Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebari si raspunsuri din Naruto

#11
Eto...parerea personala..nu adica...in shippuuden Yamato ii zice Sakurei ca incepe incet incet sa se indragosteasca de Naruto dar nu apuca sa termine propozitia...sau asa ceva.

DA!Se intoarce sa`l cucereasca >.>

Any Questions?
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#12
Am si eu o intrebare,pentru ca mam uitat putin peste cap.411
din naruto shippuden manga si nu am inteles ceva:
dupa lupta cu hachibi ce se va intampla cu sasuke,se va intoarce in konoha sau la madara ?

#13
inca nu se stie daca sasuke se va intoarce la Madara sau in konoha deoarece in ultimul capitol adica 415 a terminat lupta cu 8 cozi. asa ca mai ai de asteptat pana sa specifice in manga. vrea sa stiu si eu ce poate face rineganul si ce clan il poseda.
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.






#14
da...nu am de gand sa raspund la intrb de acolo k nu am timp...4dar pt cei ce vor sa afle mai multe despre naruto[personaje,jutsuri,kyuubi,etc] va propun sa intrati pe http://naruto.wikia.com...sper sa va ajute3app...eu nu am inteles faza cu itachi...eu una nu cred k e bun[but is so cute:X]



[Imagine: 28223o2.jpg]
My manga list



[Imagine: chibi_1290.gif]
, chibi-ul lui anonim_alex

Feed, cum il cheama p`asta? Asta de sus 5



[Imagine: mkdlaw.jpg]

#15
Cel mai probabil la Madara,sa-i dea "recompensa" dupa care 100% se intorace in Konoha...sa omoare membri consiliului....
[Imagine: Alugays.png]
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul AnimeZup
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4
7) Zambesti, sau chiar razi

#16
1. Sasuke nu se intoarce la echipa,se intoarce in konoha,dar sa o distruga...nu doar sa omoare cei 3 batrani.

2. nu mai este Yamato-sensei,tot Kakashi este sensei-ul la echipa,Yamato doar il ajuta cu naruto,ca ii poate controla puterile de kyuubi.

De asta se numeste Team Kakashi,pentru ca,Kakashi e leaderu....
[Imagine: Alugays.png]
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul AnimeZup
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4
7) Zambesti, sau chiar razi

#17
cam asa cum zice yaiba,ptr k yamato e singurul kre poate
controla intrun fel puterea lui kyuubi,pana la o anumita coada Smile
cred k pana la 4a

#18
as avea si eu o intrebare .sunt noua pe forum si as vrea sa stiu cand o vom vedea pe Konan in actiune daca o vom vedea?

#19
as avea si eu o intrebare .sunt noua pe forum si as vrea sa stiu cand o vom vedea pe Konan in actiune daca o vom vedea?avand in vedere ca este preferata mea as vrea sa stiu mai multe despre ea.si as mai vrea sa stiu daca Pein e fratele lui Naruto? Konan si Pein o sa moara?

#20
Inca nu se stie cine stie ce..Numai ce a aparut in manga..avand in vedere ca nici eu n`am mai citit nu prea stiu ce s`a intamplat...oricum,mai mukt de manga nu stiu
[NarutoCentral biographie]
Konan is the only female member of Akatsuki and the only person to call Pein by his name. She has blue hair with a paper flower accessory in it, but beyond that she remains a mystery. Konan displays the ability to separate herself into sheets of paper that then form into origami-like butterflies.
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.699 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.354 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)