Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire cu nabadai [shounen-ai]

#21
Vizita



Dupa catvea minute,Selena s-a reintors de la magazin.Era foarte speriata,insa nu vroia sa arate acest lucru.Inainte sa intre in apartament,a tras aer adanc in piept dupa care a deschis usa.Dupa ce a luat din dulapior doua lingurite,a intrat in living pentru a manca tortul de inghetata impreuna cu Ayumu.Acesta observa un oarecare tremur la fata,insa hotara sa nu bage in seama.Credea ca de vina este frigul provocat de inghetata rece.Insa dupa catvea secunde,blonda a scapat lingurita din mana,lucru care l-a speriat pe saten.
-Sel,esti bine?Intreaba acesta luand-o in brate.
-Da,ma simt putin rau.Cred ca nu mi-a cazut bine mancarea.
Cand Ayumu a luat-o de maini,a observat ca incheietura bratului stang avea mici urme movulii.Se uita suspicios la fata,dupa care a intrebat-o pe un ton autoritar:
-Cine te-a strans in felul aceasta?Ti-a invinetit incheietura.Spune baiatul masand-o usor.
-A,cred ca am avut un elastic de par.Mai patesc asa.Raspunde Selena incercand sa schiteze un zambet.
-Te-ai intalnit cu el,nu-i asa?
In acel moment,blonda a inceput sa planga.Era ingrozita.Intalnirea cu Leon o speriase foarte tare.Nu putea sa isi scoata din cap aceea privire rece si plina de neincredere.Satenul o lua usor in brate si o duse in dormitor,unde o aseza pe pat.Dupa ce ii dadu un sarut scurt pe frunte,iesii afara,lasand-o pe blonda aproape adormita.Era foarte obosita.Cu toate ca incerca sa evite acest lucru,corpul era mai puternic decat ea.In timp ce statea intins pe canapea,Ayumu se gandea la diferite lucruri.Ar fi vrut sa o iubeasca pe Selena la fel ca inainte.Totul era atat de bine in urma cu cateva luni.Dar o data cu aparitia roscatului,a inceput cosmarul,ce la inceput parea un vis frumos.Nemaiputand rezista,baiatul a adormit cu capul pe perna roz ce i-o daruise Selenei in urma cu ceva timp.



*



* *




Dis-de-dimineata,blonda se trezii prima.Vazand ca fostul ei prieten inca doarme,se hotara sa pregateasca micul-dejun,dupa care sa se pregateasca pentru scoala.Se hotara sa gateasca mancarea preferata a satenului:sunca cu oua.Stia ca acesta adora sa manance acest fel de dimineata,asa ca se puse pe treaba.Dupa cateva minute,fata aseza farfuriile pe masa,dupa care se indrepta spre baie.In timp ce cada se umplea,fata se privea in oglinda,inspectandu-si corpul.Niciodata nu avuse-se obsesia de a se uita in oglinda zeci de minute,plangandu-si de mila cand punea cate un kilogram.I se parea o prostie acest lucru.Doar ii placea sa isi vada reflectia.Stia ca celei din oglinda ii poate spune si cele mai intime secrete ale ei,pentru ca niciodata nu le va dezvalui nimanui.Dupa catvea minute,intra in apa fierbinte.Simtea cum fiecare muschi i se destinde,cum se revigoreaza.Dupa catvea minute de relaxare,se hotara ca este timpul sa iasa din cada.Nu era genul de fata care sa petreaca zeci de minute in apa,exasperandu-i pe cei din jurul ei.In timp ce isi trecea prosopul din bumab peste trupul i ud,a auzit niste zgomote prin casa,semn ca Ayumu se trezise.
-Buna dimineata.Spune aceasta intrand in bucatarie.
-Neatza frumoaso.Ti-ai amintit ca asta imi place sa mananc?Arata delicios.
-Ma bucur ca iti place.Eu am mancat.Ma duc sa ma imbrac pentru ca azi trebuie sa fiu la scoala cu o ora mai devreme.Avem inspectie la japoneza si trebuie sa pregatesc clasa.Spune blonda apropiindu-se de dormitor.
Dupa ce satenul isi servii micul-dejun,stranse tot ce era pe masa,si se reintoarse in living.Isi lua la revedere de la Selena,care iesii vijelios din apartament,din cauza ca intarziase.Dupa cateva minute,in usa s-a auzit o bataie destul de apasata.Crezand ca blonda a uitat ceva,s-a grabit sa deschida.
-Ce ai mai ui...tu?Ce cauti aici?Intreaba baiatul uimit.
-Am venit sa te vad.Ce,nu am voie?
-Leon,te rog sa pleci.Noi doi nu mai avem nici o legatura.Asta e casa prietenei mele.
-Prietena ta?Iar o amagesti?Sau ea se amageste crezand ca ma vei uita?Ce figura e fata asta,imi vine sa rad!Spune roscatul apropiindu-se de Ayumu.
-Nu are de ce sa se amageasca.Pentru ca este prietena mea.La propriu!
Dar nu a mai putut spune nimic,buzele sale fiind acaparate de cele ale lui Leon.Dupa ce a vazut ca nu se poate impotrivii,s-a lasat in voia sentimentelor,participand cu aceiasi intensitate la sarut.Chiar daca vroia sa nege,buzele sale tanjeau dupa gustul celor ale roscatului,iar trupul sau inca tremura la atingerea sa.Ii parea rau ca nu se poate impotrivi,insa sentimentele erau mult prea puternice pentru a fii controlate.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#22
Cererea



Minutele treceau,iar ce doi continuau sa se saruta.Ayumu stia foarte bine cat de mult greseste,insa sentimentele erau mult prea puternice.Dar zgomotol puternic al usii i-a facut pe cei doi baieti sa se opreasca.Persoana care ii privea mahnita nu era nimeni alta decat Selena,care se intorse-se din drum pentru a-si lua o carte.Insa realiza ce greseala imensa facuse.Ii privea si nu ii venea sa creada.Dupa ce s-a dezmeticit,a iesit vijelios din apartament,trantind usa dupa ea.Satenul a vrut sa o opreasca,insa a fost oprit de Leon.
-I-a mana de pe mine.Te rog sa pleci in acest moment.Cred ca logodnica ta te asteapta acasa.Striga Ayumu indepartandu-se de barbatul din fata sa.
-Vad ca ai atitudine.Imi place asta la tine.Voi pleca,insa nu pentru ca mi-ai cerut tu acest lucru.Ne vom mai intalnii.
Satenul parca nici nu auzise mesajul din partea roscatului.Isi lua geaca de pe marginea canapelei si o lua la fuga pe scarile blocului.Vroia sa o prinda din urma pe Selena,pentru a-i explica absolut tot.Si pentru a-i cere un lucru.Stia ca sansele de a fii din nou cu Leon erau infirme.Asa ca se hotara sa isi puna ordine in viata.In cele din urma,a ajuns-o pe blonda.Din cauza ca nu a putut sa o prinda bine de brat,a reusit sa se dezechilibreze,cazand peste ea.Cei doi se priveau adanc,parca fiecare cauta sa desluseasca misterele din privirea celuilalt.
-Selena,trebuie sa iti explic ce s-a intamplat.
-Nu vreau sa aflu nimic.Acum date.
In acel moment,Ayumu a sarutat-o apasat pe fata.Dorea parca sa absoarba toata vitalitatea din buzele blondei.Dupa ce s-au despartit,satenul i-a trecut mana prin par,dupa care a intrebat-o:
-Vrei sa fi prietena mea?
-Tu te auzi ce imi ceri?Pana ieri erai indragostit pana peste cap de tipu ala,si acum imi ceri sa iti fiu prietena?Intreaba Sel uimita.
-Tu spune doar da sau nu.Raspunsul tau ma intereseaza.
-Accept.Vreau sa fiu prietena ta...di nou.
Dupa ce a auzit raspunsul afirmativ,Ayu a sarutat-o din nou.Insa simtea ca ceva nu mai este la fel.Era cosntient de faptul ca nu o mai iubea.Insa era sigur ca daca se va stradui,va reusi sa il uie pe Leon.
La vila,roscatul state-a intins pe canapea si se gandea la sarutul avut in urma cu cateva ore.Pur si simplu privea tavanul inalt si isi atingea buzele.Dar a fost trezit din starea de visare in care cazuse de vocea lui Lilian.
-Iubitule,cred ca ar trebui sa iesim in oras.
-De cand pana cand?Sarbatorim ceva sau ce?Nu vad motivul.
-Nu...doar ca,nu am mai iesit de foarte multa vreme impreuna.Si imi este dor de zilele in care toate fetele ma invidiau ca eram prietena celui mai mare star TV.Spune roscata asezandu-se in bratele lui Leon.
-De parca tu nu esti actrita.Si eu eram invidiat.Pe timpurile alea,imi placea sa atrag privirile celor din jur.Eram la inceput,vroiam totul.Insa acum,ca am absolut tot ce vreau,parca incep sa ma maturizez.
-Mi-as dorii sa o vad si pe asta.Cand tu nu vei mai cocheta cu toate fetele pe care le vezi,eu ma voi retrage din lumea filmului si imi voi incheia cariera.VIne replica roscatei care radea usor.
In parc,Ayumu si Selena se plimbau de mana.Ca in vremurile bune.Blonda era extrem de fericita,iar acest lucru i se putea citii pe chip.Satenul zambea,insa iti puteai da seama foarte usor cat este de nefericit.Daca in urma cu ceva vreme era foarte fericit cu Sel,de ce nu ar fi si acum?Dupa aproximativ zece minute,cei doi s-au intalnit cu Sousuke si Kiniaro.La vederea lor,baietii au fost foarte uimiti.
-Mai,mai dar ce avem noi aici?De cand sunteti voi doi impreuna?Intreaba brunetul curios.
-De aproximativ,doua ore.Vine replica lui Ayu ce zambea usor.
-Felicitari omule.Imi pare bine ca ti-ai dat seama ca papusa asta e fericirea ta.Spune rebelul dandu-i prieteneste o palma peste spate satenului.
-Nu trebuia sa dai.Ultima oara cand ai fost asa "prietenos" cu mine,am stat la pat doua zile.Asa ca mai usor.
Cei patru prieteni radeau in hohote.Ayumu vroia din rasputeri sa il uite pe Leon si sa i se dedice in totalitate Selenei.Ea a fost alaturi de el inca de cand acesta la parasit.Stia ca baiatul nu o mai iubeste,insa nu inceta sa spere ca va venii o zi in care dragostea va inflorii din nou intre ei,exact ca inainte,cand erau cel mai frumos cuplu din intreg liceul.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#23
Va anunt ca acest fic este aproape de sfarsit.

Speranta renaste


Zilele trecea,iar cei patru prieteni continuau sa faca plimbari prin parc.Era o zi de sambata,iar ceasul indica ora 15:00.Din cauza orei de varf, orasul era extrem de aglomerat.In timp ce stateau pe una dintre bancutele asezate in jurul spatiului verde,Ayumu a zarit un chiosc cu racoritoare,chiar la intrarea in parc.Dupa ce le-a spus prietenilor sai unde se duce,a inceput sa fuga spre locul unde il astepta o sticla cu apa rece ca gheata.In timp ce se grabea,a simtit cum este brusc apucat de brat.Mai ca era sa cada.Cand s-a intors,a vazut ca persoana ce il oprise din drum era Zack.Nu stia ce mai vrea de la el.Leon era cu Lilian,iar satenul isi pierdu-se orice sansa de impacare.
-Ce mai e de data asta?Intreaba baiatul dand din picior.
-Vreau sa vorbesc cu tine.Neaparat.
Ayumu s-a conformat si a plecat cu Zack spre un loc mai retar.Nu vroia sa fie deranjati de nimeni.Acesta a putut observa ca prietenul fostului sau iubit era putin ingrijorat.Cand au ajuns la locul cu pricina,cei doi s-au asezat unul langa altul.
-Acum putem vorbi.Spune-mi ce vrei de la mine.
-Vreau sa te rog un lucru.
-Ascult.Spune-mi ce vrei si lasa-ma sa plec.Iubita mea ma asteapta.
-Tocmai despre asta e vorba.Intoarce-te la Leon.
Vestea a cazut ca o bomba pentru saten.Ce spuse-se Zack in urma cu cateva secunde?Cum s-ar fi putut asa ceva?Din cate isi amintea,roscatu era impreuna cu fosta si poate actuala sa logodnica,Lilian.Totul era atat de ciudat,incat nu putea sa inteleaga nici macar o iota din ce spuse-se baiatul cu par albastru.
-Stai putin.cred ca auzul imi joaca feste.Tu tocmai mi-ai spus sa ma intorc la Leon?Dar cum se poate asa ceva?Din cate stiu yo...
-Da!Tu stii ca este impreuna cu roscata.Si asa este.Insa nu e fericit.Se preface.A jucat tot acest teatru pentru tine.Stia ca alaturi de el,tu nu vei fi fericit.Dar acum,este gata sa renunte si la cariera lui pentru tine.Te iubeste.
Satenul era extrem de confuz.Daca tot ce spuse-se Zack era adevarat,si Leon il iubea cu adevarat,atunci totul era minunat.Insa isi amintii brusc faptul ca in urma cu catvea zile ii ceruse Selenei sa ii fie prietena.Ce i-ar spune acum?"Selena,stii eu m-am impacat cu Leon.S-a termiant totul intre noi"!Nici decum nu ar fi putut face acest lucru.O iubea,in felul sau.Simtea ceva frumos pentru ea...insa ca de la frate la sora.Era pus intr-o situatie extrem de neplacuta.Intr0un final,si-a luat la reveder de la Zack,multumindu-i pentru tot ce i-a spus.In timp ce se inrepta spre banca unse se aflau prietenii sai,Ayumu se gandea la ce avea de facut.:sa se desparta de Selena si sa se intoarca la Leon sau sa continuie relatia cu blonda?Dupa catvea minute,a ajuns la prietenii sai.
-Iubitule,s-a intamplat ceva?Te vad cam abatut.Intreaba Sel oarecum ingrijorata.
-Nu,sigur ca nu.Sousuke,pot sa vorbesc ceva cu tine?Kiniaro..ai tu grija te rog.
Brunetul si-a dat imediat seama despre ce era vorba si incepu sa vorbeasca cu fata,in speranta ca aceatsa nu va vedea ingrijorarea de pe chipul prietenului sau.Ajunsi in partea opusa a parcului,cei doi baieti s-au sprijinit de un gard inalt,ce dadea spre o gradina plina cu flori.
-Ce s-a intamplat?De ce esti atat de ingrijorat?
-Cand m-am dus sa imi cumpar apa,m-am intalnit cu Zack.
-Ah,prietenul ratacitor.Ce ti-a spus de te-a speriat in halul asta?
-Nu sunt speriat!Lasa-ma sa vorbesc si nu ma mai intrerupe.Mi-a spus ca Leon este indragostit de mine si ca este foarte nefericit cu Lilian.
-Da,si eu am luat olimpiada pe tara la fizica.Fii serios.Tipu asta te-a aparasit.De ce crezi ca si-ar schimba brusc parerea?Intreaba Sousuke suspicios.
-La acelasi lucru m-am gandit si eu,insa daca nu minte?Nu mi-ar ierta-o niciodata daca el ar suferii din cauza mea.Spune Ayumu oftand.
-Esti prost!Nu pot sa cred ca inca ai incredere in tipu ala.Cu Selena ce vei face?
-Asta e partea proasta.Nu vreau sa o ranesc.
-Stii...eu am observat un lucru:Kiniaro o soarbe din priviri.
Satenul era putin uimit.Prietenul sau cel mai bun era indragostit de iubita sa?Se pare ca si-a ascuns foarte bine sentimentele,daca nimeni nu si-a dat seama in tot acest timp.Daca blonda ar reusii sa se indragosteasca de el,totul ar fi minunat.In timp ce se reintorceau la locul lor,i-au vazut pe Selena si Kiniaro foarte apropiati.Mai bine spus,se sarutau.Ayumu si Kiniaro se uitau unul la altul si zambeau.Se pare ca in sfarsit totul era bine.Satenul era atat de fericit incat ar fi vrut sa tipe de bucurie.Insa isi amintii ca undeva,este asteptat de marea lui iubire,asa ca vroia sa rezolve cat mai repede situatia cu Selena si Kiniaro,pentru a putea merge la Leon.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#24
deci...
intai de toate sunt supi p tn:((((((
eu ador ficul asta si u m-ai omorat si mi-ai rfrant inima cu vestea terminarii lui....te rog zi-mi k-i o gluma:((((
nu poti sa-l termini acum knd si cclasa mea s-a indragostit d el:((( vrei sa ma omoare colegii? :o3:o3...
oricum ms d capitol...si de suspansul in care ne invalui...nu am ce comenta la cap asta,cu exceptia faptului ca este minunat si nu incetezi sa ma uimesti cu talentul tau de scriitoare...si...
...sa stii k ficul asta m-a inspirat si p mn sa creez unul...thx pt el
janee! pupici dulci si sa vedem un nou capitol curand!
[center][Imagine: siggi1wf5.png][/center]

#25
Oh yeeeeeee.... Am citit si eu in sfarsit toata povestea si ah... e de vis... I love Leon :001_wub: ... Sper ca , Kiniaro sa o seduca pe Sel ... Si ea sa il uite pe Ayu(desi e cam imposibil la cat de BUN poate fi baiatul ala) ...
Si heii... cum sa il termini??? deja? :| . Sor'mea , ma dezamagesti :| se poate asa ceva?
Stiu ca este totusi ficul tau , dar nou vrem mai mult ... Mult mai mult :5:
Ce sa mai zic , decat ca astept continuarea ... Chuu
App am stat de la ora 9:30 dimineatza pana la 1 dupa-amiaza sa iti citesc tot ficu... deci ai o noua fana... Your sis :o13:
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#26
Acesta este ultimul capitol.Sper ca v-a placut acest fic.Enjoy!


Iubire cu nabadai


In timp ce Sousuke si Ayumu se apropiau cu pasi mici de banca,blonda si brunetul inca se sarutau.Un lucru era cert:daca sarutul lor era atat de pasional inseamna ca exista un sentiment frumos intre ei.Deodata,satenl le-a sarit in fata,reusind sa ii sperie.Crezand ca acesta se va bate cu Kiniaro,Selena se ridica brusc d epe suprafata pe care statea,incercand sa explice totul.
-Ayu,nu e ceea ce crezi,adica am vrut sa zic...
-Sel,de ce te complici sa imi explici totul?Stiu foarte bine faptul ca amicul meu te place,sau mai bine spus te iubeste.Si vreau sa cred ca si tu simti acelasi lucru.
-Asta vroiam sa iti spun,insa nu am stiut cum.Aseara,in timp ce stateam in pat,m-am gandit foarte bine si mi-am dat seama ca il iubesc pe Kiniaro.Sper sa nu te superi,insa vreau sa ne despartim.
Satenul ii mangaie usor obrazul,dupa care ii spuse zambind:
-Nu am de ce sa ma supar.Fiti fericiti!Dar daca nebunu asta nu se comporta frumos cu tine,sa vii sa imi spui.Si va avea de-a face cu mine.Spune satenul razand.
Din spatele sau,a aparut Zack,care avea un zambet ciudat pe buze.Fata si cei doi baieti si-au dat seama ca ceva avea sa s eintample,asa ca au plecat usor.Nu vroiau sa ii deranjeze pe cei doi.
-Ayumu,am auzit ca tocmai te-ai despartit de Selena.
-Da.Si ce e cu asta?Spune baiatul neintelegand ce se intampla.
-Nu ai uitat ceva?Sau mai bine spus,pe cineva?
Satenul a stat,s-a gandit cateva minute,dupa care chipul i s-a luminat brusc.Si-a amintit de Leon si de faptul ca acesta il iubea.Dar nu stia ce s afaca.Daca Lilian il va impiedica sa ajunga la roscat?Oare aceasta vroia sa se interpuna intr ei?Atunci totul era pierdut.Dar vedea ca baiatul din fata sa este fericit.
-De ce iti ranjesti dintii?
-Se numeste zambet.Dar prefer sa nu iti spun nimic.Mai bine dute tu la el acasa si vezi despre ce e vorba.
Ayumu a aprobat din cap,dupa care a inceput sa fuga.Nu ii pasa de ce se intampla in jurul sau.Nu il interesa daca loveste orasenii ce mergeau pe strazi sau ca trecea printre masinile ce circulau cu viteza pe strazile mari.Era aproape ora 15:00,asa ca soarele stralucea cu putere pe cer,luminand totul in jurul sau.Dupa catvea minute de mers alert,satenul a ajuns in fata casei unde locuia Leon.A ezitat putin,insa in cele din urma a apasat pe clanta.Usa s-a deschis zgomotos,permitandu-i baiatului sa intre.In living,nu era nimeni.Mai mult de atat,casa parea pustie.Pentru o clipa,a fost speriat.Insa o voce calda ce se auzea din spatele sau,l-a readus cu picioarele pe pamant.
-Am stiu ca vei venii.
-Angela.Nu stiu ce sa spun.
-Stiu eu.Da-mi voie sa te imbratisez.Spune bruneta plangand de fericire.
Ayumu a fugit in bratele fetei,tinand capul pe pieptul ei.Aceasta tinea la el ca la un frate mai mic.In timp ce ii mangaia parul saten,lacrimi ii curgea din ochii ei negri,prelingandu-se pe gat,pana ce ajungeau pe obrazul baiatului.Acesta se uita la ea,dupa care cu degetul mare ii sterse urmele ude de pe obraji.
-Nu mai plange.Stiu ca tu intodeauna a tinut la mine,chiar si atunci cand fratele tau a avenit cu Lilian.Apropo,ea unde este.Nu ii simt prezenta aici.
-A plecat ieri in New York.Dupa ce s-a despartit de Leon.Sau mai bine spus,el a pus capat relatiei cu ea.Stiu ca ma vei intreba de ce asa ca iti voi raspunde acum:pentru ca te iubeste.Zilele lui fara tine au fost multe ore fara scop.Spune bruneta zambind.
-Unde e?Vreau sa il vad.
Angela facu semn spre etajul superior al vilei,facandu-l pe Ayumu sa isi dea seama despre ce loc vorbea.Aceatsa a urcat rapid pe treptele de marmura acoperite cu o bucata de mocheta verde,pana ce a ajuns la un hol lung,in al carui capat se afla dormitorul.Acesta l-a strabatut usor,ajungand in fata camerei cu pricina.Din interior,nu se auzea nimic.A ezitat putin,insa pana la urma a intrat.Totul era la fel.In patul mare,Leon se odihnea.Acesta a pasit usor pe parchet,asezandu-se langa el.Dormea atat de frumos.Cand a vrut sa il sarute,a simtit cum o mana puternica il tranteste in pat.Deasupra sa se afla roscatul.
-Leon...nu dormeai?
-Ba da.Dar te-am simtit cand te-ai asezat langa mine.Spune acesta bagandu-i mana pe sub tricou.
-Nu vreau sa ne mai despartim.Spune satenul mangaindu-i chipul roscatului.
-Fi sigur ca acest lucru nu se va mai intampla.
Cei doi si-au unit buzele intr-un sarut lung si pasional.Erau fericiti.In ciudat a tot ce s-a intamplat,iubirea lor a supravietuit.Si acum era mai puternica decat inainte..Minutele treceau,iar buzele lor continuau sa se dezmierde una pe cealalta.In camera nu se auzeau decat respiratiile grele ale celor doi.Brusc,hainele au inceput sa dispara.Leon ii saruta gatul satenului,coborand mai jos,pe abdomen.Acesta scotea gemete imperceptibile,in timp ce iubitul sau ii mangaia trupul.
-Leon...te iubesc.Spune Ayumu gafaind.
-Si eu.
Afara incepea sa se insereze.Soarele se ducea la culcare,facandu-i loc Lunii misterioase.Cei doi indragostiti continuau sa se sarute tandru.Oricat de departe ar fi fost unul de celalalt,nu s-ar fi uitat,pentru ca intre ei dainuia iubirea.O iubire cu nabadai.

*Sfarsit*
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubire cumparata [shounen-ai / yaoi] Ice_angel_234 32 25.577 23-07-2009, 11:08 PM
Ultimul răspuns: Aiumy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)