Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire de cartier

#81
Cei doi cu siguranta vor face un cuplu dragut. Pai in priuml rand Randy care e asa de dragut (pai se poate spune ca are dubla personalitate nu? Cu Brian e dragut, tandru etc, iar in cealalta parte a zilei e lider de gasca), iar Brian e o dulaceata (nu stii ce i-as face lu' taica-sau care a profitat de el). Sper ca nu vor intampina prea mari greutati, iar felul in care Randy ii spune "iubitule" e asa dulceee. Am citit tot ficul si sper sa ajung curand cu al com la next.
[Imagine: Sugizogif.gif]

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=30338 Cel mai nou fic "Furtuna numita adolescenta"

#82
Thanks a lot for comms ! :*


Capitolul 21

Nevrand sa-l las pe Brian sa faca efort, mai ales in conditiile in care tremura si nu prea se tinea pe picioare, am ales sa merg eu in bucatarie si sa fac de mancare, cu toate ca nu eram maestru in ale gastronomiei. De fapt eu nu gateam niciodata, n-aveam habar cum sa fac acest lucru si ce poate sa iasa si multe alte prostii, dar pentru el trebuia sa incerc, oricum incercarea moarte n-are. Asa am ajuns si in camera pe care o dispretuiam si o evitam mai rau ca pe dracu`. Insa nu simteam repulsie, ci erea doar o camera banala. Aveam doar patru ani cand am intrat in camera asta si mi-am vazut tatal bolnav incercand sa-si faca o cafea nenorocita...
Mi-am luat o capot pe mine, dat fiind faptul ca mi se facuse frig, dupa care am inceput sa caut ceva comestibil prin toata camera in speranta ca aveam. Spre marele meu noroc am reusit sa fac snitele si piure cu mare usurinta si eram multumit, iesisera destul de bine fata de ultima data, cand reusisem cu brio sa imi fac zidul negru si foarte frumos. Am pus mancarea pe o tava, dupa care am turnat suc de portocale in doua pahare si m-am intors in camera unde se afla Brian, in dormitor.
Abia acum, de cum il vazusem, realizasem ca ma gandisem numai la el. Pusese stapanire pe mine felul in care se miscase, felul in care scotea gemetele alea incantatoare si felul saruturile fierbinti si dulci. Imi placea pana si modul in care plansese si asta nu pentru ca as fi fost sadic, ci pentru ca tot ceea ce facea el mi se parea sexy. Faptul ca se interesase de mine... Nimeni n-o mai facuse pana acum, toti care ma cunosteau abia daca stiau prezentul si realitatea, insa trecutul meu nimeni nu-l cunostea si nu pentru ca mi-ar fi fost rusine, ci pentru ca parea a nu le pasa.
Am afisat un zambet dulce si m-am asezat pe pat. Brian isi inchisese ochii acum si respira linistit, tinandu-si plapuma peste trup. M-am aplecat cu usurinta peste el si i-am sarutat pielea fina ce nu era acoperita, dupa care am urcat pe buze, pe care le-am curpins intr-un sarut dulce. Era scump si dulce si nu ma puteam abtine de nicio culoare sa nu-l sarut intr-una, desi poate ar fi fost speriat de atata cocoloseala. Si pe buna dreptate, cine n-ar fi fost? Mie mi-era groaza cand cineva facea asta, doar ca.. Era altceva acum. Niciodata nu ma mai simtisem asa, indiferent daca fusesem cu un barbat sau o femeie. Era incantator felul acela in care se miscase.
Se parea ca se trezise. A cascat usor si s-a intins in pat, dupa care a zambit. Ochii lui calzi ma fixau acum cu atentie si ma studiau. I-am pus tavita cu mancare pe abdomen, iar el se ridica usor in fund si scanci. Am aranjat perne in spatele sau si l-am asezat acolo, dupa care am rostit in soapta la urechea lui, sarutand pavilionul:
- Buna dimineata!
Se uita cu ochi lenesi la mine, apoi am luat o furculita si un cutit si am inceput sa-i dau sa pape. Eram asezat in pat acum, dar mi-am trecut piciorul peste talia lui, ajungand deasupra sa astfel. M-am aplecat si l-am sarutat usor pe buzele dulci, dupa care, zambind, imi raspunse:
- 'Neata!
Nu parea sa-l deranjeze pozitia pe care o am peste el, apoi ma trase de barbie si ma saruta la randul lui pe buze. Am luat piure pe furculita, dupa care am taiat din snitel si i-am dat sa manance. Nu refuza, ci scotea un murmur aprobator. Nu stiam daca e de bine sau de rau, insa mie imi placuse cum iesise mancarea, nu puteam spune ca o stricasem, ca data trecuta.
Nu am reusit sa-i bag in gura tot ce pusesem in furculita, asa ca ii ramasese putin in coltul gurii. Mi-am trecut limba peste buze si apoi m-am aplecat peste trupul sau, sarutandu-l lung si luand piureul. Limba mi se strecura in gura lui, chemandu-i-o pe a sa la un sarut. Nu ezita sa mi se alature, asa ca am inensificat totul, iar el tinea foarte bine ritmul cu mine.
Caldura corpului sau ma hranea, ma facea sa fiu fericit. Era incantator cum tremura sub mine doar din cauza unui sarut. Inainte nu dadeam importanta la ceea ce faceam, dar acum era altceva, acum stiam fiecare miscare pe care o facusem noapeta trecuta si pe care o faceam si acum. Eram usor speriat, nestiind la ce sa ma astept. De ce ma gandeam la el? Niciodata nu mi se intamplase sa mai fiu pus in situatia de a ma gandi la un alt barbat. Revazusem de multe ori ce facusem cu altii, insa niciodata nu fusese asa intens, cum spusese si el. Si plansese, facandu-mi inima parca sa se rupa. Nu voiam sa-i ofer durere, cu toate ca poate reusisem s-o fac. Imi parea rau. De cum buzele mi-au fost eliberate de cele ale sale, am spus incet:
- Imi pare rau...
Ma privi intrebator, nestiind la ce sa se astepte probabil. Era confuz, iar eu am luat in ca o gura din mancare si i-am intins, dandu-i sa guste. Lua fara sa se gandesca, mestecand usor. Pana si cea mai banala miscare pe care o facea el ma facea sa fiu fericit. Voiam sa-l tin in brate si sa-l sarut, imi era prea greu sa nu fac acest lucru. Trebuia totusi sa ii dau sa manance, sa-mi infrang poftele animalice. Pozitia pe care o adoptasem era atat de sexy, incat as fi fost in stare sa i-o trag fara sa ma gandesc prea mult.
- De ce iti pare rau? ma intreba in soapta si ma trase incet spre el, cerandu-mi din priviri sa-l sarut. Cum l-as fi putut refuza? Buzele ni s-au contopit in acel moment, iar eu, neputandu-ma abtine, am pus tava cu mancare pe noptiera, atent sa n-o vars, dupa care m-am lipit de trupul sau, furandu-i o parte din caldura. Mi-am trecut limba peste buze in acel moment si apoi i-am strecurat-o in gura. O primise rapid in lacasul fierbinte, apoi l-am strans la pieptul meu.
- Imi pare rau ca te-am ranit, am spus intr-un final si Brian ma privi neintelegand. Era confuz si puteam sa-mi dau seama asta foarte usor. Incepu sa rada dupa ceva timp si acum eu devenisem confuz.
- Nu m-ai ranit, Randy... Si iti multumesc pentru asta! Buzele mi-au fost acaparate din nou de dulceata buzelor sale. M-am rasucit in pat, ajungand eu sub el. Scanci la un moment dat si mi-am coborat mainile pe spatele sau, mangaindu-l usor. Apropierea dintre noi a fost insa spulberata insa de o bataie usoara in usa. M-am ridicat de pe el, insa m-a prins de mana si, sarutandu-ma iarasi, spuse: Nu te duce...
Am dat afirmativ din cap, nevrand nici eu sa ma duc, insa acea persoana insista, asa ca am ales sa ma ridic. Brian isi luase paharul cu suc in mana si bau din el, in timp ce eu m-am indreptat spre usa si am deschis-o brusc, cu toate ca eram sifonat si capotul aproape cadea de pe mine, lasandu-ma in toata splendoarea. Miranda intra in casa si inchise usa in urma ei, apoi se apropie si ma saruta usor pe obraz, lasandu-ma cu gura cascata, fiindca nu ma asteptam la acest lucru.
- Unde e Brian? intreba si zambi, iar eu i-am indicat dormitorul in timp ce incuiam usa. Mi-am luat o tigara din pachet si am urmat-o pe fata care, sprintena de fel, ajunsese deja in camera si se puse in patul meu, sarutandu-l si pe Brian usor pe obraz. Am zambit si am tras cu putere fumul de tigara in pieptul meu. Miranda ma privea acum uimita, iar eu nu intelegeam de ce. M-am holbat in oglinda, sa vad daca nu cumva am ceva pe mine sau mai stiu eu ce, dar eu, enervandu-ma, am rostit incet:
- Ce?
Chicoti usor si intreba:
- Tu ai gatit astea? Am dat afirmativ din cap si fata ii lua furculita din mana lui, gustand ceea ce facusem. Isi trecu limba peste buze si dadu afirmativ din cap, apoi rosti: Sunt bune! Nu te credeam in stare sa gatesti, spuse si m-am strambat la ea, dupa care am revenit in pat. Am intrebat daca vrea si ea, dar a dat negativ din cap si i-am zambit. M-am indreptat catre bucatarie si i-am pus si ei un pahar de suc, apoi, intorcandu-ma in camera, i l-am inmanat si m-am aplecat despre Brian, sarutandu-l usor pe frunte.
Tanara se uita lung la mine, neintelegand ce se intampla. I-am zambit, dupa care mi-am trecut limba peste buze si mi-am luat paharul cu suc, incepand sa beau din el cu sete. Avea gust bun, iar eu mi-am trecut limba peste buze, dupa care am tras cu sete din tigara. Brian se intinse catre mine si scanci usor, luandu-o intre buze si tragand cu nesat din ea. Miranda privea zambind si ea, fixandu-ma cu privirea.
- Ce facem azi? am intrebat plictisit si m-am asezat in pat, lasandu-ma cu capul pe abdomenul dulcetei mele de Brian. Isi puse mana in parul meu si ma mangaia usor, jucandu-se cu cu fiecare suvinta in parte. Atingerile sale imi aduceau aminte de ceea ce se intamplase aseara si mi-am trecut limba peste buze, multumit. Daca n-ar fi fost Miranda aici probabil ca l-as fi facut al meu din nou aici si acum. Tanarul insa isi lua mancarea pe care i-o adusesem, continuand sa manance de cum imi inapoiase tigara.
- Ce-am facut si ieri, rosti Miranda si am spus incet:
- Nu, e prea devreme si doare.
Brian se ineca cu mancarea si incepu sa rada amuzat, dandu-si seama la ce ma refeream. Mi-am pus mainile sub cap si, gasind locul dintre picioare cu usurinta si am strans usor, facandu-l sa scoata un scancet usor pe Brian, iar pe Miranda sa faca ochii mari. I-am facut cu ochiul si i-am sarutat incheietura mainii dragostei mele, apoi am zambit.

"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#83
Kawai! Kawai! Kawai!
Nu-mi vine sa cred ca micutul meu, si scumpum pe Briam poate fi asa de pervers. Hmm... il doare un pic, dar ii va trece. Il are pe Randy de partea lui ce momentan si da seama ca nu am mai simtit nimic ca ce simte pentru Briam. Cum am mai spus: KAWAI!
Pai, a venit si sora lui Briam din cate am inteles l-a pupat( ca sarut nu e) pe briam pe incheietura? Ma voi lamuri comple cand vei duce nextul! Sti prea bine ca esti extrem de talentata deci nu trebuie sa o mai spun la fiecare comm. pe care il dau. Te iubesc si te ador si asa va fi mereu. Ma simt mereu aproape de personaje, mereu aproape de tine( indiferent ca esti la o suta sau la o mie de km de mine).
Pai, cam atat, capitolul e la fel ca celelalte superb, personajele sunt la fel de ragute, eu sunt la fel de perversa x_x. Frate trebuie sa ma duc sa frec ceva, yaoi-ul dintre astia doi mi-a ramas in cap si nu ma mai paraseste. You know that I love you!( azi am ceva cu engleza, am invatat ieri de la 21 pana la 1 dimineata si acum trebuie sa iti zic si tie ca stiu cat de cat engleza).
Dont run away because you can't go away of my perv world! Astept nextul si sa tie ca chiar daca nu comentez de fiecare data citesc tot ce scri si imi ramai idol pe veci. Mi-ai marcat copilaria( in sens pozitiv) si am sa raman de partea ta!
I love this fic! Briam e din ce in ce mai hot. Gambate!
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#84
Nu cred c-am mai trecut pe aici dar, nu-i prea tarziu! Randy face chestii d-astea de fata cu Miranda cand ea inca nu stie de ... relatia(?) celor doi?! Dragut! xD Sunt curioasa de reactia fetei cand va afla ca 'fratiorul' ei e gay... Totusi, comportamentul lui Randy, in speciat fata de Brian, mi se pare putin cam brusc schimbat dar, chiar si asa imi place mult mai mult cum decurg lucrurile! In orice caz, abia astept ca totul sa se faca 'public'. Cat despre tatal lui Brian, el nu va mai aparea sa faca 'ravagii' in viata fiului sau. Scuze, dar mie imi plac capitolele ceva mai tragice. xD
Multa bafta in continuare si nu uita sa ma anunti cand postezi nextul, te rog!

#85
Trec şi eu pe aici, într-un final. Deci, trebuie să marturisesc că ador toate ficurile facute de voi, fetelor.. faceti o treabă superbă! Mă încântati de fiecare dată. Acum revenind la fic, îmi place mult. Mă bucur că lui R ia ieşit la iveală blândetea. Se pare că B a reuşit să-l schimbe, pe liderul găştii, astfel că acum e mai grijuliu, mai iubitor, mai altfel. Îmi place!
App, mi-a placut yaoi-ul extreeem de mult :">. Aştept tot mai mult yaoi, dacă se poate şi.. aştept next!
Mi s-a parut tare amuzantă faza, când R l-a prins pe B de.. acel loc, facându-l să scâncească, astfel că uimirea lui M a fost mare. Pariez că biata M, a facut ochii cât cepele:)).
So, baftă la tastat, aştept next şi Ja nee.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#86
Nu cred ca am mai postat la ficul asta dar o fac acum.
Aww, cat de dulce a fost capitolul asta. Se pare ca ceva s-a schimbat pe aici si anume sentimentele lui Randy. Daca a pregatit el pana si micul dejun. Dragut, n-am ce zic. Felul in care ia dat sa manance, cu toate pozitiile alea pe acolo si toate saruturile. Vreau sa fiu si eu acolo :]]. Brian e un scump. Mi-a placut de prima data de el. Ah, si ultima parte mi-a placut. Cu siguranta, Miranda are niste raspunsuri superbe :]].
Spor la scris.
[Imagine: 15cmu01_zps404e61e8.gif]

#87
Fic redeschis la cererea autoarei.
[Imagine: tumblr_m95uonbiuU1re9dfoo1_500.gif]

#88
Capitolul 22

Am mers la scoala ca in fiecare zi, iar Randy a venit cu noi, chiar daca se putea vedea de la o posta ca nu avea deloc chef de cursuri. Pana la urma cine naiba avea. Chiar si eu, care de obicei doar la scoala inconjurat de carti ma simteam in elementul meu, acum vroiam sa fiu in orice alta parte si daca se putea colegul meu de apartament sa fie cu mine. Tot drumul m-am intrebat daca ceea ce s-a intamplat ieri intre noi a schimbat parametrii relatiei noastre intr-ul fel. Pe de-o parte as fi vrut sa ne fi apropiat mai mult, dar eram din nou constient de diferentele dintre mine si celalalt baiat. De ce dracu ma tot gandeam la asa ceva? A fost sex...nimic mai mult, nimci mai putin.
-Brian, la ce te gandesti? Mi-am ridicat ochii din carte si am privit-o confuz pe Miranda, care imi zambea.
-Miranda...? ce cauti aici? Suntem in timpul orei.
-Defapt, Brian, ora s-a terminat acum 10 minute. E timpul pranzului.
Am clipit confuz si m-am uitat la ceasul de pe mana stanga. Aveam deptate: era ora 12 dupaamiaza. Cum de trecusera orele asa de repede? Si ce ne predasera oare profesorii? Am deschis caietul, dar imediat am observat ca nu mi-am luat nicio notita. Nimic.
-Hai sa mergem sa mancam ceva. M-am ridicat usor, avand grija sa nu-mi provoc durere si am urmat-o pe fata pana la cantina scolii, unde ne-am luat doua sucuri si cateva sandwichuri, dupa care ne-am asezat la o masa libera si mai retrasa. Mi-am deschis sucul si am inceput sa beau cu sete cand am auzit-o din nou pe Miranda:
-Deci, cum a fost sexul? E asa de bun la pat precum se spune?
M-am innecat si am scuipat totul pe masa, tusind.
-Miranda!! Despre ce naiba vorbesti?
-Despre sex evident. Sau mai bine zis, despre partida de sex dintre tine si Randy.
-De unde nai...?
-Azi dimineata erai dezbracat si Randy se comporta mai mult decat galant cu tine. Poate nu sunt un geniu ca tine, dar asta nu inseamna ca nu vad animite lucruri, Brian.
M-am incruntat si mi-am plecat privirea in pamant. Nu stiam ce sa-i zic. Miranda era cea mai buna prietena a mea, dar oare puteam sa-i vorbesc despre asa ceva? As fi vrut sa-i cer sfatul, sa ma ajute sa ainteleg ce naiba se petrece cu mine si ce sa fac in continuare, caci aseara cand am inceput ce am inceput, nu m-am gandit nici macar o clipa la consecinte. Si iar ma gandeam la Randy. Ma intrebam pe unde o fi acum. Chiar daca nu am fost atent la cursuri l-am auzit cand mi-a spus ca are ceva de rezolvat si ca ne vom vedea mia tarziu. Speram ca acel ceva sa nu fie din nou o bataie. Deveneau anoste dupa o vreme...
-Bine, ai dreptate: m-am culcat cu el. Esti multumita?
-Nu eu trebuie sa fiu multumita, Brian. Nu fii copil. Te simti bine? Nu te-a ranit? intreba ezitand un pic.
-Nu m-a ranit. Ma simt perfect. I-am zambit ca sa-mi intresc spusele.
-Si atunci de ce esti asa de ametit si cu capul in nori. La ce te tot gandesti de azi dimineata?
Fata lua o gura de suc si o muscatura mica din sandichul cu sunca ce il avea in fata, asteptand rabdatoare raspunsul meu care intarzia.
-Acum ce voi face? am intrebat-o intr-un final.
-Cum adica ce vei face? Nu inteleg...
-Ne-am culcat, am zis printre dinti si in soapta ca sa nu ne auda nimeni. Cum va schimba asta lucrurile? Am oftat si mi-am plecat privirea in pamant. Stiu ca Randy nu e genul care sa se ataseze de oameni sau, mai bine zis, de oamenii cu care face sex...
-Il placi, concluziona fata cu nonsalanta.
-Nu, nu, nu. Nu il plac. Imi simteam tot sangele strangandu-se in obrajii ce imi ardeaude la rusine.
-Bri, daca te gandesti la lucruri de genul trebuie sa-l placi macar un pic.
La naiba, nu puteam sa o pacalesc. Avea o minte foarte agera cand vroia.
-Bine, il plac un pic. Un pic mai mult, am adaugat in gand.
-Vorbim despre Randy aici, deci e o intrebare grea si lucrurile sunt cam complicate.
-Ce vrei sa spui cu asta? am intrebat-o curios.
-Stiu ca ti-am zis ca Randy se culca cu tot ce apuca, dar pana acum nu s-a arata interesat de bunastarea lor. Era sex si gata. In privinta ta, e diferit. Te-ai agndit macar un pic ca si el s-ar putea sa te placa?
Da, ma gandisem, dar nu vroiam sa-mi fac sperante desarte. Preferam sa cred ca ce s-a intamplat a fost doar o scapare si sa fiu placut surprins in eventualitatea in care Randy chiar avea niste sentimente pentru mine, decat sa-mi fac sperante si sa mi le naruiesc cand il voi vedea cu altcineva. Era mai bine sa am grija.
-Nu cred. Defapt nici eu nu mai stiu. Totul e complicat.
-Relatiile sunt complicate, zise fata filosofic.
-Nu e o relatie!
-Inca, dar poate deveni una. Mi-a zambit, dupa care m-a anuntat ca trebuie sa se reintoarca la ore.I-am multumit pentru ca a venit si m-a scos din clasa, caci, daca nu venea ea, probabil nici nu mi-as fi dat seama ca era prazul deja. Am luat tavile si le-am golit, apoi am iesit si eu din cantina, dar m-am indreptat spre biblioteca. In urmatoarele doua saptamani eram invoit dupamasa de la ore pentru a ma putea pregatii pentru concursul ala idiot de care nu aveam niciun chef.
Bibliotecara ma cunostea deja. Mi-a zambit calduros, apoi mi-a aratat unde imi pusese cartile de care aveam nevoie, lasandu-ma apoi singur ca sa pot citit si invata. Ce bine ar fi fost daca mintea mi-ar fi stat aici si nu in alta parte. Dar, chiar si asa, am reusit pana la urma sa ma concentrez destul de mult incat sa pricep ce citeam.
Asa au trecut orele, una dupa alta, pana cand am observat luminile aprinzandu-se in incinta, semn ca se intunecase deja. Ceasul de pe maina mea arata ora 7 seara. Stiam ca in curand se va inchide si biblioteca asa ca am luat vreo 3 carti ca sa am ce lucra la noapte si am plecat spre casa.
Eram mai obosit decat de obicei, lucru ce ma irita, iar in curand am inceput si sa tusesc si sa respir greu. M-am cautat prin buzunare incercand sa gasesc inhalatorul sau pastilele, dar nu le aveam la mine. La cat aiurit fusesem probabil le-am uitat pe ambele acasa de dimineata. Am respirat adanc de cateva ori, in incercarea de a ma calma. In curand voi ajunge acasa si totul va fi bine. Trebuia sa rezist pana atunci. Nu era nimic ce nu putea fi rezolvat cu un inhalator.
Am continuat sa merg prin ploaie, din ce in ce mai repede si tusind tot mai tare...

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#89
Ceeee?! Deja sa incheiat capitolul? Fara prea multa actiune? Uuuf, ar trebui sa fiu bucuroasa ca l-ati redeschis, nu?
Si eu sper ca Randy sa nu-l trateze acum ca pe un oarecare, dar nu prea cred ca Brian e asa ghinionist. A indurat destule din partea tatalui sau, cred ca, macar din mila, Randy se va purta dragut cu el in continuare. Sau cel putin asta vreau sa cred... Imi place ca Miranda este alaturi de el si, oarecum, ii deschide ochii. Brian imi da impresia unui copil micut, inocent, care nu stie inca ce-i poate rezerva viata. Sper ca macar prietena lui cea mai buna sa-i ramana alaturi in caz ca Randy se dovedeste a fi ceea ce nu pare...
Multa bafta in continuare, fetelor, si nu uitati sa ma anuntati cand posteti urmatorul capitol, va rog!

#90
Dupa ce s-a redeschis l-am observat si eu, mi s-a parut titlul interesant, iar apoi nu ma puteam opri din citit, asa ca uite`ma aici :D Imi place caracterul lui Brian, ce i-a facut tatal lui e de neiertat, imi vine sa intru in acea lume si sa-l omor. Sper ca baiatul sa-si revina din soc, la personalitatea lui ^^ Cred ca acum depinde aproape totul de Randy, ce decizie ia. Ar fi culmea ca Brian sa-l gaseasca reguland-o pe una sau pe unu :)) Cand am vazut sfarsitul aveam inima cat un purice, gandindu-ma ca poate va pati ceva. :-s Multumesc pentru acest fic minunat!
[Imagine: 6sc1l3.jpg]
For every 99 times, you looked me in the eye,
swore you weren't lying and I was so blind..



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubire de cartier ▌▒ Zยzzααα ▒▌ 12 7.633 25-10-2010, 08:28 PM
Ultimul răspuns: _Andreea_
  Viata de cartier[hentai] Shadow. 15 17.968 23-01-2010, 01:11 AM
Ultimul răspuns: Miauu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)