Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iti aduci aminte?

#21
Can't say that i do, deoarece am aflat de sex de la o varsta destul de frageda si nu am avut sansa sa fiu socat ca barza nu e cea care aduce copiii pe lume. Probabil am a avut o reactie de genul: "Ohh, deci asa se face, ca sa vezi". Sexul e banal oricum, everyone does it, se vorbeste peste tot de el, nu stiu ce reactii speciale poti avea, poate doar daca esti o mimoza frigida sa mai ai parte de o supriza, in rest, cum zicea Puya: "Sexul este peste tot, in scari de bloc, la private spice non stop". Anyway....

Iti aduci aminte cand te-ai batut prima data cu cineva?
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#22
Nu, nu imi aduc aminte prima bataie, asta pentru ca am locut o buna perioada langa verisorul meu mai mare si am inceput sa ma bat cu el cu mult dinainte de a-mi dezvolta memoria.


Iti aduci aminte prima data cand ai fost la Mc? (idk)[/align]
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#23
La Mc? Cred ca in clasa a Viii a fost prima oara c?????d am fost la Mc 21))

Iti aduci aminte c?????d ai mancat prima ta shaorma cu de toate? 21
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#24
Da si nu mi-a placut.
Iti aduci aminte cat de stresanta era clasa a 8-a? (mie imi vine sa ma omor cand ma gandesc la examen)

#25
Sincer, nu m-am stresat foarte tare. Daca intr-a5-a eram hardcore, cu media 10 and shit, deja in clasa a 8-a eram destul de chill, stiind ca am medie pentru liceul la care-mi doream sa intru. Am fost prima generatie cu teze unice si stiu ca la prima teza de matemtica stateam in curtea scolii cu o colega (M, cea din povestea precedenta, de pe pagina 2) si cantam melodia aia stupida cu "here's a llama, there's a llama", in timp ce ai nostri colegi aproape plangeau de emotii. Nu pot sa zic ca nu am avut si eu emotii, eram un copchil ambitios si orgolios, dar cred ca "stres" este prea mult. Acum ca am trecut nitel mai mult prin viata, pot spune ca genul acela de "stres" l-as vrea zilnic. xD


Iti mai aduci aminte prima ta ragaitura in public? (e totu' prea dragut p'aici)
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#26
Here's a llama there's a llama and another little llama, fuzzy llama funny llama llama llama duck ....genial, danisnotonfire ^ ^ .

Acum, sa-ti raspund la intrebare : anul trecut iesisem cu o prietena in parc sa ne plimbam sii ne luasem cate o doza de suc, ne asezam pe o bancuta si in momentul in care tot parcul se umpluse de oameni, amandoua tragem cate o ragaiala zgomotoasa si toata lumea se uita la noii si in moment ala ne-a pufnit rasul ....mda, apoi ne-a cuprins rusinea si am plecat acasa (moment jenant) .

Iti aduci aminte de prima noapte alba ?

#27
Pfff, au fost atat de multe incat greu imi este sa mi-o amintesc pe prima, dar cel mai probabil a picat de Revelion undeva prin scoala primara. Acum de cateva luni incoace fac numai nopti albe, prin urmare o intrebare mai buna ar fi daca imi mai amintesc ultima noapte pe care am dormit-o XD.

Iti mai aduci aminte de prima experienta la cinematograf?
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#28
Imi aduc aminte perfect prima mea experienta in cinematograf. A fost in clasa a vii-a si a fost la filmul Journey to the center of earth...n-a fost cine stie ce atunci 21

Iti aduci aminte care a fost cauza celei mai ciudate intalniri ale tale? (Intrebare de pe un ambalaj de guma Five) 21))
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#29
Well, era prin 2007 si m-am intalnit cu o tipa de pe un forum anime sa-i vand o manga, pe care se nimerise sa o am dublura. Aveam vreo 13-14 ani p'atunci, nu-mi amintesc numele/username-ul tipei sub nicio forma, dar stiu ca i-am zis mamei ca ma vad cu o prietena, ca ar fi stat cu morcovu' in dos sa stie adevaru' (oameni dubiosi de pe net, ewew xd). Stiu doar ca tipa era tare ciudatica si m-a cam speriat nitel, nu-mi amintesc mari detalii. Deci aceasta a fost cauza, dorinta de a scapa de un volum manga.
Nu-i mare lucru, probabil au fost altele mai "ciudate", dar tematica forumului m-a indreptat cu gandul spre acea amintire.

Iti mai aduci aminte prima oara cand ai facut ceva "gresit"? (ex: primul fum de tigara/joint, prima gura de alcool, un pachet de guma furat din magazin, semnatura a parintelui falsificata pe lucrarea la matematica etc.)
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#30
Ohhh,daaa!! Crazy-monkey-emoticon-127 Aveam 16 ani cand m-am apucat de fumat. Eram la liceu,colegi noi,zona noua,chestii,smecherii 24 Intr-o pauza vine o tipa si-mi da o tigara,spunandu-mi sa stau cu ea la fumat. Eu ma uitam interzisa cand la ea cand la tigara,ca nu stiam ce sa fac 24 Ma intreaba ea daca nu fumez si eu repede " Ba da,sigur ca fumez,cum sa nu fumez" 4 Ma uitam la ea sa vad cum se procedeaza,mi-am aprinso,am fumato pe toata,fara sa tusesc, fara sa-mi fie rau DAR.... cand sa ma ridic , sa plec... pauza!! 24 Doua ore n-am putut sa ma ridic de pe banca 24 nu-mi era rau,dar nu puteam sa stau in picioare,nici daca ma sprijineai! 24 E o amintire foarte amuzanta pentru mine,din motivul asta (printre alte milioane de motive) iubesc tigarile,am doar amintiri amuzante legate de ele. 24

Iti mai aduci aminte cum ai reactionat, cand ai vazut prima ta scena yaoi? 048
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)