Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire de cartier

#71
Hello! Aw, nu am mai trecut pe aici de ceva timp, i think. Dar e ok, neh? /:) However, am venit sa spun ca-l urasc pe taica-so, omul ala ma scoate din pepeni... Si totusi din pricina lui, Brian este atat de dulce si inocent. Pare un bibelou scump de care iti e frica sa te atingi ca poate il spargi, iar Randy cu el mi se pare ca-l protejeaza mult. Brian l-a schimbat mult pe omul asta ^^
Am avut un moment cand m-ai scos din acea melancolie ( atunci cand s-a discutat despre scoala, mutat si luatul bagajelor etc.) cu replicile amuzante pe care le strecori printre capitole. Ma bucur ca imbini naratiunea cu aceste lucruri amuzante, dand aceasta nota fic-ului incat vrei sa-l citesti chiar daca stii ca se va intampla ceva rau sau bine.

Am vazut doua repetitii care mi-ar place sa dispara pe viitor:
"Miranda statea si se uita lung la mine, pe cand Brian se agita pe-acolo sa fie totul bine. Aranja cu repeziciune totul pe-acolo si se intoarse catre noi, rostind zambitor"
si
"Nu-mi venea sa cred inca, dar eram fericit si trebuia sa cred!"

In fine, revin asupra noului personaj : Miranda. Nu ati conturat-o foarte mult, ma refer ca nu i-ati descris personalitatea atat de bine incat sa imi dau seama exact ce fel de persoana este, dar nu-mi prea place de ea. xD Nu cred ca va deveni aceea ce face numai rele, insa pur si simplu nu ii agreez comportamentul, sorry, e in plus acolo intre ei. Nu vreau sa sune urat, dar genul ei de persoana... nu ma atrage ^^

Acum astept ca Brian sa locuiasca cu Randy. I can't wait! *evil laugh*... pentru ca stiu ca ne veti pregati ceva foarte ... mmm... hot.
Bafta gurls. ^w^

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^

#72
Heeei!>:D< Mersi ca m-ai anuntat.
Deci capitolul a fost....WOW! Mi-a placut foarte mult mai ales ca asteptam de ceva vreme next-ul.:))
Nu ma asteptam ca Miranda sa reactioneze asa bine oarecum cand si-a vazut cel mai bun prieten sarutat de un alt baiat in fata sa. De asemenea nu ma asteptam ca Brian sa accepte acele saruturi, ma asteptam sa inventeze o scuza sau ceva pentru seara trecuta sau sa spuna ca a fost o greseala sau ceva in genul... Credeam ca ar vrea sa se ascunda de Miranda sau ma gandeam ca Brian v-a fi ceva mai timid... dar e mult mai bine asa.
Ma enervat faptul ca a ramas Miranda cu ei, trebuia sa plece acasa sa ii lase singurei.:> Mai mi-a ca placut i-a luat apararea lui Randy in fata profesoarei.:x
In continuare astept o scena yaoi, in adevaratul sens al cuvantului, plina de actiune, va rog!!!
Multa bafta in continuare si anuntati-ma cand postati next-ul, va rog!


*hugzz!*

#73
Vai vai vai !!!!!!

De când nu am mai trecut pe aici. Sorry. TT.TT Stiti şi voi cum e cu şcoala asta, mai ales că sunt a -8 -a şi toti ne zapacesc legat de examene [ " Să fiti atenti..." ] şi toate cacaturile lor. :| Deja m-am saturat de şcoală.

O singură alinare sunt ficurile. xD Ce mă bucur că am ce citi. o.O

Deci s-au întâmplat atâteaaaa.. Nici nu ştiu de unde să încep. Ei bine acel sarut a fost chiar kawai. Very cute. xD love it. But where's yaoi ?!?

Deci eu sunt obsedată după yaoi ( cine nu ar fi, doar citim nu ?! ) şi vreau să vină cât mai repede.. A şi mi-am adus aminte de viol. o.O Ce tată îngrozitor. Îl urasc. Idiot.

Oricum vă rog să mă iertati dacă nu dau la fiecare capitol com, dar şcoala de vină. >.< Dar să ştiti că eu citesc ficu' oricum. Când am timp las şi com.

Vă doresc baftă în continuare.


E. was here.
[center]

[Imagine: 253500largesing.jpg]

.: Blog :.[/center]

#74
MUltumim de commuri:*

Capitolul 18

Avusesem dreptate...era mult mai bine la scoala. Aici puteam sa-mi ocup mintea cu astfel incat sa nu mai fiu nevoit sa ma gandesc la ce mi s-a intamplat in urma cu doua zile, chiar daca semnele de pe corp erau dovezi clare si de netagaduit ca am fost supus unui tratament atat de scarbos. Am oftat suparat pe mintea mea ca iar aluneca pe penti periculoase in loc sa se concentreze la lectia pe care profesoara o predata. Dar nu puteam sa o condamn...indiferent din ce punct de vedere priveai lucrurile, ora era plictisitoare. Si fpatul ca eu eram inainte cu materia nu ma ajuta deloc. Cu coada ochiului l-am vazut pe Randy cum isi lasa capul pe maini si inchide ochii, semn ca era in aceeasi situatie ca si mine. Macar eu aveam bunul simt sa stau drept si nu pe trei sfert adormit. Nu-mi venea sa cred cat de mult mi s-a schimbat viata in ultima saptamana...de la elevul model dintr-o scoala prestigioasa am ajuns un copil molestat care a fugit de acasa si care urma sa traiasca impreuna cu un strain, care, pe deasupra, mai era si lider de gasca. Cum naiba am ajuns eu in situatia asta? ma intrebam pentru a mia oara si, ca de obicei, nu primea niciun raspuns.
Am incercat sa ma gandesc la lucruri mai frumoase, iar primul lucru care mi-a venit in cap a fost sarutul lui. Moliciunea buzelor sale in momentul in care le-au atins pe ale mele, magaierile tandre, vocea blanda...toate aceste noi simtamante m-au lovit cu puterea uni taifun dezlantuit si pentru o scurta clipa mi-au taait rasularea. Ce era cu mine? De ce nu ma speriasem de el? Avand in vedere tot ce stiam de la Miranda despre Rady ar trebui sa fiu infricosat, dar eu eram exact la polul opus. Totul la el ma fascina. Acest baiat era un paradox: dur, dar in acelasi timp bland, aspru, dar dragut, hotarat, dar in unele situatii rusinos...toate aceste lucruri ma puneau pe ganduri. Oare care era adevaratul Randy? Liderul de gasca ce pierdea noapte dupa noapte pe strada si vindea droguri sau persoana dulce, grijulie si blanda care avusese grija de mine?
Probabil acum voi avea ocazia sa aflu, doar voi locuii cu el, nu?
Un telefon ce suna mi-a captat atentia, facandu-ma sa ma intorc si sa-l privesc pe Randy ce se cauta prin buzunare. Intr-un final il gasise si raspunsese, netinand cont de profesoara care se uita urat la el si nici de colegii care il priveau la randul lor curiosi. Imediat s-a ridicat si a trecut pe langa mine, indreptandu-se spre iesirea din clasa.
-Trebuie sa plec, mi-a soptit, apoi s-a pierdut pe colidor. Nu am apucat sa-i raspund, caci deja era dus. m-am intrebat ce se intamplase de a trebuit sa plece asa de repede. Parea ceva serios dupa fata pe care o facuse...Am oftat inca o data si m-am apucat de scris, gandindu-ma ca dupa ce voi termina ora acesta voi merge sa-l caut. poate avea nevoie de ajutor...cine stie?
Dar nici bine nu am inceput ca directorul aparu in cadrul usii si ii ceru voie profesoarei sa ma lase sa ies de la ora ca avea ceva importat de discutat cu mine. Nu am avut incotro si l-am urmat pana la directiune, unde a inceput sa-mi insire cate oportunitati as avea eu chiar si la acest liceu si terminand cu rugamintea de a reprezenta aceasta institutie la concursul anual de dezbateri ce va avea loc peste 2 luni. Nu am avut incotro si am acceptat pana la urma, apoi am mai pierdut inca o ora in care mi-a dat si si explicat bibliografia pe care o aveam de parcurs.
Dupa ce am terminat cu el, a trebuit sa merg la biblioteca sa-mi fac rost de carti. Acolo am mai pierdut inca vreo 3 ore, caci, curios din fire m-am apucat sa citesc una dintre ele si nu m-am ridicat de la masa pana n-am terminat-o. Pana sa-mi dau seama era deja ora 5 dupamasa.
M-am dus pana in clasa ca sa-mi iau geanta, observand ca si geanta lui Randy era tot acolo, semn ca el inca nu se intorsese de pe unde naiba plecase.
Am luat-o, injurand incet si am plecat spre casa cu pasi grabiti pentru ca ploua din nou, dar chiar si asa, cand am ajuns aratam ca o mata plouata...
Mi-am schimbat hainele repede, apoi am curatat niste cartofi pe care i-am gasit intr-o plasa ca sa fie pregatiti pe cand vine Randy. Nu prea stiam ca trebuie sa faca un coleg de apartament, dar eram sigur ca era ceva de genul acesta. Dupa ce i-am curatat, m-am dus la mine in camera si m-am apucat sa rasfoiesc cartile, chiar daca etentia mea era indreptata spre ceasul de pe perete care arata deja ora 7 seara...Randy era plecat de aproape 10 ore...ce naiba facea? Daca a patit ceva?
Inima a inceput sa-mi bata mai tare cand acest gand nenorocit si-a facut aparitia la mine in cap. Eram ingrijorat...foarte ingrijorat. Stiam ca e baiat mare si ca poate sa-si poarte singur de grija, dar nu puteam sa-mi scor din minte gandul ca ceva rau i s-a intamplat.
M-am enervat, mai mult pe mine, decat pe el, am luat o geaca oarecare din dulap si am iesit afara din apartament. Era frig, ploua si ceata se lasase din nou peste blocurile cenusii. Toata atmosfera asta imi dadea fiori, dar mi-am ridicat gulerul mai sus, incercand sa ma feresc de frigul ce imediat mi-a intrat in oase si am plecat pe strazi, privind atent pe la toate colturile in speranta ca il voi zarii pe undeva. Dar dupa aproape doua ore, in care am cautat in toate cotloanele cartierului incepusem deja sa-mi pierd speranta. Randy nu era de gasit...
Totusi trebuia sa fie pe undeva...nu ar fi putut sa dispara...M-am hotarat sa-l caut ceva mai deaparte de cartierul acesta...poate voi avea noroc. Inghiteam in sec de fiecare data cand treceam pe langa un necunoscut care se uita ciudat la mine, incercand sa-mi controlez frica ce crestea cu fiecare secunda.
Intr-un final am auzit in departare niste voci barbatesti...sau mai bine zis urlete asa ca am fugit in acea directie cat de repede am putut. Cand am ajuns acolo, am vazut doua grupe de baieti ce pareau a fi in mijlocul unei dispute...Ei bine, disputa era putin spus, caci doi dintre ei era deja pe jos plini de sange in timp ce alti 8 se priveau unii pe altii cu ura. Sangele mi-a inghetat in vene cand mi-am dat seama ca printre ei se afla si Randy si ca era inconjurat...
O matahala il prinse mainile la spate, in timp ce un altul se apropia de el amenintator. Toti erau prea ocupati sa-l ajute.
-La dracu'...Randy! am strigat cat m-au tinut plamanii, captandu-le la toti atentia. El s-a intors spre mine si m-a privit cu uimire, vrand parca sa zica ceva, dar pumnul pe care la primit de la celalalt l-a oprit. A cazut in genunchi pe cimentul rece, tusind si incercand sa-si recapete suflul.
M-am repezit in acea directia cu viteza fulgerului, profitand de faptul ca eram mai mic decat majoritatea si i-am dat un croseu la cel ce se pregatea sa-l mai loveasca o data, apoi i-am aplictat matahalei care nu era atenta la mine o lovitura scurta, dar puternica intre picioare, facandu-l sa se lase jos.
-Brian, ce cauti aici? ma intreba printre dinti Randy.
-Pe tine! Ce naiba crezi ca as putea cauta. L-am prisn de brat si l-am ajutat sa se ridice, dar nu l-am privit in ochi. Eram prea nervos. Chestia asta cu bataile era stupida si putea sa se raneasca serios, dar lui nu-i pasa...
Imi venea sa-l iau eu personal la pumni ca sa-i dau o lectie, dar puteam sa las asta pe mai tarziu.
Am banuit ca cei ramasi in picioare erau prietenii noului meu coleg de apartament, caci niciunul nu schita un gest de a ma oprii cand am vrut sa plec. Toti se uitau curiosi la Randy...
-Cum m-ai gasit?
-Simplu, i-am raspuns nervos, te-am cautat...Vad ca esti bine, asa ca eu ma duc acasa... Ne vedem mai tarziu, i-am zis si m-am indepartat, lasandu- i pe toti in urma mea.
Am plecat de acolo bombanind intr-una despre una si despre alta, pierzandu-ma in ceata ce devenise mai deasa. Daca nu cunosteam locurile astea sigur m-as fi pierdut pe aici. In scurt timp am auzit pasi in urma mea, dar nu m-au infricosat. Ii recunosteam: era Randy.
Nu m-am intors si nici nu l-am asteptat, ci mi-am vazut in continuare de drum, pana ce am ajuns in apartamentul pe care il imparteam. Odata intrat, mi-am aruncat geaca pe cuier si am dat sa intru la mine in camera cand Randy ma prinse de mana si ma intoarse cu fata spre el.
-De ce esti atat de suparat?
M-am smucit, dar nu am reusit sa scap. Era mai puternic decat mine.
-Mai intrebi?
-Spune-mi! ordona cu o voce fara inflexiuni. De ce naiba ai venit dupa mine? Puteai sa patesti ceva!
-Si cu tine cum ramane? am inceput sa urlu la el, nemaiputandu-ma abtine. Si tu poti sa patesti ceva! Nu numai eu. De ce nu esti atent? Daca nu veneam eu tipii aia te-ar fi batut pana nu ai mai fi fost in stare sa te ridici si nimeni nu te-ar fi ajutat ca toata lumea era prea ocupata sa-si salveze propriul cur.
-Brian...marai printre dinti.
-Niciun Brian, i-am taiat-o din scurt. Ai idee cate griji mi-am facut pentru tine?! Cu o forta de care nici eu nu ma credeam capabil l-am impins in perete, dar cum ma tinea strans de brat, m-a luat cu el, facand ca trupurile noastre sa se atinga. Hainele lui erau ude, la fel ca ale mele, iar pielea sa mirosea vag a ploaie in cambintie cu tenta usoara a parfumului marin...
Intr-un impuls de moment mi-am trecut mana dupa gatul lui, facandu-l sa se aplece, dupa care i-am prins buzele intr-un sarut lacom ce era dova vie a emotiilor ce m-au incercat toata ziua. Ochii i s-au marit de surpriza, dar imediat si i-a inchis si s-a lasat in voia mea. Inima imi batea cu putere pe masura ce mintea incepa sa constientizeze ce faceam, dar nu eram in stare sa ma opresc. L-am tras si mai aproape de mine, strecurandu-mi mainile pe sub tricoul lui ud, dorind sa-i simt pielea ce acum era incinsa.
-Brian...gemu el cand degetele mele i-au gasit sfarcurile intarite. Dori sa ma indeparteze, dar m-am agatat si mai strans de el, sarutandu-l in continuare cu aceeasi intensitate.
-Ai idee cate griji mi-am facut!, i-am zis cand am rupt sarutul pentru a trage o gura buna de aer...
Nu a zis nimic, doar a zambit, dupa care m-a ridicat in brate si m-a dus pana in prima camera, unde m-a lasat pe pat. S-a asezat peste mine continuand sa ma sarute...


"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#75
O doamne!!! Urmează yaoi-ul şi tu te-ai oprit la faza ce mai interesantă. Te urasc !!! De ce ?! TT.TT O să mor până vine nextul. :]]

Ok, deci capitolul a fost pur şi simplu genial ( ca şi celelalte ). Se pare că sunt prima !!! Şi că am venit chiar la ţanc. N-am ratat nici un capitol. Yuhuu !!

Gestul lui Briam a fost aşa cute. Îl cauta, era îngrijorat. Vai !! Şi sarutul, deci nu mă aşteptam ca el să-l sarute pe Randy. Uite că am învăţat si numele personajelor. :]]

Totuşi mă întreb de ce Randy a fost batut, din ce motiv.... hmm.. O să aflu în urmatorul capitol, cel mai probabil.

Abia aştept nextul, şi te rog să mă anunti în continuare. ( kisses )

EDIT Daria: numai scrie așa, nu se vede + încearcă să scrii comentarii mai la obiect ^ ^
[center]

[Imagine: 253500largesing.jpg]

.: Blog :.[/center]

#76
Multumim pentru comentariu! :* Nextul, acum :

Capitolul 19
 
Din momentul in care imi spusese ca se simtise ingrijorat nu m-am mai putut abtine. Sarutul ala mi-a pus capac, m-a fermecat, m-a acaparat, pur si simplu eram nebun de-a binelea acum. L-am dus in pat si, cu toate ca nu doream sa ii fac rau, stiam ca se va intampla inevitabilul. Ma aflam acum deasupra lui si continuam sa-l sarut cu o arzanda dorinta. Tremuram si inima incepuse sa-mi bata al dracului de tare si eram excitat de-a binelea de la un simplu sarut. Tremuram groaznic si voiam sa il simt, sa il am, sa ma sarute si sa ma tina in brate... Si totusi nu-mi era permis, nu voiam sa-l ating sau sa-l ranesc in vreun fel.
Imi tineam mainile pe trupul sau si-l dezmierdam usor, il sarutam dulce si ii atingeam fiecare particica a pielii fine si fierbinti. Buzele mi-au coborat usor pe gatul sau, atingand usor pielea sensibila. A tresarit in acel moment si s-a intors cu fata la mine, apoi m-a sarutat lung pe buze si m-a lasat apoi sa ii ating gatul. Avea inca urme de degete acolo, insa nu erau asa de pronuntate ca atunci cand il vazusem intaia oara. Mana mea se duse usor pe abdomenul sau incordat si degetele mele trecura usor pe pielea fina, urcand pe sub bluza pe piept, unde am inceput sa mangai sfarcurile pe rand, intarindu-se imediat de cum i-am atins. Deja nu ma puteam abtine si eram prea departe, era prea tarziu, trebuia sa-l am, altfel as fi innebunit.
- Tu... Tu.... am reusit sa spun, apoi mi-am trecut limba peste buze. Il mangaiam usor pe piept, apoi sarutam fiecare particica de piele cu buzele-mi doritoare si cercetatoare. Tremurul lui ma starnea si mai tare, ma facea sa-l vreau, sa il fac al meu... Si totusi nu voiam s-o fac de teama sa nu-l ranesc.
- Hm? intreba si buzele i se contopira cu ale mele pentru cateva momente. Parca o facea intentionat, isi semna cu mana lui soarta.  L-am luat in brate si l-am strans la pieptul meu, dupa care i-am dat bluza jos si i-am aruncat-o pe podea. Tremura si el, tremuram si eu. Nu stiu el, dar eu eram cuprins de dorinta.
- Brian, te vreau.... am spus in soapta si blondul ma saruta pe gat, dupa care imi trase bluza jos de pe mine fara prea mare greutate. Ii priveam trupul frumos modelat, ceva mai micut ca al meu. Era in continuare plin de vanatai, iar eu m-am incruntat. Incercam din rasputeri sa ma abtin si sa nu-l fac al meu, insa imi era imposibil de-a dreptul, trebuia, nu puteam rezista sa n-o fac. Mi-am coborat cu blandete buzele pe trupul lui dulce, incepand sa-i sarut sfarcurile pe rand, rascindu-le cu dintii si lingandu-le usor, apoi sugandu-le, provocandu-l pe Brian sa scoata niste gemete incantatoare care erau o adevarata muzica pentru urechile mele. Pielea fierbinte imi hranea moliciunea buzelor, insa vanataile sale continuau sa ma irite, aratand prea urat.
Blondul continua sa tremure sub mine, insa nu zicea nici ''pas'', ceea ce ma facu sa zambesc. Mi-am trecut limba peste buze si l-am sarutat lung si dulce, in timp ce mana imi cobori intre picioarele sale. Am strans usor locul ascuns acolo, facandu-l sa scape un geamat si sa inghite in sec, apoi am inceput sa mangai usor prin pantalonii sai, facandu-l sa geama din ce in ce mai tare. Cum sa refuz asemenea muzica?! I-am desfacut slitul si capsa si i-am tras pantalonii jos, dupa care mi-am coborat buzele pe abdomenul sau, sarutandu-l cu blandete in timp ce mana mea ii mangaia prin boxeri barbatia ce continua sa se intareasca. Zgarieturile pe care le avea acum incepusera sa se vindece, insa nu in totalitate. Gemea usor in timp ce eu ii sarutam cu delicatete abdomenul si fiecare particica a trupului sau pe care o atingeam, ascultandu-i sunetele ce ma faceau fericit.
Imi plimbam cu blandete buricele degetelor peste vanataile lui, facandu-l sa-si muste buzele. Am ramas uimit cand a castigat putin curaj si si-a dus mana intre picioarele mele, unde a desfacut pantalonii si i-a impins jos. Incepuse sa se roseasca usor, asa ca s-a lasat inapoi spre perna, in timp ce eu am muscat banda boxerilor sai si am tras maraind jos, facandu-l sa chicoteasca usor, insa era in continuare rusinat. Tremurul i se accentuase cand am ajuns in acel loc dintre picioare si am sarutat usor. M-a prins de par cu blandete si m-a tras in sus, prinzandu-mi buzele intr-un sarut lung si tandru, provocandu-mi limba la un joc incitant. Ma atragea cu limba lui dulce si fina, invitandu-ma la un vals.
Continuam sa-i masez cu atentie fiecare centimentru al sexului intarit si tare, facandu-l sa geama usor si sa isi grabeasca respiratia. Isi desprinse buzele pentru cateva momente si imi sopti numele, apoi scoase un geamat mai puternic si se incorda, lasandu-se pe spate. Mi-am incolacit o mana in jurul taliei sale, in timp ce pe cealalta o foloseam ca sa-l mangai continuu in acel loc, facandu-l sa scoata gemete din ce in ce mai asurzitoare si pline de placere. Imi muscam buzele si il sarutam lung, iar el continua sa tremure in halul ala, facandu-ma sa-l doresc mai tare si tot mai tare, sa vreau sa-l am.
Se incorda la un moment dat si scoase un tipat de placere, apoi gemu lung si dulce, eliberandu-se de lichidul albicios pe abdomenul sau si in mare parte pe mana mea. Rosi puternic, insa am chicotit usor, ducandu-mi mana la intrarea din trupul sau. Se arcui speriat imediat si vru sa se retraga, insa i-am spus in soapta, aplecandu-ma peste el:
 - Sss! Va fi bine... Se calma de cum imi auzi vocea si ramase incordat in pat, neindraznind sa faca nicio miscare. L-am sarutat lung, dupa care un deget patrunse in interiorul sau, incepand sa se miste usor de tot acolo, inaintand cu grija pentru a nu-i provoca vreo neplacere. Si se parea ca pana acum era destul de bine, insa foarte incordat. Brian, iubitule, am urmat, relaxeaza-te, e mai bine.
A dat afirmativ din cap si si-a strans ochii, asteptandu-mi urmatoarea miscare cu sulfetul la gura. Eram constient ca retraieste ceea ce ii facuse tatal sau, dar eu trebuia sa ii inlatur aceasta impresie despre ceea ce inseamna placerea fizica si imi asumasem cu responsabilitate aceasta datorie. M-am aplecat si l-am sarutat usor in timp ce am adaugat un al doilea deget in acel loc si el scanci usor. Tremurul continua sa i se tot accentueze, iar eu, cu fiecare patrundere, ma bucuram tot mai tare. Reuseam cu rabdare sa-i inlatur frica pentru contactul ce urma sa vina. Se prinse cu mainile de gatul sau la un moment dat si imi gemu in ureche, dupa care imi sopti numele cu voce dulce, facandu-ma sa zambesc. Gasisem acel punct si profitam de el, facandu-l sa scape iar astfel de gemete ce-mi bucurau auzul.
Am rupt contactul cu el pentru cateva momente, apoi mi-am aruncat boxerii jos si mi-am trecut limba peste buze, umezindu-mi-le. L-am sarutat pe buze, iar acesta imi cauta in lacasul umed cu dorinta, si limba-mi incepu sa se frece de a lui cu rapiditate. I-am desfacut picioarele usor si m-am asezat intre ele, iar el se incorda din nou. Ii era frica iarasi, dar cateva mangaieri si vorbe dulci ma facusera sa-l doresc cu ardoare.
-  Brian, usor, relaxeaza-te... Si gandeste-te la ceva frumos, i-am spus si l-am sarutat pe frunte, dupa care m-am intins mana stanga catre noptiera, unde am deschis sertarul si am scos un tub. Se uita ciudat la mine, neintelegand, iar eu am zambit usor, chiar am chicotit. Am luat pe degete destul de mult din continutul acesteia si mi-am dus-o din nou la intrarea ingusta, ungand cu grija locul fierbinte. Tresari in acel moment si isi stranse picioarele in incercarea de a ma face sa ma retrag, insa i-am sarutat abdomenul usor si incerca iar sa se relaxeze.
- Te implor, nu... Nu ma rani, rosti in soapta si suspina, moment in care mi-am dat seama ca plange. M-am aplecat peste el si l-am sarutat lung, dupa care i-am rostit sa nu-si faca griji la ureche, sarutand pavilionul si apoi coborand spre obraz, sarutandu-i-l usor, dupa care la buzele dulci si fierbinti.
Isi desfacu usor picioarele si le puse unul pe umarul meu, iar celalalt pe antebrat. Am zambit si, dupa ce am uns pentru a doua oara locul cu crema, sa fiu sigur ca nu va durea la fel de rau, m-am impins cativa centimetri inainte, iar el se incorda usor si stranse din dinti. I-am simtit zvacnirea trupului in acel moment si incercase sa se retraga, dar l-am luat in brate si l-am sarutat lung. Ma privi in ochi, apoi buzele imi soptira numele si m-am afundat si mai tare in interiorul lui, facandu-l sa scanceasca si sa lase cateva lacrimi sa se plimbe pe chipul lui dulce. I le-am sarutat, facandu-le sa dispara la contactul cu buzele mele, dupa care am continuat sa ma afund in locul stramt si ingust. Nu indrazneam sa ma misc de teama sa nu se sperie, sa nu se gandeasca, sa nu faca asocierea in ceea ce se intampla acum si ceea ce ii facuse tatal sau. Isi inclesta maxilarul, dupa care scanci iarasi, consecinta faptului ca reusisem sa-l patrund in totalitate.
- N-a fost asa de rau, asa e? rostesc in soapta, dupa care m-am aplecat usor inainte, adancindu-ma ceva mai mult in el si facandu-l sa scanceasca. I-am sarutat buzele dulci, dupa care l-am strans in brate si l-am mangaiat usor. Continua sa planga acum, insa in soapta, scancind din cand in cand si suspinand. Dulceata si inocenta lui erau atat de ademenitoare pentru mine...  Doream sa ma misc mai tare, insa nu indrazneam nici macar sa inaintez, asa ca m-am dat usor in spate cativa centimetri, apoi inainte si tot asa, provocandu-i un scancet de fiecare data. S-a ridicat usor si mi-a prins barbia cu mana, tragandu-ma pentru a-mi acoperi buzele cu buzele sale si facandu-ma sa gem usor cand i-am simtit limba fina in gura mea. M-am alaturat jocului sau usor retinut la inceput, apoi l-am strans cu putere in brate si m-am impins inainte in el, facandu-l sa se incordeze usor, apoi se relaxa. Se misca in fata o data cu mine, iar eu am zambit, la fel si el. Zambetul era raspunsul intrebarii de mai devreme, la care nu indraznise sa imi spuna atunci.
Am continuat sa fac acele miscari de du-te-vino in trupul lui fragil, provocandu-i aceleasi scancete si lacrimi dulci care sfarseau oricum pe buzele mele de fiecare data. Ii simteam gustul dulce pe buzele mele si trupul fierbinte tremurand sub al meu, contopite acum. Imi venea sa tip de fericire si abia acum realizam sunetele de placere pe care le scoteam in concordanta cu scancetele sale. Simteam nevoia de a ma misca mai repede, insa nu indrazneam, nu voiam sa-i ofer mai multa durere, asa ca mi-am pastrat ritmul incet si l-am sarutat lung si dulce, continuand asa pana in momentul in care am eliberat tot lichidul fierbinte in el, apoi i-am prins buzele dulci intr-un sarut lung si tandru.
- Ai pus stapanire pe mine.... am spus in soapta si Brian zambi, apoi ma saruta la randul sau. Si-a pus capul pe pieptul meu si am simtit cateva lacrimi fierbinti cum imi cadeau pe piele. L-am tras spre mine si i-am sarutat pleoapele, dupa care am intrebat: Te doare?
Asteptam raspunsul sau in timp ce imi delectam privirea cu imaginea lui incantatoare.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#77
Oh, iubita mea te ador pur si simplu te ador. :X
Dupa a grea lupta pe tocuri prin oras in sfarsit vin acasa si citesc yaoi-ul tau minunat ce ma excitat si pe mine( lol perversa din mine s-a trezit la viata). Pur si simplu Briam (DUmnez-o sa-i ajute inocenta) e asa drgalas si scump ca il face pe Randy(din cate mai stiu asa il chema, daca nu gresesc). :perv:
Dragele mele, un capitol de miliaone cu un yaoi de succes( comm ca la OTV cu Diaconescu) :chuu: ce a fost descris ca-n basme. M-a facut sa ma simt ca un personaj ce sta langa ei si ii priveste (ingerul pervers si malefic, pazitor a lui Briam).
Astept nextul si bafta in continuare! |Gambate| :H
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#78
Se pare ca a super meritat sa astept 18 capitole ca sa pot savura doar unul in care se desfasoara o scena yaoi intre cei doi.^^ Si deja o astept pe urmatoarea dar nu prea curand ca ma invat. Sper doar ca Brian nu va face vr-o asemanare intre ce s-a petrecut intre ei si fata de ce i-a facut tatal sau. Randy s-a purtat asa de dragut cu el, incercand sa nu-l faca sa sufere sau sa traiasca placerea din prezent, in trecut. Tot nu-mi vine sa cred curajul pe care l-a avut Brian, de a-l saruta fara ezitare dar imi place 'noul' el. Multa bafta in continuate, fetelor si anuntati-ma si pe mine cand aduceti nextul, va rog!

*hugzz*

#79
Capitolul MIREI!!!
Multumim pt comm:*

Capitolul 20

Fusese atat de diferit. Nu-mi venea sa cred ca randy facuse acelasi lucru ca acel barbat...si totusi...nici macar nu se asemana. Lacrimile imi curgeau siroaie pe obraji, dar nu le puteam oprii. Nu stiu de ce plangeam...poate pentru ca totul a fost prea intens sau poate pentru ca mi-a fost frica la inceput...nu stiu.
Baiatul ma privea cu ochii sai blanzi, in timp ce-si trecea degetele prin parul meu intr-o maingaiere tandra care ma calma. Inima inca imi batea cu putere parca dorind sa-mi iasa din piept. M-a intrebat inca o data:
-Te doare?
Da...ma durea, dar aveam de gand sa-i spun lui asta. Totul fusese mult prea frumos ca sa rezum intreaga experienta la durere. Nu vroiam sa-si faca griji in privinta asta...durerea pe care el mi-o pricinuise era o durere placuta (daca exista asa ceva), o durere pe care eram dispus sa o suport. Niciodata pana acum nu m-am simtit atat de implinit si satisfacut, niciodata nu am cunoscut o placere atat de intensa. Nu vroiam decat sa-i multumesc.
-Nu. Nu ma doare, i-am soptit, cascand.
-Atunci de ce plangi? Vocea lui era joasa si ingrijorata, iar ochii verzi de smarald imi urmareau fiecare gest parca dorind sa-mi citeasca gandurile cele mai ascunse. I-am zambit si m-am apropiat si mai mult de el.
-A fost...intens, i-am raspuns rusinat.
-Intens e putin spus. Nu il priveam, dar am putut simtii zambetul din vocea sa, ce acum avea o tenta jucausa. Era amuzat de situatie.
-Ce e asa amuzant?
-Tu esti, iubitule. Esti o mica bestie in pat, zise sarutandu-ma usor pe buze.
Rusinat mi-am acoperit capul cu plapuma si am mormait un "mai lasa-ma" neinteleigibil, iar el incepu sa rada cu pofta.
Nu-mi venea sa cred, dar inima mi-a tresarit cand mi-a zis iubitule. Stiam ca pentru el nu insemna nimic special. Dupa cate aflasem despre el era genul de persoana care sa aiba o relatie stabila...daca stam sa ma agndesc mai bine nici eu nu eram, dar printr-un singur cuvant, aparent inocet, m-a facut sa visez cu ochii deschisi la caldura, stabilitate si...nu dragoste, dar macar un grad sporit de afectiune. Am oftat suparat pe mine insumi. Nu avea rost sa ma gandesc la asa ceva. Imi faceam mie rau...Randy aveam stilul lui de viata, drumul sau...iar eu il aveam pe al meu. Nu eram compatibili...ce s-a intamplat aici, nu a fost decat o descarcare emotionala...nimic mai mult, nimic mai putin. Trebuia sa nu uit asta.
De ce oftezi? ma intreba intr-un final
-Ma gandeam la cat am de lucru in urmatoarele zile, am mintit eu, nedorind sa stie pe unde imi umbla mintea.
-Cu ce?
-Scoala. Ma duc la concursul de dezbateri...
-Sunt sigur ca te vei descurca de minune, iubitule.
Iar acel cuvant...daca il va mai repeta de multe ori, voi fi in pericolul de a-l crede. Nu...trebuia sa pastrez distanta sau intr-un final voi suferii. Asta imi zicea ratiune, dar inima avea propria ei cale...
M-am trezit dorind sa aflu mai multe despre el...cine este cu adevarat...ce ii place...ce detesta. Toate lucrurile marunte ce caracterizeaza un om, dar pe care nu suntem deosebit de atenti pentru a le remarca. Vroiam sa stiu totul, dar in acelasi timp nu imi doream asta. Daca voi afla toate acestea, automat ma voi implica. Eram oare preagatit sa-mi asum asemenea riscuri?
Din pacate pentru mine...deja imi asumasem riscurile...si daca ceva va merge prost stiam ca voi fi nevoit sa suport consecintele.
-Randy...am inceput ezitand
-Ihi?
-Cum de locuiesti singur? l-am intrebat luandu-mi inima in dinti. Si-a deschis ochii si m-a privit, tacand pret de cateva momente ce mie mi s-au parut lungi, probabil gandindu-se daca sa-mi raspunda sau nu. Nu trebuie sa-mi zici nimic, daca nu vrei, am continuat cand am vazut ca ezita.
-Nu e vorba ca nu vreau, Brian. Doar ca nu prea vorbesc despre viata mea particulara.
-De ce?
-Pentru ca nimanui nu i-a pasat destul de mult incat sa ma intreba, banuiesc. Ochii sai au devenit mai adanci cand imi spusese acest lucru, semn ca intrebarea mea il afectase mai mult decat lasa sa se vada.
-Mie imi pasa, i-am zis fara sa ma gandesc.
Imi ciufulii parul rebel, apoi imi saruta buzele intredeschise.
-Observ...Pai...nu e mult de spus. Tatal meu a murit cand eram mic, iar mama a fost mai mult plecata. Caminul meu a fost strazile, iar familia, prietenii, zise oftand.
-Imi pare rau, Randy.
-Nu ai de ce. Pana la urma nu a fost asa de rau. In acest mod am invatat sa am grija de mine si sa nu depind de altcineva.
-Da...dar, nu te-ai gandit cum ar fi fost sa ai o familie obisnuita?
-Uneori. Nu mi-am batut capul prea mult cu idee asta. Nu avea niciun rost pana la urma.
-Eu m-am gandit, am continuat parca neauzindu-l. Nu ma plang de familia mea...mai bine zis de mama. E o femeie de nota 10, cu toate ca e aiurita si ma face sa cred ca eu sunt uneori parintele, iar ea e copilul. Am oftat, gandindu-ma la minuantele belele in care intra mama uneori, belele care imi lipseau acum. Ea imi condimentase viata...Si acum ce face mama ta? l-am intrebat.
-Ultima oara cand am vorbit era in Grecia. Nu prea tinem legatura. Ea ma intreba daca eu am nevoie de ceva, eu ii raspund ca nu, iar ea, ca sa nu se simta prea vinovata imi trimite niste bani, cica pentru cheltuieli. Cam la asta se rezuma relatia noastra.
Inima mi se strnase cand la l-am auzit vorbind asa. Vocea sa era rece, fara inflexiuni, dar sigur era rezultatul multor dati in care a fost nevoit sa priveasca adevarul in fata si sa-l accepte.
-Imi pare rau. Nu trebuia sa deschid subiectul. M-am ridicat intr-un cot, privindu-l mai deaproape. M-am aplecat peste el si i-am prins buzele intr-un sarut, incercand sa-i dau de inteles ca sunt alaturi de el. Mai bine nu foloseam cuvinte pentru ca, de cele mai multe ori, in situatii ca acestea, erau fara rost, superficiale.
-Stai linistit, nu ma deranjeaza defel.
M-am ridicat incet de langa el, avand grija cum pasesc ca sa nu-mi provoc mai multa durere decat simteam deja, dar nu am reusit sa nu ma stramb cand m-am vazut stand pe picioarele mele ce inca tremurau.
Unde mergi? intreba curios, incruntandu-se cand vazu cum ma clatin.
-La bucatarie...nu ai mancat nimic azi. Si nici eu.
-Stai in pat, imi ordona. Ma duc eu sa pregatesc ceva...
Am dat negativ din cap in semn ca nu, dar pana sa-mi dau seama ce face m-am trezit ridicat in aer si pus cu blandete pe suprafata moale a patului.
Ti-am zis ca ma duc eu. Trase plapuma peste mine si pleca in bucatarie...

"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#80
Ce dragut! :3 Mai ales ultima parte, sau atunci cand si-a marturisit trecutul. Chiar fac un cuplu frumos, dar, din pacate, niciunul din ei nu se gandeste inca la ceva serios. Relatia lor evolueaza incetul cu incetul. Astept sa vad cum va fi mai tarziu.
Well, am vazut niste greseli, cum ar fi in unele locuri ai vorbit la pozitiv si trebuia la negativ. Mi-am dat seama de asta din context, dar presupun ca nu e mare lucru, adica nu e prea grav. Sper ca Randy se pricepe sa gateasca. :)) Defapt, e barbatul perfect pentru Brian. :>
Anyway, frumos capitol Mira, il astept si pe cel al lui Trix. Ma intreb cand va mai urma o scena pe strada, in cartieri, stiti voi, lupte, batai, droguri etc. ^^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubire de cartier ▌▒ Zยzzααα ▒▌ 12 7.639 25-10-2010, 08:28 PM
Ultimul răspuns: _Andreea_
  Viata de cartier[hentai] Shadow. 15 17.968 23-01-2010, 01:11 AM
Ultimul răspuns: Miauu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)