele:d:x...

Ai cam grabit actiunea...ai fi putut sa descrii in mai multe capitole suferinta lui Kate...asa dura si ficul mai mult:)).
Sincer:d...am varsat cateva lacrimi:d;;);))...

Astept cu nerabdare urmatorul fic scris de tine.
:x
Bye:-h
Kisses:*:*:*...
destiny is for losers. it's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

#23
deci fac shi offtopic :-L ...nu am mai marit actiunea pentru ca ar fi devenit banal, nu puteam sa spun ca abia isi revenise din suferinta cu mama ei, apoi a venit alta, mai degraba amandoua odata si iese BOMBA >:) :D..si :-s...daca lasam sa continui cu marea dragoste shi etc devenea banal, asha ca am hotarat sa termin dramatic >:) ... am facut off :-s
un fic nu poate continua pana la moarte :-L

#24
Poftim?
Fato tu tei prostit?Esti nebuna , cum sa se termine un fic atat de frumos.
Off...imi pare asa de rau ca Kate a murit, imi placea foarte mult personajul asta.
Sa sti ca sunt foarte suparata pe tine ca ai sfarsit cu acest fic.
Ce sa mai spun.....fa mai multe ficuri si mult mai bune.
Ja :bye:

#25
nu ma pot abtine,trebuie sa spun si eu ceva(de bine,logic^^).este minunat!imi place mult,asa de mult c-am si plans...^^desigur,cand au murit cele doua personaje...mama fetei si Kate... in fine...imi place mult!

#26
Misogin Matt asta si atat de egoist. Ai avut o idee cat de cat originala, nu foarte pt ca asa cum ai zis si tu in poveste, sinuciderile in randul copiilor de 12-18 ani sunt la ordinea zilei. E pacat ca s-a ajuns pana aici, asta este. In fine, a fost super frumoasa si dramatica povestea insa am remarcat o greseala foarte mare. Lacrimile curgeau fara oprire, Matt tinandu-ma strans la pieptul lui. Dar telefonul lui a sunat:
-Da. Ce? Nu, nu se poate.
Dupa ce a inchis l-am intrebat:
-Ce se intampla?
-Pai...trebuie sa plec in alta tara cu parintii mei. Si se pare ca e posibil sa ramanem acolo.
-Ce?am spus eu si mai alarmata, plangand din ce in ce mai tare.

Am lesinat, iar cand m-am trezit eram in camera. Pe perna de langa mine am gasit un bilet pe care scria:
"Kate, te rog sa ramai calma. Inainte sa plec m-am gandit foarte mult, e mai bine sa ne despartim decat sa infruntam distanta. E mult prea greu. Imi pare rau, Kate. Macar am avut posibilitatea sa iau un ultim sarut. Repet, imi pare rau. Te iubesc, Kate. Matt"



e o tampenie sa-ti suni copilul, fratele, varul etc si sa-si spui "auzi, fa-ti bagajul ca ne mutam in alta tara" pentru ca apoi el sa inchida telefonul si sa-i spuna iubitei "iarta-ma, dar ma mut in alta tara, tocmai m-a sunat X sa-mi spuna" e total lipsit de logica. puteai sa descrii mai mult aceasta intamplare. "matt primeste un telefon in urma caruia i se citeste ingrijorarea pe fata"...ma rog...sa dezvolti cum a primit vestea, explicatiile pe care le primeste de la parinti. intelegi? ideea cu scrisoarea e ok, mi se pare romantica o chestie de genul asta, dar asta numai in cazul in care cei doi ar fi apucat sa vorbeasca mai mult, sa mai aiba parte de momente romantice impreuna, nu cu ea lesinand dupa ce a aflat vestea si cand se trezeste sa gaseasca scrisoarea, e aiurea. fi mai atenta la detalii si sentimente in viitorul tau fic. mult succes. :)
I dream of rain...I wake in vain...Sweet intoxication of love
[Imagine: full_517513182.jpg]

[Imagine: chibi_1731.gif]
, chibi-ul lui RaYnutza


[Imagine: 6e7f695.png]

[Imagine: 1408764.gif]
Click here to feed me a Star Fruit!
Get your own at Flyffables!

#27
Ce dramatic s'a sfarsit...Viata lui Kate si a mamei sale...macar cele 2 sunt amandoua in cer :(

Si Matt asta :-l

Daca as fi fost in locul lu' Kate nu m'as fi sinucis.As fi trecut peste.As fi investigat de ce a murit mama...mea ;))...si cred ca mi'as fi gasit alt baiat ca sa'l fac gelos pe Matt -> asta dupa o perioada lungaaa de timp.


Dar...


S'a Terminat? :(( :o3 :X

#28
Pentru ca fic-ul a fost terminat de mult timp,am decis sa il inchid.Daca mai vreti sa il cititi,il gasiti oricand vreti la Old FF.


Cu alte cuvinte,topic closed
LOLNOPE




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)