Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iti aduci aminte?

#31
.....daca stau bine sa ma gandesc, acum 2 ani am citit pe internet ceva despre un anime "Sekai-ichi Hatsukoi" si mi-a placut ideea, m-am mai documentat si am aflat ca este un anime yaoi = boyxboy . Nimic in neregula cu asta ....am vazut primul episod - *BOOM* portita catre un alt taram deschisa 21. Avand in vedere faptul ca anime-ul nu contine scene "hardcore" a fost ca oricare alt romance . Si de aici a inceput aventura yaoi 21 Ce pot sa spun, sunt slabiciunea mea, chiar daca nu am mai vazut unul de cateva luni bune...T_T.
Mdeci, concluzia : prima impresie - Crazy-monkey-emoticon-084 ^^


Iti aduci aminte de vreun profesor pe care nu-l suportai/nu te suporta din scoala generala ?

#32
In generala... nope. Poate doar profa de franceza care m-a prins copiind la tabla - am fost atat de istet incat mi-am notat terminatiile verbelor in palma... foarte istet! - si i-a spus mamei. Dar imi aduc aminte de multi... destul de multi profi pe care ii uram la liceu (cand am inceput sa fiu si eu contient care-i rostul profilor pe planeta). Si de unii chiar la facultate.

Iti mai aduci aminte de prima bataie?
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

#33
Sincer, nu. Asta pentru ca am locuit cu curte cu un var mai mare ca mine cu patru ani si bataia=joaca la noi, si ce e drept ne jucam de dinainte sa invat sa vorbesc.
Desi sunt o persoana care spune destul de des "Vrei bataie?" sau "Hai sa te batem!", nu am avut batai serioase, din ura sau orice altceva. Asta si pentru ca atunci cand sunt pe punctul de a incepe ceva se gaseste un bun samaritean -a se citi prieten care ori stie ca o sa am un ochi vanat dupa ori nu vrea sa am probleme- sa ma tina de maini.
Deci am evitat bataile, insa mai am din liceu asa ca nu e timpul pierdut.


Imi mai aduci aminte prima data cand te-ai pierdut de parinti/te-ai ratacit?
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#34
Nu imi aduc aminte exact prima ratacire, dar in schimb imi amintesc ca eram mai mica si ma intorceam din mare si nu mai gaseam umbrela familiei pe plaja. M-am invartit pe acolo panicata pana mi-a facut mama cu mana.

Iti aduci aminte ce ai scris prima data cand ai scris pe un perete (scris, desene, wutevar)?
[Imagine: 7rA0Lg3.png]

#35
Sincer, nu. In general am fost un copil cuminte. Nu mazgaleam peretii. Doar banuiesc ca primul graffiti vazut de mine (nu facut) a fost cel din curtea liceului de chimie... si era ceva ce aducea cu aparatul genital masculin.

Iti mai aduci aminte cum a fost prima excursie?
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)