Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebare...

Ce ai schimba la infatisarea lui Lee?

Lasa-ma sa ma gandesc ... : Totul ! -_- Incepand cu sprancenele alea stufoase si terminand cu costumul lui verde O.o


Next : Care ar fi viitorul celor trei protagonisti , dupa sperantele / dorintele tale ? [ Protagonisti : Sasuke , Sakura si Naruto ]



Care ar fi viitorul celor trei protagonisti , dupa sperantele / dorintele tale ? [ Protagonisti : Sasuke , Sakura si Naruto ]

Să plece in lumea lor, să devină mai puternici şi după ceva timp să se întoarcă în Konoha pentru ai ajuta ca să scape de Veveriţa cu şaişpe` cozi [ idee trăsnită =]] ]

Crezi că Kakashi îşi va găsi perechea ?
[Imagine: Hm757.png]





Nu stiu, poate --.-- depinde la cum este Kakashi. Am auzit eu ca Rin aia care era cu el in echipa traieste deci este posibil 106

Pe cine crezi ca ar alege Naruto: Sakura/Hinata?


Păi...să ne gândim logic. După cum ştim, Sakura i-a confesat la Naruto iubirea ei nemuritoare pentru el, după ce în sfârşit a realizat ca Sasuke nu avea să o iubească niciodată, însă Naruto i-a spus că nu vrea să fie luat de prost şi i-a spus că ar fi mai bine să se întoarcă acasă...Deci să presupunem că ar alege-o pe Hinata.

Next: Dacă Naruto ar fi să treacă de partea lui Sasuke, ar face-o ca să îl aducă înapoi în Konoha sau să îl ajute să se răzbune şi dupaia să se intoarcă împreună?
Who cares if we will meetagain?

[Imagine: ao_no_exorcist_by_somini-d47i3rl.png]

It's obvious that we're not friends.

Poi, desigur ar face- o ca sa il aduca inapoi. Stim cu toti de ce =.= [ ma rog, daca nu stim cu totii, sa va documentati, nu mai spun incaodata o.O] => ce poate face lenea din om 37

Crezi ca Sakura il iubeste cu adevarat pe Naruto sau inca il iubeste pe Sasuke sau nu isi da seama? [lipsa de inspi]

La Naruto doar tine. Tine la el ca la un prieten ce ii este. Mai exact ca la un frate. Cat despre Sasuke... Parerea mea e ca inca il iubeste, sau mai bine zis inca mai tine mult la el desi se minte singura. Adica se vede clar... Cand vine vorba de Sasuke imediat se strange in ea...

Merita Danzo sa moara?
[Imagine: EnvYQ.png]

Da, sigur ca merita, sunt foarte multe motive dar nu le enumar. 1, este prefacut si un mare idiot, 2. este un mincinos si inca o mie de alte motive...22

Daca ai putea schimba ceva la atitudinea lui Naruto, ce ai schimba?

Nu stiu, mie imi place asa cu este e; ^_________^ E dragutsa si atitudinea lui de copilas mic, dar are si o parte buna cand devine serios ^ ^Mi'as dori sa nu renunte la al aduce acasa pe Mrs. Sasuke Uchiha, dar as vrea sa o iubeasca in continuare si pe Sakura 105 Nu sariti! N-ai ce-mi face daca NaruSaku este cuplul meu preferat ^______^ la o adica ma enerveaza Hinata din toate punctele posibile de vedere [scuze fanilor:p]
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

@ ✖Hαкu'LεT mama draga cred ca ai facut spam. O.o Enn fin...

Ce ai face daca Hinata ar vorbi cu profa ta de mate. sa iti puna un trei?

Profu* ar veni aici in cazul meu x3. Pai, as vorbi cu domn. profesor sa nu-mi puna 3, i-as pune fata aceea de catelus nevinovat, iar cum proful ma iubeste....sunt preferata lui din toata clasa x3 nu o sa-mi puna, iar pe Hinata o s-o bat de o sa-i sune apa in cap ca se baga in viata mea 5.

Ce ai schimba la Sasuke? Ma refer in comportament si atitudine, nu in aspect..
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)